ثبت رایگان کسب و کار

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Mina.Vahedi

زمینه ی خنثی در تن های قهوه ای می تواند یک رنگ عالی برای هر سبکی از طراحی دکوراسیون باشد. می توان این رنگ کامل را با مکمل های براق ترکیب کرد یا آن را با الگوهایی برای بالا بردن زیبایی در خانه، پوشاند.

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

مخلوط کلاسیک

کاشی های سفید زیر زمینی، کابینت های چوبی تیره و نیکلی پالش خورده، تمایز خوبی میان طراحی مدرن و سنتی ایجاد کرده است. چارپایه های فلزی به محیط احساس خلاقانه داده و پنجره های بزرگ حجم زیادی از نور طبیعی را وارد خانه می کنند تا محیطی بسیار شفاف ایجاد شود. ترکیب قدیم و جدید می تواند چالش برانگیز باشد ولی اگر بدرستی انجام شود نتیجه نهایی خیره کننده خواهد بود.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون اتاق نشیمن با یک کاناپه قهوه ای دوست داشتنی

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

جزئیات افزایش یافته

جزئیات معماری اغلب روی دیوارهای سفید و یکدست گم می شود. در این طرح اتاق خواب مدرن، چوب تیره بکار رفته است تا ویژگی های قفسه کتاب شخصی نمایان شود.

بخوانید: چه رنگ هایی بخوبی با رنگ قهوه ای در اتاق خواب هماهنگ هستند؟

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

محیط آرامش بخش

رنگ های خنثی، زمینه رنگی عالی برای محیط های کاری هستند چرا که حس آرامش بخش طبیعی دارند. استفاده از زمینه قهوه ای روی دیوارها، مبلمان و لوازم، جوی آرام در اتاق کار خانگی شما ایجاد خواهد کرد. برای افزایش زیبایی، قهوه ای شکلاتی روشن را با لایه ای از رنگی مانند سبز بپوشانید.

حتما بخوانید: اسرار و روانشناسی رنگ قهوه ای

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

 روکش قوی

قهوه ای انتخاب طراحی محیط های گرم و گیرا می باشد. در این فضای نشیمن، صندلی با طراحی شخصی مشتری یا جنسی که رنگ شکلاتی و کرم دارد بزرگتر دیده می شود. رنگ هایی که در کنار هم، طرحی بسیار جدید در مبلمان ایجاد می کنند.

مطالعه کنید: چطور در یک اتاق نشیمن کوچک، مبلمان را بطور موثر مرتب کنیم؟

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

زمینه پشت شیر آب قهوه ای در آشپزخانه

یک کاشی برجسته در زمینه، برای هر آشپزخانه ای عالی خواهد بود. در آشپزخانه هایی با کاشی های رنگی موزائیکی یا سرامیکی ساده، اضافه کردن کاشی میان کابینت ها و اپن، راهی عالی برای ایجاد یک حس فردی در آشپزخانه است. در این محیط، کابینت های چوبی، مکمل عالی برای این زمینه متنوع قهوه ای رنگ است.

مطلب پیشنهادی: آشپزخانه رویایی خود را خودتان دکوراسیون کنید

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

رنگ های آرامش بخش

انواع مختلف رنگ قهوه ای حس آرامش در این طراحی اتاق خواب ایجاد می کند. برای ایجاد حس تضاد، تخت سبک کانوپی (canopy-style) با بالش های رنگی با پارچه های مختلف روی روکش قهوه ای شکلاتی می درخشد. اضافه کردن بالش و کوسن راهی ارزان برای وارد کردن رنگ و شخصیت به محیط است.

پیشنهاد ویژه: یک اتاق خواب دنج و آرامش بخش با این رنگ ها داشته باشید

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

لایه بندی

در طراحی یک محیط جالب، لایه بندی می تواند یک زیبایی تصویری به اتاق بدهد. یکپارچگی در رنگ، مخلوطی از راه راه ها، الگوها و تک رنگ ها همه در این محیط نشیمن به نمایش گذاشته شده اند. عدم توجه به هر قطعه بطور مجزا مهم است ولی شناسایی اینکه چطور این ها همه با هم کار می کنند اهمیت دارد.

مطالعه نمایید: چگونه رنگ درست کاناپه را برای دکوراسیون اتاق نشیمن انتخاب کنیم؟

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

خط تیره دارچینی

یافتن پارچه رو مبلی که با تم طراحی شما متناسب باشد می تواند یک چالش باشد. رنگ های خنثی انتخابی عالی در رنگ ها هستند. در این فضای نشیمن، نیمکت با لبه صاف و دارچینی رنگ تضاد خوبی با دیوارهای زرد یکدست ایجاد کرده است. قاب عکس بسیار بزرگ و لامپ های کف هم تقارن در اتاق ایجاد کرده اند.

بدانید: چگونه مبلمان را در یک اتاق نشیمن بزرگ بچینیم؟

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

رنگ مکمل

قهوه ای اگر با رنگ های براق ترکیب شود می تواند آنها را شفاف تر جلوه دهد. در این فضای نشیمن، رنگ های خنثی برای تکمیل زمینه خارجی بکار رفته اند. یک رنگ برجسته تر ممکن است باعث حواس پرتی شود و رنگ انتخابی برای زمینه محیط اطراف را تقویت کرده است.

بیشتر بدانید: طرح های دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری زیبا برای الهام گرفتن شما

ده راه خلاقانه برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

مدرنیسته برجسته

بدنبال ایجاد طراحی ساده و در عین حال مدرن برای حمام هستید؟ رنگ انتخابی یک عامل مهم و تعیین کننده است. در این فضای معاصر، پانل های چوبی بکار رفته است تا نمادین مدرن ایجاد کند. همچنین با دیوارهای کاشی سنگی و سنگ شیشه ای تکمیل شده و مجموع این ها یک طراحی برجسته ایجاد کرده است.

پیشنهاد ویژه: بهترین فنگ شویی برای دکوراسیون حمام منطقه پول شما

در این مقاله توضیحاتی در مورد چگونگی دکوراسیون با رنگ قهوه ای داده شد. لطفا در قسمت دیدگاه ها نظرات و ایده های خود را برای این رنگ عنوان نمائید.

 

منبع: hgtv | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونرنگ بندیرنگ قهوه ای
سبک زندگیایده های خلاقانه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
برچسب ها: 
دکوراسیون
دکوراسیون فهوه ای
رنگ قهوه ای

درباره نویسنده

نويسنده:Mina.Vahedi
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید