ثبت رایگان کسب و کار

دکوراسیون جزیره ای برای آشپزخانه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

آشپزخانه ها بیش از هر جای دیگری در خانه می توانند برای طراحی داخلی انعطاف پذیر باشند. طرح های مختلفی وجود دارد که می شود در دکوراسیون کابینت و اپن و سایر قسمت ها به کار برد یکی از این مدل ها طرح جزیره ای است.

در این طرح می شود از کانتر و صندلی اپن بجای میز نهار خوری بهره برد و همزمان سینک را هم در مرکزیت داشت. با توجه به اینکه قیمت صندلی اپن ارزانتر از میز و صندلی نهار خوری تمام می شود، علاوه بر لوکس بودن صرفه اقتصادی هم دارد.

طرح جزیره ای دکوراسیون آشپزخانه یکی از طراحی های مدرن برای یک آشپزخانه لوکس است. در این نوع طراحی یک ست ترکیبی به صورت کابینت در وسط آشپزخانه قرار می گیرد که می توان برای جاسازی سینک ظرفشویی، گاز، و حتی به عنوان میز نهارخوری از آن استفاده کرد.

ارتفاع استاندارد برای جزیره آشپزخانه بین 90 تا 100 سانتی متر است. حدودا در ارتفاعی هم سطح کابینت ها.

اگر می خواهید از صندلی اپن مرتفع برای صرف غذا استفاده کنید میتوانید دکوراسیون جزیره را دو تکه در نظر بگیرید و قسمت غذا خوری را کمی بلندتر در نظر بگیرید تا با صندلی هم خوانی داشته باشد.

این روش دو تکه بودن یا پست و بلند بودن بر زیبایی آشپزخانه شما خواهد افزود.

در طرح جزیره ای به دلیل اینکه سینک ظرف شویی و کانتر در مرکز آشپزخانه قرار دارد دسترسی به قسمت های مختلف آن ساده تر خواهد بود.

قبل از اینکه این طرح را انتخاب کنید همه چیز را خوب در نظر بگیرید تا بعدا دچار مشکل نشوید. باید تمام کارکردهایی را که از اشپزخانه انتظار دارید را مورد توجه داشت. بعنوان مثال اگر طرح جزیره ای را اجرا کنید دیگر در وسط آشپزخانه نمیتوانید میز و صندلی نهار خوری را بچینید و یا باید آنرا به گوشه ای ببرید یا آنکه از صندلی اپن و کانتر استفاده کنید.

همچنین وجود سینک ظرف شویی و جایی برای صرف غذا در کنار هم نیازمند فضای بیشتری است!

فضاهای داخلیآشپزخانه
برچسب ها: 
آشپزخانه
دکوراسیون جزیره
کابینت

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید