ثبت رایگان کسب و کار

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

اتاق های پوشیده با ترکیب رنگی و زمینه رنگی آبی و سفید ، دریا و آسمان و چند تکه ابر را به ذهن می آورد. این رنگ ها زمینه ای راحت و مدرن و آرام و سرد بوده و با الهام از آنها، اتاق های ما با ترکیب رنگی بدون زمان دکوراسیون خواهد شد.

دیوارهای خاکستری باعث می شوند کارهای چوبی سفید و لوازم آبی رنگ، به یک کانون توجه در این خانه مسافرتی که فقط چند دقیقه از ساحل فاصله دارد، تبدیل شود. شیشه های فیروزه ای در اتاق غذاخوری (کابینت ها)، رنگ آبی موجود در نقاشی بعنوان «استخر در ظهر» که نزدیک آن آویزان شده است را انعکاس می دهد. جا فنجانی های آبی نقره ای هم با جا فنجانی های دیگر با رنگ بژ ترکیب شده و یک سمفونی الهام گرفته از آب و ماسه ایجاد می کند.

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

جین آبی و پیراهن سفید

اتاق خانواده عمدتا رنگ آبی دریایی دارد. پانل های با پرده های کرمی در گوشه ریبون آبی قرار گرفته تا بر رنگ های بافت رالف لاورن و برانشو و فیلز تاکید بیشتری شود. ما با شلوار جین آبی، لباس سفید و ژاکت های آبی زندگی می کنیم. این یک ظاهر کلاسیک آمریکایی است و با موفقیت از مد به دکوراسیون داخلی تبدیل شده است.

بیشتر بدانید: چگونه رنگ آبی درست را انتخاب کنیم

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

قفسه کتاب اتاق نشیمن ساحلی

قفسه کتاب ساختگی در اتاق خانواده، تکه چوب طبیعی داشته و روی دیوار نصب شده است. رنگ بی اثر این چوب باعث می شود نقره ای و کهربایی در ذهن بماند و همچنین به محیط یک زمینه دوست داشتنی بدهد.

بدانید: اسرار و روانشناسی رنگ آبی

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

آشپزخانه فرانسوی حومه شهر با رنگ آبی و سفید

یک آشپزخانه سفید با تم های کانتری و رنگ های آبی می درخشد. لوازم چینی و وسایل به رنگ آبی و سفید در مقابل بی اثر بودن آشپزخانه قرار گرفته است. قفسه بندی های پیچیده باعث پیوستگی میان اتاق و مبدا خانه در سال 1936 شده است.

بیشتر بخوانید: با افزودن رنگ به یک دکوراسیون سفید، تضاد و روشنایی ایجاد کنید

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

اتاق نشیمن پر سر و صدا

مبلمان، پارچه ها و دیوارها با رنگ های کبالت زیبا، آبی سلطنتی و فرانسوی، در این مکان بروز رسانی شده اند. تنها رنگ اضافه شده به آشپزخانه کانتری فرانسوی، رنگ زرد می باشد که یک احساس تابش خورشید ایجاد می کند. کاهش با زمینه، سفید و آبی، عبور از آشپزخانه به اتاق نشیمن را ساده ترکیب کرده و در اتاق نشیمن لامپ های کریستالی همین پالت رنگی را درخشان کرده است.

بخوانید: آپارتمان معاصر با دیوار های سفید و مبلمان روستیک

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

محیط غذاخوری راحت با طرح های سفید و آبی

الگوهای زنده با رنگ های آبی، در برابر زمینه سفید دیوار در این اتاق غذاخوری قرار گرفته است. پنجره ها با پرده های شوماخر پوشانده شده و محیطی آرام برای مکالمه فراهم کرده است. جلوی پنجره ها، قاب آبی رنگ دارد که مکمل خوبی برای این مخلوط الگوها و طرح ها است.

مطلب پیشنهادی: کنسول های آینه دار و ایده های شگفت انگیز برای دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

اتاق خواب آبی و سفید مجلل

اتاق خواب مهمان در این خانه نشانگر محیط بیرون بوده و دارای چند المان رسمی در اتاق هم می باشد. از جمله لوستر برنجی شاهانه و سایبان شطرنجی که به تاج سفید رنگ ارتفاع بیشتری می دهد. بالش ها و پارچه های مخملی با طرحی گلدار و زیبا به رنگ های سفید و آبی پوشانده شده اند.

حتما بخوانید: ایده هایی برای طراحی اتاق خواب های سفید مینیمالیستی

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

اتاق خواب و نشیمن آبی و کرمی

یک اتاق خواب بزرگ با فضای نشیمن آزاد، با رنگ های آرامش بخش کرمی و آبی. نیمکت جلوی تخت در محیط بافت ایجاد کرده و جزئیات قهوه ای شکلاتی، در همه جا رنگ آبی را تکمیل کرده اند. پارچه لطیف به رنگ آجی فیلی در پنجره ها با لایه های آبی کنارش هماهنگ شده و زمینه رنگی کل اتاق را یکنواخت حفظ کرده است.

مطالعه کنید: دکوراسیون ماهرانه اتاق نشیمن سفید در سبک مینیمالیستی

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

اتاق نشیمن نانتاکت (Nantucket )

یک خانه تابستانی در جزیره نانتاکت، زمینه رنگی کلاسیک ساحلی دارد. در اتاق نشیمن، سقف چوبی گره دار، رنگ های آبی دریایی کاناپه و بالش ها را گرمتر کرده است. "ما یک نمای ساحلی می خواستیم بنابراین می شد با ماسه های روی کفش هایمان یا نشستن روی کاناپه اتاق نشیمن با لباس شنای خیس این کار را انجام دهیم و نگران آن هم نباشیم. این گفته مالک و طراح خانه ترودی دوجاردین است.

پیشنهاد ویژه: مبلمان چوبی روستیک برای اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

اتاق غذاخوری کلاسیک آبی و سفید

صندلی ها با پارچه گینگهام آبی و سفید روکش شده اند تا نقطه توجه اتاق باشند. دیوارهای سفید با رنگ آبی لکه گذاری شده و روکش میز غذاخوری با رویه شیشه ای پوشانده شده است.

لطفا مطالعه کنید: ایده های مینیمالیستی برای اتاق غذاخوری در خانه های شیک و مدرن

دکوراسیون اتاق های زیبا با رنگ های آبی و سفید

ورودی جدا شده با پرده آبی

وسایل، در ورودی مجزا با پارچه های آبی با دوام بالا پوشانده شده اند. نمای نانتاکت با خاطرات دریا، فانوس انگوری و توفال های پوشیده چوبی کامل شده است. اتاق خواب آسمانی با آبی و سفید، در اتاق خواب بزرگ، رنگ های ساحلی با یک زمینه رنگی آبی ملایم و سفید می درخشند و یادآور جام موجود در بیرون از خانه در ساحل است. این پالت رنگی با طلایی علامتگذاری شده تا محیط گرم تر شود.

پیشنهاد ویژه: انواع نیم پرده برای پنجره و طراحی دکوراسیون داخلی خانه

این مقاله نمونه هایی از کاربرد رنگ آبی و سفید را مطرح کرد. برای ایده های بیشتر می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمائید. در قسمت دیدگاه ها نیز لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای تکمیل مبحث، عنوان کنید.

ادامه مطلب: آبی و سفید آرامش بخش ترین رنگ های دکوراسیون

 

منبع: traditionalhome | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونرنگ بندیرنگ آبی
ابزار و طراحی دکوراسیونرنگ بندیرنگ سفید
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیفضای کلی منزل
برچسب ها: 
دکوراسیون داخلی
رنگ ابی
رنگ سفید

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید