ثبت رایگان کسب و کار

بادوام ترین نوع وسایل چوبی برای دکوراسیون منزل!

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

زمان خرید میز و صندلی بنا به جنس چوب به کار رفته قیمت صندلی چوبی و میز متغیر است. معمولا گرانترین آنها از چوب راش تهیه شده اند. همانطور که می دانید چوب راش از محکمترین چوب ها است.

چوب راش یک نوع چوب جنگلی است که در جنگل های شمال ایران وجود دارد و از آن برای ساخت انواع وسایل چوبی نظیر ساخت منازل در روستاها، ساخت میز و صندلی، مبلمان، در و پنجره، تخته لایه و روکش و سایر وسایل چوبی استفاده می شود. چوب راش رنگ کرم مایل به قرمز دارد که در تمام قسمت ها یکسان است.

باتوجه به بارزترین ویژگی چوب راش که بسیار متراکم است. همین موضوع آنرا در برابر قارچ و حشرات مقاوم کرده و همینطور تراکم بالای آن موجب استحکام بینظیر این چوب شده است. وسایل ساخته شده از راش معمولا سنگین هستند و بسیار مقاوم.

مبلمان ساخته شده از راش بسیار مستحکم هستند و مناسب برای خانواده های پر رفت و آمد و داری کودک هستند.

وسایل چوبی راش

از آنجایی که قیمت تمام شده چوب راش کمی بالاست برخی مبلمان ها را فقط با روکشی از چوب راش می سازند و در نتیجه ارزانتر هم به فروش می رسانند. بدون شک چنین سازه هایی، همان استقامتی را که از مبلمان تماما راش انتظار دارید را ندارند.

بهتر است زمان خرید به این نکته توجه داشته باشید؛ مبلی که از چوب راش درست می شود سطحی نرم، صاف و لطیف دارد. مبلمانی که به تازگی از چوب راش تهیه شده باشد فاقد زبری بوده و همه جای آن دارای سطح یکسانی می باشد.

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما خرید مبلمان راش مانند یک سرمایه گذاری است و زمانی که پس از چند سال خواستید تغییر دکوراسیون دهید مبلمان قدیمی تان با همان قیمتی که خریدید به فروش می رود. این به دلیل ارزش روز افزون راش است.

از چوب راش می توان در تولید و تهیه مبلمان های مختلفی بهره برد که یکی از آن ها ساخت میز و صندلی غذاخوری است. بی شک میز و صندلی هایی که از چوب راش تهیه شوند دارای جلوه زیبا تری هستند. کیفیت چوب راش از دور مشخص است و نیاز به هیچ پوشش و کاروی ندارد.

ابزار و طراحی دکوراسیونمیز و صندلی
برچسب ها: 
مبلمان راش
میز و صندلی چوبی
چوب راش

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید