ثبت رایگان کسب و کار

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

با استفاده از سبز نئونی یا صورتی پر رنگ، برجسته تر از همسایه های خود باشید. شما می توانید درب ورودی خانه خود را با هر رنگی که دوست دارید رنگ کرده و کاری کنید که این رنگ مناسب به نظر بیاید.

همه چیز به هماهنگ کردن رنگ درب با ساختار خانه و رنگ های دیگر و مواد داخل خانه بر می گردد. وقتی برای انتخاب رنگ های بیرونی با مشتریان صحبت می کنیم اغلب به آنها می گوییم که یک نقطه شروع خوب، انتخاب رنگی برای درب ورودی است که آن را دوست دارید یا اینکه اول رنگ های اطراف آن را انتخاب کنید. اغلب در تلاش برای ایجاد یک زمینه رنگی کاملا جدید و رسیدن به این حس که تک تک رنگ های انتخاب شده احساسات شما را بر نمی انگیزند، سردرگم خواهید شد. ولی اگر با یک رنگ جذاب برای درب ورودی شروع کنید و پس از آن رنگ ها و موارد دیگر را طوری انتخاب کنید که از این انتخاب شما حمایت کند، کار شما ساده تر خواهد شد. برای کمک به شما مثال هایی از رنگ های غیر معمول برای درب ورودی و رنگ های بکار رفته آورده ایم که شما هم می توانید آنها را برای خانه خود بکار ببرید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون درب های ورودی خانه و محیط های اداری

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

اگر می خواهید یک رنگ متمایز برای درب ورودی بکار ببرید، بعنوان مثال رنگ سبز نئونی بکار ببرید، به خنثی ساختن رنگ ها و لوازم دیگر منزل توجه داشته باشید. برخی سبک های طراحی دکوراسیون، مانند ویکتوریایی و خانه های معاصر با خطوط آشکار، می توانند مخلوطی از رنگ های برجسته را برای کاربری های بیرونی استفاده کنند. ولی اغلب سبک های دیگر با زمینه خنثی که از رنگ جذاب درب ورودی پشتیبانی می کنند، بهتر به نظر خواهند رسید. 

بیشتر بدانید: چگونه به یک سبک معاصر برسیم

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

برای یک رنگ آمیزی مشابه برای درب ورودی، لیمویی را امتحان کنید و آن را با سنگ گرانیتی بعنوان رنگ اصلی خانه و خاکستری تیره برای قاب ها و چارچوب ها، ترکیب کنید.

حتما بخوانید: کاربرد سنگ های آنتیک در ساختمان

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

مطلب پیشنهادی: چگونه رنگ آبی درست را انتخاب کنیم

در اینجا یک رنگ سبز دلپذیر تر با کمی رنگ آبی مطلوب داخل آن، آمده است. می توانم ببینم که این رنگ با هر سبکی در خانه مناسب خواهد بود. از آنجا که این رنگ صامت تر از رنگ سبز قبلی است، نیازی نیست برای رنگ اصلی اطراف آن حتما یک رنگ خنثی و ملایم بکار ببرید.

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

برای یک رنگ آمیزی مشابه برای درب ورودی، آبی مایل به خاکستری را امتحان کنید و آن را با استونی بروک (Stonybrook) برای رنگ اصلی خانه و نقره ای برای چارچوب ها یا قاب ها ترکیب کنید.

پیشنهاد ویژه: اسرار و روانشناسی رنگ خاکستری

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

حتما مطالعه نمایید: دکوراسیون های باصفا برای درب های ورودی

درب های زیادی با رنگ قرمز روشن و نارنجی پر طراوت ممکن است دیده باشید ولی به ندرت این قرمز آتشی خاص را برای درب دیده اید. این رنگ جالب و دلپذیر و قطعا برجسته خواهد بود. این رنگ باید با رنگ های خنثی و شفاف در کنارش همراه شود، ولی شما می توانید رنگی دراماتیک با یک قهوه ای تیره یا خاکستری تیره برای چارچوب ها استفاده کنید.

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

برای رنگ مشابه برای درب ورودی، این رنگ آجری را امتحان کنید و آن را با خاکستری ملایم بعنوان رنگ اصلی خانه و خاکستری تیره در سمت راست بالا (نمایش داده شده در تصویر) برای حاشیه ها و چارچوب ها ترکیب کنید.

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

مطلب بیشتر: اسرار و روانشناسی رنگ صورتی

در اینجا مثالی از خانه ای آمده است که می تواند برای درب ورودی هر رنگی که صاحب خانه می خواهد را داشته باشد. آجری می تواند مانند یک رنگ خنثی (اغلب رنگ های خاکی در موارد بیرون خانه رنگ های خنثی نامیده می شوند) عمل کرده و خاکستری تیره نیز با این رنگ جالب در رقابت نخواهد کرد. فضای بیرون را ساده، تمیز و خنثی نگهدارید تا بتوانید رنگ برجسته ای (حتی صورتی پر رنگ) روی درب داشته باشید.

بیشتر بدانید: رنگ خنثی چیست: معنا و مفهوم رنگ های خنثی

رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

برای رنگ مشابه برای درب ورودی، این صورتی خاص را امتحان کرده و آن را با خاکستری چلسی برای رنگ اصلی خانه و رنگ کوه آهنی در سمت بالا و راست تصویر نشان داده، برای حاشیه ها یا چارچوب ها همراه کنید.

تعدادی از درب های ورودی با رنگ های برجسته در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. در ادامه مطلب می توانید ایده های بیشتری از این درب های ورودی بدست آورید. در قسمت دیدگاه ها می تونید نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمائید.

ادامه مطلب: با این رنگ های برجسته درب های ورودی چشم نوازی را ایجاد کنید

 

منبع: houzz | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیدرب و پنجره
فضاهای داخلیورودی خانه
برچسب ها: 
ترکیب رنگ
درب
درب منزل
درب ورودی
دکوراسیون با رنگ
رنگ بندی
رنگ خنثی

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید