ثبت رایگان کسب و کار

ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari

این جمله می تواند برای ساختن یک دکوراسیون با ابهت برای یک کتابخانه خانگی و کلاسیک موثر باشد: «کسی که مطالعه می کند، پیش از مردن هزاران بار زندگی می کند ولی کسی که هرگز مطالعه نکرده است، فقط یکبار زندگی می کند».

ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

داشتن یک کتابخانه خانگی حس هیجان ایجاد کرده و راحتی، حس حریم خصوصی و رشد را به همراه دارد. قدم زدن برای یافتن یک دنیای تقریبا فراموش شده را در نظر بگیرید. جایی که نور، مبلمان و کتاب های زیبا کلید ورود به تجربه های منحصر به فرد در ذهن می باشند. هرگاه با کتابخانه خانگی یک نفر مواجه می شوید، عنوان ها را برای یافتن حسی متمایز جستجو کنید. طرح کلاسیک کتابخانه، این حس خاص را تضمین می کند. به محض ورود به یک کتابخانه کلاسیک خانگی، در این محیط ماجراجویی، عاشقانه و متعالی غرق خواهید شد. این بخش در خانه شما، قلمرو زیبای تصورات شماست که با طرز فکر نویسندگان گره خورده است.

بخوانید: چرا رنگ زرد بهترین رنگ برای طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی است؟

یکی می گفت: "من تلویزیون را بسیارآموزش دهنده دیدم. هر بار که روشن می شود، من به اتاق دیگر رفته و یک کتاب می خوانم". وی احتمالا در مورد کتابخانه خانگی فکر می کرده است که شما قرار است ببینید. باور کنید جزئیات تا زمان های طولانی در زهن شما حک می شوند.

ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

بیشتربخوانید: کسب و کار خود را با این ایده های دکوراسیون اتاق کار، پرواز دهید

با ایجاد استانداردهای مجهز به دیدگاه های هنری و پرسپکتیو،کتابخانه سنتی خانگی بخشی از یک خانه قابل تحسین است که نمایی رو به زمین گلف در آریزونا دارد. در آن زندگی به گونه ای متفاوت می گذرد. بخشی از این زندگی متفاوت، وجود کتابخانه سنتی دو طبقه با مطالب محقق خواندنی در آن است که دور تا دور شومینه پوشیده با آهک قرار دارد. مطالعه کردن در اینجا قطعا به حد کمال رسیده است. دکوراسیون افسانه ای کتابخانه خانگی می تواند تفاوت میان توالی کسل کننده قفسه ها و یک محیط منحصر بفرد برای استراحت و لذت بردن از موجودات و ماجراجویی های تخیلی را منعکس کند. سفر به ماجراجویی و اکتشاف با آرامش ضمن مطالعه در اینجا قطعا بسیار راحت خواهد بود.

ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

برخی آزادی کتابخانه باز داخل باغ را ترجیح می دهند. عده ای هم بدنبال یک کتابخانه شخصی همراه با حضور یک رنگ شفاف هستند. کتابخانه شخصی پیچیده و برجسته بالا، خواننده را با محیطی گرم پیوند می دهد. با الهام از مخلوط خطوط قفسه های کتاب عمودی و طرح مربع در سقف، شما می توانید محیط مطالعه خودتان را در این اتاق اختصاص یافته به این کار ایجاد کنید.

بیشتربدانید: ایده های دکوراسیون اتاق کار برای کارایی و بازدهی بیشتر

قفسه بندی سفارشی در یک خانه مدرن در کنار مبلمان کلاسیک قابل مشاهده است. این محیط تلاشی است برای افزودن پیچیدگی و کلاس بالا، به این فضای خواندن و نوشتن. نردبان این کتابخانه به خواننده کمک می کند تا به  طبقه های بالاتر هم دسترسی داشته باشد.

ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

طرح دایره ای کتابخانه، بخاطر محدودیت فضا و امکانات محیطی شکل گرفته و طرح آن، حس ماجراجویی دارد. نمی توان از طرح های کلاسیک کتابخانه صحبت کرد و به طرح دایره ای اشاره ای نداشت. با اشاره به این طرح، حال زمان آن رسیده که ببینیم چگونه یکی از این طرح های زیبا با ایده شما در مورد یک طرح کامل کتابخانه شخصی، تناسب دارد. مثال بالا بنظر برگرفته از یک کتاب مرموز است. این کتابخانه کلاسیک قفسه های چوبی، و "فضاهایی که در پشت کتابها مخفی شده است"، دارد.

مطالعه آزاد: چطور رنگ مناسبی را برای هر اتاق انتخاب کنیم؟

این کتابخانه سنتی، طرحی دارد که اثبات می کند برخی مشتری ها این جو را پسندیده و بوی کتاب های موجود در کتابخانه را دوست داشته اند. اگرچه ممکن است در همین محیط به مطالعه کتاب های الکترونیک بپردازد.

ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

قفسه های باز که ماجراجویی های باور نکردنی در آن قرار دارد و یک نردبان برای دسترسی به هر کتابی، با یک صندلی دنج، همه چیزی است که شما نیاز دارید تا اینکه خود را برای ورود به این دنیا آماده کنید. اگرچه می توانید طرح مدرن داشته و بهم ریختگی ها را پشت کتاب ها نگه داشت، اما این طرح هیچگاه زیبایی یک کتابخانه کلاسیک را نخواهد داشت.

حتما بخوانید: هرگز این اشتباهات را در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس مرتکب نشوید

یافتن طرح ایده آل کتابخانه در کار با افراد متخصص، کار راحتی است. کتابخانه بالا یک شومینه در گوشه دارد که محیطی راحت ایجاد کرده است. در این کتابخانه مطالعه شما با شعله های آتش همراه خواهد شد. نوشتن نامه های عاشقانه روی این میز را در نظر بگیرید. ما ممکن است آخرین نسلی باشیم که زمانی را بخاطر بیاوریم که نامه ها ارسال می شد و کلمات عاشقانه در کاغذهای معطر مسافرت می کرد.

ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن

در این مقاله چندین طرح دکوراسیون کتابخانه های خانگی و زیبا مورد بررسی قرار گرفتند. پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب ایده های بیشتر و کامل تر، به ادامه مطلب مراجعه نمائید. لطفا در قسمت دیدگاه ها نیز نظرات و ایده های خود را بیان نمائید.

ادامه مطلب: ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

 

منبع: freshome | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک سنتی (کلاسیک)
فضاهای داخلیاتاق مطالعه و کار
برچسب ها: 
دکوراسیون کتابخانه
سبک کلاسیک
فضا داخلی،اتاق مطالعه
کتابخانه خانگی
کتابخانه سنتی

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید