ثبت رایگان کسب و کار

راه اندازی کافی شاپ سنتی در فضای باز

شما اینجا هستید

نویسنده: 
admin

امروز راه اندازی کافی شاپ سنتی درون یک فضای باز، بیشتر از سایر دوران مورد توجه قرار گرفته است. افراد زیادی وجود دارند که علاقه مندند که در یک فضای زیبا یک کیک یا چای دلپذیر میل کنند.
برای راه اندازی کافی شاپ سنتی در فضای باز لازم است که نکات زیر را رعایت کنید. با ما همراه باشید.

 

نکاتی برای راه اندازی کافی شاپ سنتی در فضای باز

کافی شاپ در یک فضای باز ایده آل است، هم فال است و هم تماشا. هم هوای مطبوع است و هم می توان از مراجعین پذیرایی کرد. به همین دلیل است که امروز بسیاری از طراحان به این موضوع اهمیت ویژه ای داده اند.

موقعیت قرار گیری

آن چه که در راه اندازی کافی شاپ سنتی در فضای باز مطرح است، موقعیت قرار گیری کافه است. مسلما در همه  جای شهر شما ای موقعیت را نخواهید داشت که کافه ای را راه بیندازید که درون فضای باز قرار گرفته باشد.
از این رو باید مدت زمان بیشتری را برای جست و جوی یکی موقعیت مناسب برای راه اندازی رستوران صرف کنید.

اندازه ی فضا

کسانی که کافی شاپ در فضای باز را می پسندند، مسلما دوست ندارند که در فشای کوچکی قرار گیرند، چرا که ترجیح می دهند میان این میز و صندلی کافی شاپ تا آن یکی، فاصله ای باشد که هوا به راحتی جریان داشته باشد و بتوانند از فضای ازاد هم لذت ببرند، نه آنکه چشمشان در اطراف فقط افرادی را ببینند که مشغول نوشیدنی چیزی هستند.
پس بهتر است یا تعداد میز و صندلی کافی شاپ را کاهش دهید یا اینکه حین جست و جو برای موقعیت قرار گیری کافی شاپ، به فکر اندازه ی فضا هم باشید.

تجهیزات کافی شاپ را به بیرون فضا منتقل کنید

ایده ای جالب خواهد بود که اگر بتوانید در یک موقیت بهداشتی، تجهیزات کافی شاپ را همانند دکه به بیرون منقل کنید و در فضای باز به آماده سازی سفارش ها بپردازید.

آب و هوا را فراموش نکنید

همیشه باید به فکر آب و هوا باشید. به فکر روزهای بارانی، آفتابی و حتی باد. تدابیر لازم را بیندیشید که بتوانید در تمامی شرایط کافی شاپتان را دایر ببینید.

حشرات و حیوانات موذی

برپایی کافی شاپ در فضای باز، مشکلاتی هم دارد و آن وجود پشه و مگس و تردد گربه و بعضا موش است که اصلا برای مراجعین جذاب نیست. حتما به فکر این مشکلات باشید و با بهره گیری از مشاوران راه اندازی کافی شاپ ، بهترین طراحی را صورت دهید.

 

برچسب ها: 
راه اندازی کافی شاپ-کافی شاپ-راه اندازی کافی شاپ سنتی-راه اندازی کافی شاپ در فضای باز

درباره نویسنده

نويسنده:admin

افزودن دیدگاه جدید