ثبت رایگان کسب و کار

رنگ بعنوان بیان و ابرازی از عناصر فنگ شویی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

عناصر فنگ شویی برای ایجاد یک فنگ شویی خوب چگونه کار می کنند؟ ساده ترین راه برای ایجاد حرکت در زندگی از طریق استفاده از فنگ شویی، آوردن انرژی رنگ های ویژه فنگ شویی به داخل خانه است تا اینکه به نتایج مورد نظر دست پیدا کنید.

رنگ بعنوان بیان و ابراز 5 عنصر فنگ شویی

رنگ بسیار قدرتمند است، چرا که بیان نور است. همه خانه ها و محل های کار به نور نیاز دارند. بنابراین، انرژی نور را با رنگ های زیبای فنگ شویی وارد خانه خود کنید! یکی از اصل های فنگ شویی، اصل 5 عنصر است؛ یعنی چوب، آتش، زمین، فلز و آب. این عناصر با هم تعامل دارند و معمولا شیوه های خاص تعامل میان آنها چرخه های مخرب و سازنده نامیده می شود.

رنگ بعنوان بیان و ابراز 5 عنصر فنگ شویی

بیشتر بخوانید: محل یابی دقیق منطقه پول و ثروت فنگ شویی: متداول ترین چالش ها

هر عنصر فنگ شویی با یک رنگ خاص نشان داده می شود و رنگ، ساده ترین راه برای استفاده از اصل پنج عنصر می باشد تا هارمونی بیشتری را از طریق فنگ شویی وارد خانه خود کنید.

در اینجا ارتباط رنگی هر یک از 5 عنصر ذکر شده است:

چوب: سبز، قهوه ای
آتش: قرمز، زرد پر رنگ، نارنجی، بنفش، صورتی
زمین: زرد کمرنگ، خاکی/شنی، قهوه ای کمرنگ
فلز: سفید، خاکستری
آب: آبی، سیاه

رنگ بعنوان بیان و ابراز 5 عنصر فنگ شویی

بیشتر بدانید: نکات فنگ شویی برای منطقه باگوآ شهرت شما

دانستن نحوه استفاده از رنگ برای تقویت و تعادل انرژی خانه، یک موضوع پیچیده در فنگ شویی است ولی همواره اصولی برای آن وجود دارد. جایگذاری مناسب رنگ ها با باگوآ (Bagua) یا نقشه انرژی فنگ شویی در محیط شما تعریف می شود.

برای کمک به درک نحوه بیان پنج عنصر به بهترین شکل در خانه یا محل کار، بهتر است به منطقه باگوآ جنوب نگاهی بیندازیم. انرژی منطقه جنوب با انرژی شهرت و محبوبیت شما ارتباط دارد. تعبیر بهتر، نور یا آتش درون است. انرژی این منطقه همچنین با تصویر شما در ذهن دیگران یا هویت شما در چشم دیگران و نیز با اینکه شما تا چه حد قادر هستید نور خود، هویت و ارزش های خود، را حفظ کنید ارتباط دارد.

رنگ بعنوان بیان و ابراز 5 عنصر فنگ شویی

حتما بخوانید: نکات فنگ شویی برای منطقه باگوآ سلامت و خانواده شما

عنصر فنگ شویی جنوب، آتش بوده و رنگ هایی که آن را بیان می کنند قرمز، بنفش، صورتی، زرد پر رنگ و نارنجی هستند. قطعا شما می خواهید انرژی آتش خود را قوی نگهدارید. یعنی اینکه بهتر است از رنگ آبی یا سیاه زیاد در وسایل دکوراسیونی خود در منطقه باگوآ جنوب استفاده نکنید. چرا باید از زمینه آبی و سیاه در این ناحیه خودداری کنید؟ چرا که آبی و سیاه انرژی عنصر آب را دارند و آب عنصر آتش جنوب را در چرخه مخرب 5 عنصر فنگ شویی از بین می برد.

رنگ بعنوان بیان و ابراز 5 عنصر فنگ شویی

مطلب پیشنهادی: باگوآ فنگ شویی خانه برای منطقه شمالی یا شغلی شما

در اینجا چند نکته ساده در مورد رنگ های فنگ شویی در خانه شما آمده است:

- رنگ سبز اگر در منطقه شرق خانه شما بکار برده شود، برای تقویت سلامت و تعادل زندگی خانواده عالی است.
- رنگ آبی یک انتخاب خوب برای منطقه جنوب است تا اینکه از انرژی رشد شغلی شما در مناطق شرق (سلامت / خانواده) و جنوب شرق (ثروت / پول) برای آب حمایت کرده و عنصر چوب را تقویت کند.
- در منطقه باگوآجنوبی کمی زرد پر رنگ بکار ببرید تا شادی و زمان های خوبی داشته باشید.
- رنگ سفید خالص در منطقه فنگ شویی غرب (خلاقیت و کودک) انرژی حمایتی برای تمام تلاش های مبتکرانه شما فراهم می کند.

پیشنهاد ویژه: 8 نکته دکوراسیون برای منطقه پول و ثروت

رنگ بعنوان بیان و ابراز 5 عنصر فنگ شویی

پیش از استفاده از رنگ های خاص در خانه خود بعنوان درمان های فنگ شویی، مطمئن شوید طرح های نوری سرتاسر روز را در اتاق بررسی کرده اید. آیا این رنگ صبح ها خوب به نظر می رسد؟ در شب با نور مصنوعی چطور؟ مطمئن شوید رنگ انتخاب شده رابطه خوبی با سایر وسایل خانه شما داشته باشد؛ از جمله وسایل مبلمان، وسایل تزئینی، کارهای هنری و غیره. شما حتما دوست دارید همه آنها زمان خوبی داشته باشند نه اینکه بطور مداوم برای جلب توجه شما با هم بجنگند!

مطالعه کنید: دکوراسیون حمام در منطقه پول و ثروت؛ از چوب یا فلز

در قسمت دیدگاه ها نظرات و پیشنهادات و مخصوصا تجربیات خود در مورد رعایت کردن موارد فنگ شویی در دکوراسیون خانه و محیط، را با ما به اشتراک بگذارید.

برای گرفتن وقت مشاوره فنگ شویی و داشتن یک دکوراسیون منظم طبق قواعد اصلی فنگ شویی می توانید با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام پیام ارسال کنید. نام دکوملک را بخاطر بسپارید. 

شماره تماس: 09357803915

 

منبع: thespruce | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیفنگ شویی
برچسب ها: 
اثرات رنگ
عنصرفنگ شویی
فنگ شویی
ناحیه باگوآ
ناحیه خلاقیت

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید