ثبت رایگان کسب و کار

با استارون فراتر از آسمان بروید، پروژه های اداری-تجاری و هتل ها

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

در مقالاتی که در بحث سنگ های مصنوعی استارون طی شد، بیان شد که استارون از 100% ماده اکریلیک بادوام ساخته شده و دارای طرح های بسیار متنوعی است. به علاوه به علت کیفیت های بهداشتی آن می توان ببینید که چرا استارون ساخته شده توسط شرکت سامسونگ، اغلب انتخاب اول برای فضاهای تجاری، کاربردهای پزشکی و خدمات مواد غذایی است.

در این مقاله نیز ویژگی ها و خصوصیات این ماده بصورت فهرست وار ارائه شده و برخی از پروژه های انجام شده با استارون را در قالب عکس مشاهده خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی: آشنایی با سنگ استارون

با حمایت برند جهانی، سامسونگ

استارون یک چاره سازی ابتکاری و جدید برای سطوح بوده که توسط سامسونگ در بخش تلاش برای نوآوری و ارتقاء سطح زندگی، برای شما آورده است. در طول 70 سال گذشته، سامسونگ موفق به کنار زدن مرزها برای ارائه راه های جدید انقلابی در زمینه های زندگی، بازی و کار شده است. دراین زمان آنها طیف فوق العاده ای از محصولات که در سطح جهانی در زمینه کیفیت، قابلیت اطمینان و تکنولوژی پیشگام خود مشهور هستند، را توسعه داده اند.

کاربردهای مسکونی استارون

مطلب پیشنهادی: سنگ های آنتیک و القاء حس زیبایی

کاربردهای تجاری استارون

مزایای محصول

 • با دوام
 • مقاوم در برابر لکه                                
 • سازگار برای تماس مستقیم با مواد غذایی 
 • آسان برای تمیز کردن و نگهداری                               
 • آسان برای یکپارچه کردن: سطوح با درزهای غیر غیر قابل مشاهده نصب شده است، به این معنی که شما می توانید صفحات کانتر، صفحه ی مانع از پاشش آب و سینک های خود را خیلی یکنواخت به یکدیگر متصل کنید و به یک سیستم آشپزخانه یکپارچه تبدیل کنید.
 • بهداشتی: غیر متخلخل، مقاوم در برابر رشد باکتری، کپک و رطوبت.
 • قابل تعمیر
 • تطبیق پذیر: می تواند به صورت سفارشی به هر شکل و اندازه ای ساخته شود.
 • دارای گزینه های رنگ فراوان

مطلب پیشنهادی: کاربرد سطوح استارون در آزمایشگاه ها و فروشگاه ها

گارانتی استارون

 • مسکونی: قابل واگذاری تا 10 سال گارانتی محدود
 • تجاری: 10سال گارانتی محدود

استارون، گواهی ایمنی سبز (GREENGUARD®) و ایمنی سبز کودکان و مدارس را به عنوان کم ساطع ترین محصولات داخلی ساختمان به دست آورده است. سری محصولات بازیافت شده ی استارون با استفاده از محتوی بازیافت شده ی از پیش مصرف شده، ساخته شده و توسط سیستم های صدور گواهینامه علمی (scs) تایید شده اند. این موضوع می تواند کاهش ضایعات صنعتی و انرژی مصرفی که در طول فرآیند تولید مورد استفاده قرار می گیرد، را نتیجه دهد. استفاده از محتوای بازیافتی به حفاظت از انرژی و منابع کمک می کند، فشار را در فضای دفن زباله کاهش داده و نیاز به حمل و نقل در طول فازهای معینی از چرخه عمر محصول را کاهش می دهد.

مطلب پیشنهادی: انعطاف پذیری نامحدود طراحی با سنگ های مصنوعی استارون

در ادامه تعدادی از پروژه های جذاب و صورت گرفته در بخش های اداری و تجاری، فروشگاه ها، هتل ها و برخی از نماهای فوق العاده زیبای داخلی خانه در قالب عکس به نمایش گذاشته شده اند.

این ها نمونه هایی از پروژه های انجام شده در سراسر جهان بودند. چنانچه نظر و یا پیشنهادی در زمینه استارون و کاربردهای آن در نظر دارید، در قسمت دیدگاه ها منتظر ارائه و سهیم شدن بیانات شما خواننده گرامی هستیم.

منبع: salvocorp | گروه تحریریه دکوملک

 

ابزار و طراحی دکوراسیونسنگ های دکوراسیون
فضاها برحسب کاربردتجاری و اداری
فضاها برحسب کاربردفروشگاه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاها برحسب کاربردنمایشگاه
فضاها برحسب کاربردهتل و اقامتگاه
برچسب ها: 
استارون
سطوح حجمی استارون
سنگ مصنوعی استارون

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید