ثبت رایگان کسب و کار

راهنمای خرید آنلاین میز و صندلی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
سمیرا

اگر قصد دارید با خرید آنلاین میز یا خرید آنلاین صندلی در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده و به جای حضور پیدا کردن در فروشگاه های فروش محصولات میز و صندلی، پشت میز خود نشسته و با جستجو در وب سایت های فروش میز و صندلی، نمونه ی مورد نظر خود را یافته و نسبت به خرید آن اقدام نمایید، بد نیست که توجهی به نکات و راهنمای خرید آنلاین میز و صندلی داشته باشید.

چه نکاتی در خرید آنلاین میز و صندلی مهم هستند؟

انتخاب وب سایت فروش میز و صندلی

نخستین قدمی که می باید بردارید، انتخاب یک وب سایت مناسب و قابل اعتماد برای خرید میز و صندلی به صورت آنلاین است. اینترنت به صورت یک بازار آزاد عمل می کند و نمی توان تمامی وب سایت های فروش را قابل اعتماد دانست. شما باید به سراغ وب سایتی بروید که به لحاظ ساختار کاری و نام برند مشهور و قابل اعتماد باشد و بتوانید از صحت اطلاعاتی که به کاربران ارائه می کند، اطمینان داشته باشید.

به این شکل علاوه بر حفظ امنیت تراکنش مالی، شما خطر بروز مشکلات در محصولی که به صورت آنلاین خریداری کرده اید، را به حداقل رسانده و می توانید بیشترین اطمینان از سلامت کالای خریداری شده را داشته باشید. این موضوع نه تنها در زمینه ی خرید آنلاین میز و صندلی و به طور کلی مبلمان، بلکه در خرید هر محصولی به صورت آنلاین صدق می کند.

بنابر این شما باید در مورد وب سایتی که قصد خرید آنلاین از آن را دارید تحقیق کرده و پس از اطمینان پیدا کردن به ریشه دار بودن برند سایت، وارد محیط آن شده و به انتخاب کالای مورد نظرتان بپردازید.

 

خرید آنلاین میز و صندلی

 

اما چطور به یک وب سایت فروش آنلاین مبلمان اعتماد کنیم؟

شما برای اعتماد کردن به یک وب سایت فروش آنلاین مبلمان می باید صفحه ی درباره ی ما را مطالعه کرده و اطلاعات کاملی در خصوص شرکت و نام برند به دست بیاورید. غالبا وب سایت ها شرح کاملی از زمان فعالیت و اعتبارات خود در صفحه ی درباره ی ما می آورند.
شرکت های معتبر همیشه آدرس و شماره تلفن مشخصی در این صفحه ارائه می کنند.
به طور مثال وب سایت جهانتاب متخصص در امور مبلمان و دکوراسیون فضای داخلی، در دو صفحه درباره ی ما و رزومه کاری شرکت، هویت خود را شرح داده است که در زیر می توانید آن ها را به عنوان نمونه مشاهده نمایید:

http://jahantab.co/fa/about
http://jahantab.co/fa/resume

بخش نظریات را مطالعه کنید

در بخش نظریات اگر وب سایت اجازه ی انتشار نظریات را داده باشد، شما می توانید اطلاعات و تخمین کلی نسبت به نحوه ی کارکرد شرکت با توجه به نظریاتی که توسط کاربران قبلی ارائه شده است، را به دست بیاورید.
مشتری های قبلی ممکن است از نحوه ی فروش، ارسال و خدمات پس از فروش وب سایت مورد نظر راضی بوده و یا مشکلاتی را در این زمینه مطرح کرده باشند. به هر جهت شما می توانید با خواندن این مطالب یک برآورد کلی نسبت به نحوه ی عملکرد وب سایت فروش آنلاین به دست بیاورید.

 

راهنمای خرید آنلاین میز و صندلی

 

بررسی امکان مرجوع کردن کالا

وب سایت ها باید سیاست های مرجوع و بازپرداخت وجه دریافت شده را داشته باشند. بهتر است وب سایت های فروش آنلاین با سیاست مرجوع انعطاف پذیر را انتخاب کنید. شما ممکن است به دلایل مختلف بخواهید کالای خریداری شده را قبل از تحویل و یا حتی پس از آن مرجوع کرده و به دلایل مختلفی از خرید خود منصرف شوید. این دلایل می توانند شخصی بوده و یا به کیفیت کالا مربوط باشند. به هر جهت وب سایت ها معتبر غالبا امکان پس گیری کالا را ظرف چند روز مهیا کرده و به کاربران خود این فرصت را می دهند که با آرامش خرید کرده و از امکان مرجوع کردن آن بهره مند باشند.
در این میان برخی از وب سایت های فروش محصولات میز و صندلی، مبلمان و غیره هزینه ی حمل و نقل مرجوع کردن کالا را بر عهده ی مشتری می گذارند که البته تا میزان زیادی نیز قابل درک است. زیرا هزینه ی حمل و نقل میز و صندل یو مبلمان بارها بیشتر از هزینه ی حمل یک گوشی تلفن همراه خواهد بود. اما باز هم برخی از فروشگاه های آنلاین با پوشش دادن این هزینه در شمار هزینه های سربار خود، حتی هنگام مرجوع کردن هزینه ی حمل و نقل از مشتری دریافت نمی کنند.
به هر صورت هنگام جستجو و انتخاب یک وب سایت مناسب برای خرید آنلاین میز و صندلی و ... به وجود امکان مرجوع کردن محصول دقت داشته باشید.

 

راهنمای خرید آنلاین میز و صندلی

 

هزینه ی حمل و نقل

اکثر فروشگاه ها خط مشی مشابهی در این زمینه دارند. آن ها معمولا برای خریدهای بالاتر از مبلغ خاصی که برایشان به صرفه باشد، هزینه ی حمل و نقل از مشتری ها دریافت نمی کنند اما برای خرید های کمتر از آن عدد، خود مشتری باید هزینه ی حمل و نقل محصول خریداری شده را بپردازد.
به یاد داشته باشید که حمل و نقل رایگان همیشه واقعا به این معنی نیست که فروشنده از شما هزینه ی حمل و نقل را دریافت نکرده است. شما حتما جایی در قیمت نهایی محصول این هزینه را پیشاپیش پرداخت کرده اید!

فروشگاه آنلاینی را انتخاب کنید که محصولاتی در سبک سلیقه تان داشته باشد

فروشگاه های فروش آنلاین مبلمان ممکن است انواع خاصی از محصولات را در سبک های خود ارائه کنند؛ و با توجه به گسترده بودن این بازار و حوزه های آن، بهتر است فروشگاه آنلاین فروش مبلمانی را انتخاب کنید که مقادیر زیادی از میز و صندلی و مبلمان در سبک سلیقه ای شما داشته باشد تا در هنگام انتخاب دامنه ی بزرگ تری پیش رویتان باشد.

به توضیحات محصول اهمیت بدهید

شما می باید از وب سایتی خرید خود را انجام دهید که توضیحات مبسوطی درباره ی مبلمان مورد نظر ارائه داده باشد. ما نیازمند تصاویری از تمامی زوایای محصول هستیم. تصاویر واقعی که به وسیله ی دوربین خود فروشگاه گرفته شده باشد.
محصول می باید توضیحات کامل داشته و ابعاد و جنس به کار رفته در آن به وضوح قید شده باشد.
در شرایطی که شما قادر به لمس محصول از نزدیک نیستید، این توضیحات و تصاویر کمک کننده در انتخاب خواهند بود.

به پرداخت امن توجه کنید

از وب سایت های خرید کنید که درگاه پرداخت امن و معتبری داشته باشند. حتما وب سایت باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و مجوزهای لازم فعالیت را داشته باشد.
به غیر از این شما پولی که برای خرید کالا پرداخت می کنید را در معرض خطر قرار داده اید. اگر چه همیشه امکان پیگیری قضایی وجود دارد، اما حتما می دانید که برای  پیگیری کردن پولی که از دست داده اید، مسیری طولانی در پیش دارید که احتمالا شما در نهایت از خیر آن خواهید گذشت.

 

برچسب ها: 
خرید صندلی، خرید میز، خرید میز و صندلی، خرید آنلاین صندلی، خرید آنلاین میز، وب سایت فروش میز و صندلی، راهنمای خرید آنلاین میز و صندلی

درباره نویسنده

نويسنده:سمیرا

دیدگاه‌ها

• разметка основания, на котором будут размещена та или иная конструкция и ее планировка;
• также <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?t=21171566>строительные леса в минске</a>
• ознакомление рабочих с конструкцией, проведение инструктажа по ее сборке, креплению и по технике безопасности;
• раскладка элементов конструкции по периметру установки;
• размещение в необходимых местах подъемных механизмов, если они будут использоваться при сборке конструкции;
• проверка каждого элемента, как и щитов настила на предмет выявления повреждений;
• установка первого яруса;

Монтаж рамных строительных лесов осуществляют согласно правил по установки и подразделяют на несколько операций:
• разметка основания, на котором будут размещена та или иная конструкция и ее планировка;
• также <a href=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?t=20564952>купить строительные леса</a>
• ознакомление рабочих с конструкцией, проведение инструктажа по ее сборке, креплению и по технике безопасности;
• раскладка элементов конструкции по периметру установки;
• размещение в необходимых местах подъемных механизмов, если они будут использоваться при сборке конструкции;
• проверка каждого элемента, как и щитов настила на предмет выявления повреждений;
• установка первого яруса;

• сборка оставшихся ярусов с их креплением;
• окончание работ с установкой молниеотводов и их заземлением.

افزودن دیدگاه جدید