ثبت رایگان کسب و کار

ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

طرح دکوراسیون اتاق کنفرانس باید به گونه ای باشد که راحتی را به همراه آورده و بر محل نشستن کاربران در اتاق تاکید داشته باشد. پردازشی که برای دیوار این اتاق بکار می برید به سطح شخصی سازی و سایر الزمات اختصاصی وابسته است.

1- دیوار شیشه ای

ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

برای ادارات مدرن با طرح باز، که حداقل سطح خصوصی سازی برای ملاقات ها و اتاق کنفرانس نیاز است، دیوار های شیشه ای مناسب هستند. این دیوار ها مجلل و مدرن بوده و نمایی آزاد به اداره می دهند. این دیوارها را می توان با پنل های چوبی و درب های شیشه ای ترکیب کرد.

بیشتر بخوانید: نکته هایی پیرامون طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس و محیط های اداری

2- پنل های دیواری چوبی

ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

این پنل ها بطور متداول در اغلب اتاق های کنفرانس بکار می روند. این پنل ها مقرون به صرفه بوده و نصب آنها به شدت آسان می باشد. علاوه بر این، نگهداری آنها هم ساده است. پنل های دیواری چوبی در رنگ های متعدد موجود هستند و طرح های متنوعی دارند. می توان آنها را بطور خلاقانه ترکیب کرد تا طرحی جالب در اتاق کنفرانس ایجاد شود.

بیشتر بدانید: چطور رنگ مناسب را برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟

3- پنل اکوستیک

ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

برای اتاق کنفرانس هایی که ویژگی جذب صدا و عایق صدا نیاز باشد، پنل های دیواری اکوستیک مناسب می باشند. این پنل ها از فایبرگلاس پوشیده شده با پارچه ساخته شده اند که این پوشش، باعث تقویت عایق بودن آن می شود. پارچه بکار رفته در رنگ های مختلف برای طراحی اینوگونه اتاق ها موجود هستند.

حتما بخوانید: باید و نباید ها در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس

4- پنل های دیواری دکوراسیونی

برای ایجاد طرح های خلاقانه در اتاق کنفرانس، راه های متعددی در بازار امروزی برای پنل های دیواری وجود دارد. می توان آنها را با صفحات جلا یافته و پالیش خورده و یا پنل های دیواری کاشی دکوراسیونی ترکیب کرد. می توان انتخاب را بر اساس زمینه طرح آن انجام داد.

ایده های دکوراسیون دیوار ها در اتاق کنفرانس

مطلب پیشنهادی: بهترین ایده ها و طراحی دکوراسیون برای محیط کاری اداره

چهار طرح برای دیوار های یک اتاق کنفرانس مورد بررسی قرار گرفتند. لطفا اگر طرح یا ایده دیگری برای زیباتر کردن دیوار های محیط های اداری دارید، لطفا در قسمت دیدگاه ها عنوان نمائید.

 

منبع: conferencehall | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیوندیوارپوش و کاغذ دیواری
فضاها برحسب کاربردتجاری و اداری
فضاهای داخلیاتاق مطالعه و کار
برچسب ها: 
اتاق کار
اتاق کنفرانس
محیط اداری

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید