ثبت رایگان کسب و کار

دستگاه سیب زمینی سرخ کن رومیزی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

یکی از مواد غذایی که در اکثر فست فود یا رستوران ها کاربرد دارد سیب زمینی سرخ شده می باشد. برای این کار دستگاه مخصوصی به نامه سیب زمینی سرخ کن وجود دارد که میتوان آنرا از فروشگاه های خرید و فروش تجهیزات رستوران تهیه کرد.

یکی از مدل های مناسب برای فست فود و رستوران های معمولی دستگاه سیب زمینی سرخ کن رومیزی دولگن است که علاوه بر کوچک و کم حجم بودن کارایی زیادی دارد.

این دستگاه با بدنه تمام استیل طراحی شده تا از زنگ زدگی یا ضربات و خط وخش به دور باشد. سیب زمینی سرخ کن در دو نوع گازی و برقی وجود دارند که بنا به نیازتان هر کدام که مناسبتر است را می توان تهیه کرد.

قابلیت های سیب زمینی سرخ کن رومیزی دولگن

 

دستگاه سیب زمینی سرخ کن

ــ دستگاه سرخکن صنعتی می تواند در کمترین زمان ممکن مقدار زیادی سیب زمینی سرخکرده فراهم کند که با توجه به استیل بدون آلیاژبودن آن می تواند علاوه بر تهیه غذای سرخ شده سالم عمر طولانی نیز داشته باشد.
ــ عملیات سرخ کردن مواد غذایی را با سرعت بیشتر و در حرارت معین انجام می دهد.
ــ دارای ترموستات جهت کنترل دما و جلوگیری از سوختگی روغن
ــ این دستگاه که شامل یک المنت گرم کننده و محفظه روغن است ساختار چندان پیچیده ای ندارد.

صاحبان فست فود به خوبی میدانند که وجود سیب زمینی سرخ شده در منوی غذا چقدر سودآور و مشتری پسند است. با کمک این دستگاه در مدت زمان کوتاه میتوان سیب زمینی سرخ شده زیادی فراهم کرد و به مشتری ارائه داد.

ازآنجایی که این دستگاه جهت مصارف صنعتی طراحی شده بسیار مقاوم و با کیفیت و از جنس استیل ساخته شده تا عمری طولانی داشته باشد.

البته از این دستگاه برای سرخ کردن قارچ و مرغ یا مواردیازاین دست نیز می توان استفاده کرد.

برچسب ها: 
تجهیزات آشپزخانه
تجهیزات رستورانی
سیب زمینی سرخ کن

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید