ثبت رایگان کسب و کار

با این ایده های قابل ستایش، میز بهاری تان را خودتان بچینید

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

دقیقا مثل لباس که شما با پوشیدن آنها برای چندین بار در طول سال احساس کسالت می کنید، خیلی راحت از یک سبک ثابت در خانه خود، خسته می شوید. بجای تغییر دکوراسیون کامل خانه، راه های مختلف و ساده ای وجود دارد که یک نمای جدید و جذاب به فضای داخل خانه خود بدهید. ساده ترین و موثرترین تغییراتی که شما می توانید انجام دهید، اضافه کردن ذره ای رنگ و لعاب به فضا است.

یک پالت رنگ الهام بخش از رنگهای بهار در طبیعت پیدا کنید: زرد، آبی ملایم، بنفش، سایه هایی از سبز، صورتی و غیره. رنگهای ایده آل، حال و هوای بهاری را در فضا پراکنده کرده و یک جو با طراوت، که در قدرت تحرک و پویایی نفوذ می کند، خلق می کنند. این رنگ ها به شدت نشان دهنده ی تحول و دگرگونی بهاری است.

جلوه دادن به رنگ ها، به راحتی می تواند با نقاشی دیوارها به رنگ باب میل به دست آیند. گاهی اوقات این تاثیرات حتی با رنگ آمیزی موضعی بعضی از دیوارهای معین، خیلی قوی تر هستند. در این مورد، دیواری را که برجسته و در معرض دید است انتخاب کنید. اگر شما فقط یک منطقه را نقاشی کنید، می توانید یک سایه ی خیلی قوی تر از زمانیکه همه دیوارها را می خواهید نقاشی  کنید، برگزینید؛ یا خیلی ساده می توانید با آسان ترین راه ها رنگ ها را اضافه کنید. یکی از این راه ها استفاده از گل ها می باشند. زمانی که در حال چیدن میز خود هستید، از قرار دادن یک دسته از گل های جذاب در مرکز میز که حس طراوت و تازگی را در سراسر اتاق اضافه می کند، اطمینان حاصل کنید. 

همچنین می توانید از رنگ های بهاری برای رومیزی میز ناهارخوری و دستمال سفره هایی که داخل بشقاب های غذاخوری تان می گذارید، استفاده کنید. میزغذاخوری تان را با رنگ های بهاری، بهاری کنید. برای میز ناهارخوری تان یک رومیزی بهاری درست کنید. برای این کار یک پارچه ساده رنگی را برگزینید و آن را روی میز ناهارخوری تان پهن کنید. گل های پارچه ای در رنگ ها و سایزهای مختلف (ترجیحا رنگ های بهاری) را به قسمت های مختلف پایین رومیزی تان که در انتها و در اطراف میز آویزان است، بدوزید. نمونه های ارائه شده در دکوملک، الهام بخش ایده هایی پر از خلاقیت برای شما است.

 

منبع: architectureartdesigns

ابزار و طراحی دکوراسیون
برچسب ها: 
دکوراسیون
رنگ های بهاری
چیدمان میز

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید