ثبت رایگان کسب و کار

راز محبوبیت کافی شاپ در چیست؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

آموزش هایی با مضمون راه اندازی کافی شاپ صفر تا صد وجود دارند اما فرمول خاصی برای موفقیت وجود ندارد. باید با استفاده از راهکارهی مختلف موفقیت را برنامه ریزی کرد تا به محبوبیت رسید.

کیفیت، مشتری مداری و قیمت مناسب هر سه در کنار هم می توانند اعتماد مشتری را جلب کنند.

رازهای کافه داری

بهترین ها را سرو کنید
یافتن یک کافه که همیشه قهوه تازه و با کیفیت سرو کند چندان راحت نیست. قهوه خورها همواره در پی یافتن بهترین قهوه خانه یا کافی شاپ شهر را زیر پا می گذارند. اگر کارتان درست باشد و به کیفیت اهمیت دهید بی شک همه این قهوه خورهای سرگردان مشتری ثابت شما خواهند شد.

کارت وفاداری
استفاده از کارت های وفاداری مشتری را برای دریافت جایزه و یا خوردن قهوه رایگان تشویق به مراجعه پی در پی به کافه شما می کند. این روش را بسیاری از مشاغل جهت جذب مشتری استفاده می کنند. وقتی مشتری ببیند حضورش در کافه شما مهم است و از او قدردانی می کنید برای بارهای بعدی هم پیش شما خواهد آمد.

فروش محصولات دیگر در کنار قهوه
اگرچه کافه و کافی شاپ به واسطه قهوه شناخته می شوند. اما تنها با فروش قهوه نمی توانید پولدار شوید! سعی کنید در کنار قهوه انواع کیک و دسر را نیز عرضه کنید.

منوی هوشمندانه ای طراحی کنید
داشتن یک منوی پیچیده و طولانی تنها مشتری را سردر گم می کند. سعی کنید پیشنهادات را محدود کنید و قیمت ها را درج کنید تا مشتری با اطمینان خاطر سفارشش را بدهد.

از رقبا غافل نشوید
گهگداری به کافه های رقیب نیز سر بزنید. شاید آنها چیز جدیدی کشف کرده اند که شما از آن غافلید. رقابت سالمی را شروع کنید وسعی کنید تنها نکات مثبت را از رقبا بیاموزید.

برچسب ها: 
قهوه
کافه
کافی شاپ

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید