ثبت رایگان کسب و کار

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

تختخواب و اتاق خواب خود را با خورشیدی ترین پرتو طبیعت یعنی رنگ زرد دکوراسیون کرده تا موقع بیدار شدن هر روز صبح احساس راحتی و آرامشی که آن را دوست دارید، ایجاد شود.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

تئوری رنگ

در این اتاق خواب مدرن و جدید، با تعهد به سبک مینیمالیستی یک نمای برجسته ساخته شده است. بسیاری از مردم وقتی می خواهند رنگ انتخاب کنند یک میلیون بهانه دارند که در نهایت هم نمیتوانند انتخاب درست را داشته باشند. اگر در موقع دکوراسیون به این مشکل برخورد کردید، سعی کنید طوری رنگ به فضای خود بیاورید که بتوان آن را در صورت تغییر عقیده یا تکراری شدن، عوض کرد؛ مانند تخت، بالش، یک کار هنری یا حتی یک فرش کوچک.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

بیشتر بدانید: چرا رنگ زرد بهترین رنگ برای طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی است؟

بازی طرح ها و الگوها

در تختخواب سنتی با جزئیات فصل طراحی و زیبایی، کفپوش چوبی تیره و پارچه های زرد، حس و نمایی عالی ایجاد خواهند کرد. برای کمک به برجسته شدن طرح، پس زمینه ای بی اثر انتخاب کنید. تضاد شدید دیوار ها و کف، باعث می شود رنگ زرد بدون رقابت با رنگ های دیگر، بدرخشد.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

حتما بخوانید: اصول رنگ بندی در دکوراسیون مدرن و امروزی

اثر بزرگ

گاهی اوقات هر چه کمتر از رنگ زرد استفاده کنید، برجسته تر می شود. در این اتاق خواب، کمی زرد قناری، به این محیط کوچک انرژی بخشیده است. بسیاری از ما عاشق استفاده از رنگ زرد در بالش ها، قاب عکس ها و وسایل هستیم، بویژه در اتاق هایی با زمینه سرد مانند آبی یا خاکستری.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

مطلب پیشنهادی: رنگ های اتاق خواب و اثرات آن بر رفتار و محیط در اتاق

براق و ساحلی

زرد می تواند نمای آفتابی و زرد داشته باشد. بنابراین انتخاب شدت رنگ مناسب، مهم است. گاهی اوقات نیاز به کمی آزمون و خطا است. زرد یک رنگ فریب دهنده است و باید بتوان شدت رنگ درست را انتخاب کرد. در این تختخواب آفتابی در این خانه ساحلی، انواع رنگ زرد با هم مخلوط شده و اضافه کردن رنگ سفید تا زمانی که رنگی شاد و گرم و بدون نمایی کودکانه داشته باشیم، ادامه داده شده است. سپس، دیوار های زرد با لوازم و مبلمان متضاد شده اند. برای اینکه رنگ دیوار ها در اتاق غالب نباشند، رنگ های بی اثر بژ و سفید را به کار برده و آن را با رنگ های موجود منطبق کنید تا مخلوط درستی از مهارت و جذابیت بدست آید.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

پیشنهاد ویژه: انتخاب بهترین رنگ دکوراسیون برای دستیابی به بهترین نتیجه

تابش خورشید با ظرافت

اگر شما جذب ایده استفاده از زرد برای دیوارها شده اید ولی نگران این هستید که این رنگ خیلی شدید باشد، از توصیه های متخصصان استفاده کرده و یک زرد کمرنگ استفاده کنید. به گفته طراح دکوراسیون، لیبی لانگدن: "من معمولا یک اتاق بزرگ را بطور کامل زرد نمی کنم. ولی یک رنگ جالب توسط بنیامین مور (Benjamin Moore) تهیه شده که وستون فلاکس (Weston Flax) نام دارد و برای پوشاندن یک فضایی بزرگ بدون غالب شدن بر محیط مناسب است". در این اتاق، لانگدن از طریق مبلمان و وسایل رنگی، پیچیدگی ایجاد کرده است. "من فکر می کنم یک راه عالی برای کار کردن با رنگ زرد، ترکیب کردن آن با رنگی سردتر مانند خاکستری، آبی نیرو دریایی یا حتی سیاه و سپس لایه ای سفید است. راه های متعددی وجود دارد که می توان از طریق آنها زرد را با رنگ های دیگر به کار برد تا یک نمای سطح بالا و برجسته داشته باشیم".

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

مطالعه نمایید: آشنایی با چرخه رنگ در فنگ شویی

مطالعه در تضادها

زرد یک رنگ منعطف است که با دامنه وسیعی از رنگ ها از جمله خاکستری ذغال سنگی و حتی سیاه بخوبی کنار می آید. مخلوطی از رنگ های سرد و گرم در یک محیط بکار ببرید. یک ردیف زرد، حتی اگر این رنگ در یک گلدان کوچک از گل های زرد بکار رود، به اتاق گرما و زندگی می بخشد.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

بیشتر بخوانید: رنگ زرد قرار است یک بازگشت و تحول عظیم در دکوراسیون داشته باشد

استعداد زنانه

صورتی تنها رنگ مناسب برای اتاق دخترها نیست. زرد یک رنگ غیر منتظره ولی بصورت غیر قابل انکارانه ای غنی است. این اتاق خواب با دیوارهای زرد رنگ خود برجسته شده است. تخت سوئدی که با کرونا تکمیل شده است، به همراه لوستر طلایی قدیمی با هاله های کریستالی و آبی کم رنگ، سبز و صورتی، به این محیط یک حس سنتی ولی بسیار گرم و گیرا داده است.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

بخوانید: بهترین ایده های طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی با رنگ زرد

تفکرات گرم

محیط های براق، اگر نور آنها با لوازم گرم ورودی زمین متناسب نباشند، می توانند حس سرد و خالی بودن داشته باشند. در این اتاق خواب یک دختر جوان، از مقدار کمی زرد خردلی برای جبران رنگ سرد خاکستری و سفید ایجاد استفاده شده است. به گفته طراح دکوراسیون این اتاق، رنگ زرد خیلی اشباع نشده ولی در این محیط، برای ایجاد خلق و خوی که برای استراحت و مطالعه مناسب باشد، عالی است.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

لطفا مطالعه کنید: اسرار و روانشناسی رنگ زرد

مکمل عالی

یک دلیل که بسیاری از طراحان به زرد جذب می شوند تنوع آن است. تمام رنگ های زرد بصورت یکسان ایجاد نمی شوند. زرد کره ای برای ایجاد یک نمای نرم و مسطح برای این اتاق زرد وجود دارد. هر اتاق زرد رنگی، نمایی متفاوت دارد.

تختخواب ها و دکوراسیون اتاق خواب های شاد زرد رنگ

در این مقاله با انواع دکوراسیون با رنگ زرد آشنا شدید. شما هم میتوانید با ایده گرفتن از این عکس ها، فضایی شاد و روحیه بخش را به خود و فضای خود هدیه کنید. لطفا در قسمت دیدگاه ها، نظرات و ایده و سبک خود را مطرح نمائید.

 

منبع: hgtv | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونرنگ بندیرنگ زرد
ابزار و طراحی دکوراسیونسرویس خواب
فضاهای داخلیاتاق خواب
برچسب ها: 
اتاق خواب
اتاق خواب زرد
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون با رنگ زرد
رنگ زرد

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید