ثبت رایگان کسب و کار

ایده های چشمگیر روشنایی و درخشان کردن گذرگاه های حیاط

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari
نورپردازی و روشنایی حیاط، آخرین مورد در زمان دکوراسیون حیاط ها و خانه باغ ها است که تاکیدی بر زیبایی آنها تحت نور مخصوص است. از آنجا که نورپردازی ویژه گران نیست، تا حد زیادی می تواند ظاهر منطقه اطراف خانه را به محل تجمع خوشایندی برای خانواده و دوستان تغییر دهد. سفارش دادن نور مناسب برای حیاط واقعا مهم است، به همین دلیل، ما در این مقاله چند ایده برای نورپردازی مناسب گذرگاه ها در حیاط خانه تان ارائه می دهیم.
این ایده ها یک طرح و سبک متفاوتی از روشنایی و نورپردازی و همچنین رنگهای مختلف دارند. روشنایی گذرگاه ها نباید خیلی برجسته بوده و قابل توجه باشند. لامپ ها باید با دقت انتخاب شوند و در جای مناسب قرار گیرند. با نورپردازی درست جایگذاری شده، شما مسلما می توانید از محیط و گلها و درختان و گیاهان که در آن محیط هستند، لذت ببرید.

برای ایجاد یک فضای متعادل و جالب در گذرگاه های حیاط و در هنگام شب، می توان از انواع لامپ و روشنایی زاویه دار، قرار دادن لامپ در پیش زمینه و پس زمینه استفاده کرد. یک راه واقعا آسان و سریع و البته به صرفه برای نورپردازی استفده از چراغ های بدون سیم کشی است. این چراغ ها به کیت خاصی مجهز شده که با استفاده از سلول های خورشیدی، مقدار برق مورد نیاز را در طول روز جمع آوری می کنند و در طول شب استفاده می کنند. 
روشنایی, نورپردازی و روشنایی کناره های گذرگاه ها، سه فرم پایه روشنایی باغ هستند. استفاده ترکیبی از هر سه فرم می تواند برای نتیجه بیشتر و رضایت بخش تر موثر واقع شود. نمونه های جالب دکوملک را ببینید و شاید ایده ای یافتید که چگونه گذرگاه های حیاط خانه تان را بدون استخدام کارشناسان و متخصصان، چراغانی و درخشان کنید. نگاه کنید و لذت ببرید.

منبع: architectureartdesigns | گروه تحریریه دکوملک

 

ابزار و طراحی دکوراسیونروشنایی و نور پردازی
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای خارجی (بیرونی)طراحی محوطه و باغچه داری
برچسب ها: 
خانه باغ
روشنایی و نور پردازی
طراحی محوطه

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید