ثبت رایگان کسب و کار

ایده های بسیار جالب دکوراسیون برای داشتن اتاق نشیمن روستیک

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

یکی از آرامش بخش ترین سبک های دکوراسیون که مخصوصا در اتاق نشیمن کاربرد بسیار دارد، سبک روستیک است. اما امروزه مردم طرح های مدرن و مینیمالیستی را در داخل خانه ترجیح می دهند و خانه هایشان را بر اساس سلیقه و پولی که دارند دکوراسیون می کنند. ولی گاهی اوقات، این سبک ها با خانه شما جور در نمی  آیند و شما باید بدنبال سبکی باشید که هم با محیط شما جور باشد و هم اینکه راحت باشد.

ایده های بسیار جالب دکوراسیون برای داشتن اتاق نشیمن روستیک

خانه های نزدیک به کوهستان یا جنگل یا کابین های کوچکی که در روزهای تعطیل استفاده می کنید، خانه ها در شهرهای کوچک و مزرعه های بزرگی که برخی از شما دارید، در نظر بگیرید. این ها همه نمی توانند از یک سبک طراحی خانه استفاده کنند. به نظر می رسد بهترین سبک برای این موارد، سبک روستیک می باشد.

بیشتر بخوانید: سبک روستیک را در محیط خانه خود ایجاد کنید

اتاق نشیمن روستیک ایده آل، دیوارهای پوشیده از چوب، مبلمان ساخته شده با چوب خام و یا حداقل دارای این رنگ را، دارا هستند. همه چیز راحت و کاربردی بوده و نشانگر روزهای قدیم هستند که زندگی ها سخت بود.  بهترین پوشش برای کف چوبی، یک فرش پشمی یا فرشی است که الگوهای سنتی بافته شده دارد. پوست حیوانات نیز عالی گزینه مناسبی بوده ولی امروزه صحبت از محافظت حیوانات است و می توان از مشابه آن ها استفاده کرد. به این فرش با نمایی چوبی نگاه کنید که کاملا با این سبک تناسب دارد.
خیلی دور نریزید.

ایده های بسیار جالب دکوراسیون برای داشتن اتاق نشیمن روستیک

حتی اگر شکارچی هستید غنیمت های شکار حیوانات را روی دیوار آویزان نکنید. چرا که این کار خشونت را نشان می دهد. شومینه در یک اتاق نشیمن با سبک روستیک، یک اجبار است تا اینکه نمایی خوب ایجاد شود، چه شومینه کار کند چه دکوری باشد.

مطالعه کنید: راهنمای شناسایی سبک دکوراسیون خانه خود

ایده های بسیار جالب دکوراسیون برای داشتن اتاق نشیمن روستیک

کف را نمی توان با سنگ یا آجر پوشاند و همه اتصالات برقی که زندگی مدرن افراد را پر کرده اند، با این سبک جور در نمی آید. بهتر است آنها را در جایی دیگر قرار دهید اگر نمی توانید بدون آنها زندگی کنید. رنگ غالب اتاق نشیمن روستیک قهوه ای است ولی می توان سفید، بژ یا قرمز پر رنگ را هم اضافه کرد تا محیط زنده تر شود. فضایی برای صندلی های بلند وجود ندارد ولی باید از کاناپه یا میزهای راحت کوچک استفاده کنید. فقط از فیبرهای طبیعی در اتاق استفاده کنید تا بیشتر از همیشه به طبیعت نزدیک شوید.

حتما بخوانید: عناصر لازم برای دکوراسیون یک اتاق خواب گرم با نمای روستیک

ایده های بسیار جالب دکوراسیون برای داشتن اتاق نشیمن روستیک

بیشتر بدانید: چگونه تركيبی از دكوراسيون روستيک و مدرن داشته باشيم؟

لطفا نظرات و پیشنهادات خود در مورد این سبک زیبا در اتاق نشمین را در قسمت دیدگاه ها مطرح نمائید.

 

منبع: homedit | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک روستیک
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلینشیمن
برچسب ها: 
اتاق نشیمن
سبک روستیک
نشیمن روستیک

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید