ثبت رایگان کسب و کار

ایده های دکوراسیون راه پله در ده طرح خلاقانه

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

راه پله معمولا اولین چیزی است که موقع ورود به یک خانه یا خانه کوچک آن را می بینید. بنابراین زمانی صرف کنید تا آن را به یک کانون توجه حقیقی تبدیل کنید. از ایده های خلاقانه دکوراسیون الهام بخش سایت طراحی دکوراسیون دکوملک برای طراحی این بخش از خانه استفاده کنید.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

بخوانید: ایده های زیبای دکوراسیون راه پله داخلی و طرح های تیر میانی پلکان مارپیچ

فرقی ندارد که می خواهید راه پله نصب کنید یا آن را تعویض کنید، یا فقط می خواهید آن را با مقداری رنگ جالب کنید. این کارها ارزش فکر کردن در مورد اینکه شما و خانواده تان چگونه از آن استفاده می کنید را دارد. پیش از آنکه کار خود را شروع کنید، این می تواند در تصمیم گیری برای اینکه پله ها کارآیی بهتری برای شما داشته باشند، به شما کمک کند.

بعنوان مثال، اگر می خواهید زیر پله های پایینی وسایل خود را قرار دهید، قصد دارید از فضای اضافی پله ها استفاده کنید و زیر پله ها را قفسه بندی کنید تا با درب پوشیده شوند یا اینکه آن را در معرض دید قرار دهید.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

بیشتر بخوانید: نما های جالب ساختمان با راهکار های طراحی غیر متداول

اگر صرف مقدار هزینه برایتان اهمیت ندارد، می توانید یک راه پله شیشه ای نصب کنید که راهی عالی برای ورود نور به تمام طبقات می باشد. ولی نگهداری آن دشوار است. راه پله مارپیچ همیشه راه عالی برای ورود نور به تمام طبقات بوده است. این نوع پله ها همیشه راه عالی برای دسترسی به سطوح بالاتر در یک فضای کوچک می باشد که امروزه در تمامی سبک ها و با انواع مواد گوناگون ساخته می شود.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

شاید ساده ترین راه برای برجسته سازی راه پله، کاغذ دیواری خلاقانه در مسیر پله ها، نقاشی و طرح آن است. با رنگین کمانی از رنگ ها بصورت افزایش یا کاهش مقدار رنگ، آن را رنگ کنید، کاشی های تزئینی نصب کنید تا اثر آنی داشته باشند. کاغذ دیواری یا نقشه های قدیمی استفاده کنید یا کل مسیر را با رنگ دلخواه خود رنگ کنید. هر کاری که تصمیم بگیرید انجام دهید، راه پله با نمای نو شده کانون توجه بوده و هر بار که از آن استفاده می کنید باعث تقویت روحیه شما می شود.

بیشتر بدانید: راه پله های جذاب و دیدنی در سرتاسر جهان

ایده استیکر دیواری جالب برای راه پله

رنگ سبز روشن، تصویر رنگی زیبایی ایجاد کرده در حالیکه استیکر های دیواری مبتکرانه که در وسط دیوار نصب شده اند یک ویژگی جالب به راه پله اضافه کرده است.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

راه پله با فضای مفید ذخیره سازی

از هر اینچ فضای موجود استفاده کرده و راه حلی برای ذخیره سازی زیر پله ها ایجاد کنید. این قفسه ها به مکعب هایی تقسیم شده اند که برای نمایش یادگاری ها عالی می باشند.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

مطالعه کنید: راه پله خارق العاده مارپیچ فروشگاه معتبر فورتنوم و میسون در انگلیس

راه پله شیشه ای مدرن

از راه پله شیشه ای بعنوان یک کانون توجه در خانه خود استفاده کنید. این کار همچنین راه حلی عالی برای حداکثر سازی نور طبیعی و ایجاد احساس فضای بزرگ و جادار می باشد.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

راه پله با موزائیک آینه ای

با مواد غیر معمول یک ویژگی در راه پله خود ایجاد کنید. این موزائیک های آینه ای، درخشش قطعی و هیجان انگیزی در آن ایجاد کرده و به روشن شدن فضا کمک می کنند.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

راه پله متحرک رنگی

در راهرو با اضافه کردن قالیچه های رنگی به راه پله، کمی رنگ ایجاد کنید. رنگ دیوارها سفید اولیه باشند تا ظاهر محیط برجسته شود.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

راه پله با فضای فریبنده

حداقل فضای کف را برای راه پله استفاده کنید. ایجاد قوانینی برای راه پله سختگیرانه خواهد بود ولی یک طراح زرنگ می تواند به شما کمک کند در فضای کوچکی راه پله نصب کنید. این مدل به راحتی پشت درب های بسته قرار می گیرد.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

راه پله ای چشم نواز

به راه پله خود یک بروز رسانی آنی داده و یک گلدان و الگوی ساده شابلونی در آن قرار دهید.

http://www.idealhome.co.uk/hallway/hallway-ideas/staircase-ideas-90382

پله های متحرک برجسته

راهروی کلاسیک ویکتوریایی را با تصویر حیوان در مقابل پله های سفید به روز کنید.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

راه پله مارپیچی الهام بخش

راه پله های مارپبچ نه تنها برای حفظ فضا عالی هستند بلکه ویژگی طراحی جالبی دارند. اگر در وسط اتاق باشند، برجسته خواهند شد.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

راه پله با اثر مینیمالیستی

وقتی که نور برای شما با ارزش باشد، یک سطح شیشه ای، راهی عالی برای پله هایی است که به زیر زمین می روند. نرده شیشه ای محکم راهی مدرن برای حفظ نما بوده و امنیت و ایمنی برای راه پله ایجاد می کند.

ایده های دکوراسیون راه پله ده طرح خلاقانه

پیشنهاد ویژه: چگونه دکوراسیون اتاق مصاحبه، مصاحبه و کسب و کار شما را تغییر می دهد؟

در این مقاله نمونه هایی از انواع راه پله های الهام بخش نمایش داده شده و توضیحاتی در مورد آنها داده شد. لطفا ایده ها و نظرات خود در مورد داشتن یک پلکان عالی و جذاب را در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: idealhome | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیایده های خلاقانه
فضاهای داخلیراه پله
برچسب ها: 
ایده های خلاقانه دکوراسیون
راه پله
پله
پله مارپیچ

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید