ثبت رایگان کسب و کار

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

اتاق رسانه همان جایی است که تلویزیون و میز آن همراه با چند مبل یا کاناپه راحت در آن قرار گرفته و فقط جهت دیدن تلویزیون بکار می رود. اشتباهی که در اتاق نشیمن صورت می گیرد ادغام کردن آن با اتاق رسانه است. این مکان حتما نیاز نیست یک اتاق باشد. بلکه گوشه ای از خانه نیز می تواند نقش اتاق رسانه را بازی کند. در مقاله " چگونه یک میز تلویزیون مناسب برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟" با انواع طرح های میز تلویزیون آشنا شدید. در این مقاله جنس ها و سبک های این نوع میز مورد بررسی قرار می گیرند.

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

جنس

دومین مورد مهم برای توجه شما در خصوص میز تلویزیون جدید، جنس سازنده آن است. آیا مدل چوبی سنتی تر و ماندگار را می خواهید؟ ممکن است مدل صنعتی تر یا مینیمالیستی با سازه فلزی را دوست داشته باشید. مدل های شیشه ای هم محبوب شده اند و مدل های شیشه تقویت شده، میز های تقریبا شفاف ایجاد کرده اند.

بیشتر بخوانید: انواع جنس و پرداخت کاری میز مطالعه و کار

1- چوب

چوب قدیمی ترین جنس لوازم منزل است که متداول ترین جنس بکار رفته برای ساخت میز تلویزیون نیز می باشد. اگرچه فلز و شیشه هم محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند، گستردگی سبک ها، رنگ و کاربری به نفع چوب می باشد. لوکس ترین مدل ها اغلب چوبی هستند که رنگ های متنوعی برای سطح آنها بکار رفته است.

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

2- فلز

میز تلویزیون فلزی محکم خواهد بود. سبک تر از چوب است و ساختاری ظریف تر خواهد داشت. این مدل ها اغلب شکل پذیرند و می توان پیکربندی های جدیدی برای آنها در نظر گرفت و برش ها و الگوهای منحصر بفردی دارند. مدرن ترین میز ها معمولا فلزی بوده که تنها و یا همراه با قفسه های شیشه ای ساخته می شوند.

حتما بخوانید: 5 نکته برای دکوراسیون اطراف تلویزیون در اتاق رسانه

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

3- شیشه

مدل های شیشه ای ظاهری مترقی و برجسته برای محیط ایجاد می کنند. این مدل ها فضای تصویری را باز کرده و وسایل الکترونیکی با زیبایی به نمایش گذاشته می شوند. معمولا با قطعات نگهدارنده فلزی همراهند و برای افرادی که برای محیطی بدون درهم ریختگی ارزش قائل هستند ایده آل است.

بیشتر بدانید: چطور رنگ مناسب را برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

سبک

وقتی که در مورد طراحی و جنس میز تلویزیون جدید خود تصمیم گیری کردید، باید بر روی سبک آن تمرکز کنید. این آخرین ویژگی تعیین کننده برای هر یک از لوازم منزل بوده و اهمیت آن به شدت مورد تاکید است. چرا که مرکز توجه اتاق نشیمن یا اتاق رسانه شما خواهد بود.

4- معاصر

طرح معاصر توسط اصالت امروزی بودن تعریف می شود. این سبک، جدید و با طرح های نو بوده و در چند دهه گذشته وجود نداشت. چه مینیمالیستی باشد چه تزئین شده، چوبی یا فلزی، میز های تلویزیون دارای سبک معاصر ظاهری مترقی و برجسته در هر خانه ای ایجاد خواهند کرد.

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

5- سنتی

این سبک نمایی ماندگار با رنگ های چوبی پر رنگ و کشوهای کابینتی ظاهری طبیعی دارد.

مطلب پیشنهادی: چگونه به یک سبک سنتی دست پیدا کنیم؟

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

6- مدرن

بعنوان سبکی مبتنی بر فرم هایی با لبه های برش خورده نیمه قرن 20، وسایل مدرن، نمایی منحصر به فرد و با تفکر رو به جلو فراهم می سازند. این سبک با خطوط برجسته و اغلب مینیمالیستی، بر کارآیی و فرم به یک اندازه تاکید دارد.

بیشتر مطالعه کنید: ایده های طراحی دکوراسیون مدرن و شفاف

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

7- روستیک

معمولا وسایل با نمای روستیک برای نشان دادن مدل های قدیمی و چوبی طراحی می شوند که در اکثر خانه ها در یک فضای دور از دسترس رها شده اند. این وسایل معمولا از چوب پرداخت شده یا طبیعی یا مدل دیگر پردازش نشده و فلزات کار کرده برای ایجاد نمایی قدیمی استفاده می کنند.

پیشنهاد ویژه: سبک روستیک را در محیط خانه خود ایجاد کنید

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

8- صنعتی

با سبکی منحصر بفرد، به معنای بازسازی وسایل تصویری کارخانه و چوب های دست دوم و استیل سخت است. اغلب به رنگ های تیره و رنگ اسلحه می باشند. کاملا در اتاق های با رنگ زمینه طبیعی متمایز بوده و در بعضی فضاها با سبک صنعتی بخوبی منطبق می شود.

آشنایی با سبک ها: سبک های دکوراسیون: معرفی انواع سبک ها

راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

مطالعه آزاد: سبک روستیک را در محیط خانه خود ایجاد کنید

با داشتن این راهنمایی ها و نکات، می توانید بهترین میز تلویزیون را با توجه به طرح و سبک دکوراسیون خود در اتاق رسانه خریداری نمائید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید.

 

منبع: homestratosphere | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز تلویزیون
فضاهای داخلیاتاق رسانه
برچسب ها: 
اتاق رسانه
انواع سبک ها
میز تلویزیون

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید