ثبت رایگان کسب و کار

تجهیزات کافی شاپ مورد نیاز برای شروع کار کدام هستند؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
سمیرا

به غیر از محل و موقعیت جغرافیایی که برای افتتاح کافی شاپ خود در نظر گرفته اید، یکی از بزرگ ترین مراحل انتخاب و خرید تجهیزات کافی شاپ می باشد.

شما می توانید مطمئن باشید که به عنوان صاحب کسب و کار کافی شاپی، بدون خرید درست و حساب شده ی تجهیزات کافی شاپی، مقدمات شکست خود را در این حرفه فراهم ساخته اید.

از دست دادن پول و بودجه با خرید تجهیزات کافی شاپی نامرغوب و مشکل دار، نخستین قدم هایی ست که در مسیر رسیدن به ناکامی برمی دارید.

 

تجهیزات ضروری کافی شاپ

 

اما مجبور نیستید که پول خود را با خریدهای نسنجیده هدر دهید. شما باید با استفاده از تحقیقات و کمک یک مشاور راه اندازی کافی شاپ،  در خرید تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه ی کافه دقت کافی به خرج داده و درست وسایل مورد نیاز را از برندهای قوی و معتبر خریداری نمایید.

سوالاتی که اغلب توسط افرادی که می خواهند کافه راه اندازی کنند، پرسیده می شود، به شرح زیر هستند:

-    چه تجهیزاتی برای کافی شاپ من لازم است؟

-    حداقل تجهیزات کافی شاپی که می توانم با آن ها کارم را شروع کنم، کدام ها هستند؟

-    چگونه می توانم تجهیزات کافی شاپی مناسب برای کسب و کار خود را که با بودجه ام تناسب داشته باشد، را انتخاب کنم؟

 

تجهیزات کافی شاپ

 

ضروری ترین تجهیزات کافی شاپ کدام ها هستند؟

پاسخ این سوال کاملا بستگی به این دارد که شما به عنوان صاحب کافه، چه گروهی از نوشیدنی ها را در منوی خود جای داده باشید.

از خود بپرسید که قصد دارید با منوی خود چه کنید؟ چه خوردنی ها و نوشیدنی هایی در منوی شما جای خواهند داشت؟

در واقع این منوی کافه ی شماست که تصمیم می گیرد.

مشتری های کافی شاپ دارای نیازهای مختلف هستند. عده ی زیادی سفارش قهوه خواهند داد و برخی دیگر  به انواع بستنی ها و نوشیدن ی سرد همین طور اسنک ها و کیک ها روی می آورند.

 

تجهیزات کافی شاپ

 

ممکن است صاحب کافه ای را ببینید که بدون برنامه ی قبلی، برای چند ماه پخت انواع کیک را به همراه سرو قهوه در برنامه ی خود داشته است. زیرا مشتری های این کافه چنین چیزی را می طلبیده اند.

بزرگترین اشتباهی که توسط صاحبان کافی شاپ شکل می گیرد، ساخت یک مفهوم قطعی و کلی برای ارائه ی منو می باشد. در واقع منو بر اساس میل مشتری های منطقه و افرادی که به کافه ی شما می آیند، شکل می گیرد و باید انعطاف پذیری نسبت به این موضوع داشته باشد.

بنابراین در شروع کار باید با احتیاط حرکت کنید و نسبت به انتخاب منو قدم به قدم پیش بروید. شکی نیست که منو و تجهیزات کافی شاپ، در نتیجه طراحی کافی شاپ شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد. تغییرات اضافی در منو، مفهوم کسب و کار شما و نیازهای تجهیزات کافه  را ایجاد خواهند کرد.

نیازهای تجهیزات کافی شاپ شما بر اساس منوی کافه خواهد بود.  منوی شما در نهایت به مشتریان شما بستگی دارد.  بنابراین، دانستن بازار هدف شما و آنچه که در بازار رضایت بخش است، به شما در تعیین نیازهای تجهیزات کمک خواهد کرد.

 

خرید تجهیزات کافی شاپ

 

علاوه بر این، نوع کسب و کار کافی شاپی نیازهای نوشیدنی های قهوه شما را تعیین می کند.  به عنوان مثال، اگر شما دارای یک پایه قهوه یا قهوه ساز هستید، باید در انتخاب تجهیزات جانبی خود نیز دقت نمایید. در نهایت تصمیم شما برای خرید تجهیزات کافی شاپ به میزان بودجه ای که در اختیار دارید نیز بستگی خواهید داشت.

منبع: https://coffeeshopstartups.com/equipment-need-start-coffee-shop/

 

برچسب ها: 
تجهیزات کافی شاپ، تجهیزات کافی شاپی، خرید تجهیزات کافی شاپ

درباره نویسنده

نويسنده:سمیرا

دیدگاه‌ها

1. НАЗНАЧЕНИЕ ИЗДЕЛИЯ
Передвижная сборно-разборная <a href=https://www.linkedin.com/pulse/вышка-строительная-сборно-разборная-передвижная-рин-строй/>вышки туры купить в минск</a> ВСП-250/0,7 (далее – вышка), предназначена для производства монтажных,
ремонтных и отделочных работ, как снаружи, так и внутри строений и размещения рабочих и материалов непосредственно в зоне работ.
2. ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальная высота вышки, м…………………………………… 7,6
Максимальная высота рабочей площадки, м…………………… 6,5
Высота секции вышки, м…………………………………………… 1,23
Размеры рабочей площадки, м: ширина…0,7 длина…1,6
Число настилов, шт.: с люком……………………………………… 1
Нормативная поверхностная нагрузка, кг……………………… 250
Вес базового блока, кг………………………………………………… 62
Вес промежуточной секции, кг………………………………………18

افزودن دیدگاه جدید