ثبت رایگان کسب و کار

حمام های شیک به سبک اروپایی

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

حمام های مدرن در اروپا طرفداران زیادی را، هرچند با فرهنگ ایران دارای تفاوت هایی است، به خود جلب کرده است. طراحی دکوراسیون حمام در اروپا دارای جذابیت ها و ابعاد متفاوتی است و امروزه استفاده از سبک حمام های اروپای در ایران نیز دارای محبوبیت زیادی گشته است. این حمام های شیک می توانند ایده های جالبی را برای طراحان و معماران داخلی در بر داشته که در ادامه تصاویری از این حمام ها به نمایش گذاشته شده اند.

 

حمام هایی با فضای آرامبخش و شاد
نکته مهم و اساسی که باید در طراحی دکوراسیون حمام های اروپایی در نظر گرفت استفاده از فضای زیاد و نور مناسب در حمام بوده می توان از تفاوت های اصلی این حمام ها با حمام های ایرانی نام برد. در سالهای اخیر حمام های ایرانی نیز الگوبرداری های زیادی از سبک حمام های اروپایی داشته که استفاده از وان حمام یکی از پرکاربردترین الگوهاست. این مورد که می تواند یکی از مثبت ترین الگوهای مورد استفاده در دکوراسیون حمام های ایرانی باشد. در مشاهده عکس ها می توان به این نکته پی برد که چگونه استفاده از فضاهای کوچک برای حمام منسوخ شده است. ولی متاسفانه در کشورمان در طراحی های اخیری که در ساختمان انجام می شود، کمترین فضا را برای حمام در نظر می گیرند. همچنین ایجاد دکوراسیونی برای ایجاد فضایی آرامبخش و شادتر در حمام از دیگر نکات بارز در طراحی حمام های اروپایی است.

حمام مکانی فقط برای شستشو نیست بلکه تغییر در نگرش نسبت به حمام و کاربردهای آن می تواند آن را به فضایی شاد و مناسب برای ریکاوری روحی و جسمی تبدیل نماید. با نگاه کردن به نمای داخلی حمام های اروپایی متوجه می شویم که اهمیت به تغییر نگرش در کاربردهای حمام می تواند تحول بزرگی در شرایط استحمام و نظافت ایجاد نماید. این تغییر نگرش باعث استفاده بیشتر فضا برای حمام شده و نیز امکانات مورد استفاده در آن افزایش می یابد. 

 

منبع : Beauty Home

 

فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلیحمام و سرویس بهداشتی
برچسب ها: 
دکوراسیون
دکوراسیون حمام

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید