ثبت رایگان کسب و کار

راه پله های جذاب و دیدنی در سرتاسر جهان

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

راه پله ها ممکن است کوچک و باریک باشند، اما این بدان معنا نیست نمی توانند از همان نوع دکوراسیونی که برای بقیه محیط های خانه خود استفاده می کنید، بهره نبرند. این ایده های جذاب در دکوملک، به شما راه کارهای جالبی برای تزئینات راه پله خانه تان ارائه می دهد.

امواج دریایی

این راه پله که بصورت آبی و سفید رنگ بندی شده است، مهمان خانواده ای گرم در نیویورک می باشد. این دکوراسیون از پنجره های کشتی تقلید شده و مقاوم در برابر امواج خیالی دریای است! 

 

سیاه و واکس زده شده

رنگ نرم و صاف روی نرده، همراه با برخی از لایه های سیاه، مستقر در این فضا شده و مانع از این می شود که پالت رنگ قرمز، سفید و آبی، در این خانه تگزاسی، احساس بی ارزشی کنند.

اضافه کردن به ارتفاع

صاحب گرجستانی این کلبه، خود نرده راه پله را جابجا کرده و نرده های سیاه رنگ فولادی لوله ای که تا به سقف امتداد دارد را جایگزین کردند.

پله شماره دار

خانواده ای که در این خانه تگزاسی زندگی می کنند، اعداد را روی تخته سه لا الگو برداری کرده، که ایده جالبی برای راه پله می تواند باشد.

اجزاء رنگارنگ

صاحب این خانه اورگوئه ای درب کشویی انبار را سبز فسفری نقاشی کرده و در کنار راه پله سیاه و سفید، جلوه خوبی به خانه خود داده است.

عمیق و تاریک

برای پله هایی که به طبقه دوم راهی می شوند، صاحب خانه این ویلا، یک فرش ترکیه ای عتیقه را تا پاگرد پهن کرده است.

خانه گالری هنر

آثار هنری کوچک را در کنار راه پله، همانطور که در اینجا نشان داده شده است، برای جذابیت غیر منتظره دیداری، آویزان و نصب کنید. 

سفید سنتی 

در راهروی بزرگ این خانه در واشنگتن، یک مدال برنز و شیشه ای آویز شده، یک میز چرم قرن 19 ام و یک فرش فارسی تبریز یکپارچه با یک راه پله مورد پسند، تطبیق داده شده است.

نرده روستایی

این نرده ساخته شده از چوب بلوط در این خانه گرجستانی، آشنایی ملموسی از چوب های معطر به پله ها داده که راهی به اتاق بازی می شوند.

جاسازی هوشمندانه

صاحب این خانه در کنتاکی، این پله های چوبی را بصورت مبتکرانه ای محل نگهداری وسایل غیر ضروری که نیاز نیست دم دست باشند، طراحی کرده است.

کلبه ای با بسیاری از رنگ ها

طراح داخلی این خانه، طرح اینگونه رنگ آمیزی را برای کل خانه خود اجرا کرده و طیفی از سایه روشن را بر روی پله های خود نقاشی کرده است. اولین چیزی که مردم هنگام وار شدن در خانه می بینند زیرکی و خلاقیتی است که در این طرح مشاهده می شود. این طراح برای رسیدن به تاثیری عالی و چشم نواز، به رنگ خود لعاب و برق آمیخته است.

دکوراسیون بیرونی 

در این کابین گرجستانی، قطعاتی از پاروی برف انداز سوئدی بر روی دیوار تخته ای آویزان شده است. اشیاء بزرگ مفید مانند اینها می توانند یک راه قابل توجه برای پر کردن یک دیوار خالی باشند.

پله کان شبح وار!

نقاشی اکریلیک توسط هنرمند روسی، این راه پله را آراسته کرده که در آن پله ها باطرح نیروی دریایی شروین-ویلیامز نقاشی شده اند.

در ادامه، می توانید از ایده های دکوملک کمک گرفته و با مشاهده نمونه های دیگری از راه پله، فضاهای خلاقانه ای برای خود ایجاد کنید.

 

 

 

فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیراه پله
برچسب ها: 
دکوراسیون
راه پله

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید