ثبت رایگان کسب و کار

بازسازی خانه با کمترین هزینه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
ida.abdoly

با آمدن بهار خیلی خوب است که ما خانه و فضای داخلی منزل را نوسازی کنیم. دکوملک چندین ایده جالب و ارزان قیمت را در اینجا به شما معرفی می کند.

دیوار های رنگی

اگر از دیوارهای سفید و بی رنگ خود خسته شده اید ما به شما پیشنهاد می کنیم که با کاغذ دیواری های رنگی شکل جذابی را برای فضای خانه خود بسازید.

بازسازی خانه با کمترین هزینه

قاب جدید

عکس ها و تابلوها و اثرات هنری خود را می توانید با کمترین هزینه به بهترین شکل نوسازی کنید شکل زیبایی را برای محیط خود بسازید.

بازسازی خانه با کمترین هزینه

نور پردازی

نور و نور پردازی منزل شما مهم ترین و اساسی ترین نقش را داراست. پیشنهاد ما به شما تعویض لامپ های قدیمی وهمچنین نور پردازی با لامپ های ال ای دی است .

بازسازی خانه با کمترین هزینه

رفع درزها

بعد ار مدتی در بین سرامیک یا سنگ ها درزهایی ایجاد می شود که منظره خانه ما را فرسوده می کند شما با تنها یک چسب آکریلیک ارزان قیمت می توانید تمام این درزها را از بین ببرید.

بازسازی خانه با کمترین هزینه

دستگیره

حالا دیگر وقت این رسیده است که دستگیره های قدیمی عوض شود و جای خودش را به دستگیرهای جدید مدرن و زیبا بدهد آخرین پیشنهاد آسان برای نوسازی تعویض دستگیره در و کمد منزلتان است.

بازسازی خانه با کمترین هزینه

در سری مقالات بازسازی، میتوانید با مهندسین و مشاورین بازسازی و نوسازی در شهر خود به آسانی و سریع تماس گرفته و با به صرفه ترین قیمت، عملیات بازسازی خود را آغاز کنید. برای این امر فقط لازم است به بخش صاحبان سبک و متخصصین رفته و با توجه به زمینه بازسازی و شهر خود، گروه و فنی مهدنسی مورد نظر خود را جستجو کنید.

 

گروه تحریریه دکوملک

بازسازیفضاهای داخلی
برچسب ها: 
بازسازی
فضای داخلی

درباره نویسنده

نويسنده:ida.abdoly

افزودن دیدگاه جدید