ثبت رایگان کسب و کار

ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Mina.Vahedi

اگر از اطلاعات جدید و عکس هایی که برای الهام گرفتن آمده اند، چیزی جمع آوری نکرده اید می توانید از آن دسته از افرادی باشید که شدیدا علاقمند به بیرون از خانه بوده و دوست دارند طبیعت را به دکوراسیون داخلی خانه خود بیاورند. رنگ سبز رنگ جنگل ها، زمین های سرسبز، تپه ها، مزارع و ساقه گل ها است. این رنگ انواع مختلفی داشته و می تواند حالات مختلفی به اتاق شما بدهد.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

در مجموع، اگرچه سبز آرام و شاد است، هیجان برانگیز هم است. پرنده های سبز کوچک چقدر زیبا هستند. این رنگ طبیعی ترین رنگ در رنگین کمان است. پس اگر شما عاشق پیاده روی هستید و بودن بیرون از خانه زیر خورشید و لذت بردن از حومه شهر را دوست دارید، سبز رنگ مورد انتخاب شما خواهد بود. نمی دانید چطور سبز را وارد خانه خود کنید؟ بدنبال یک نوع خاصی از آن هستید؟ چه رنگ هایی را باید با دیوار های سبز به کار ببریم؟ پاسخ تمام این سوالات برای دکوراسیون با این رنگ را به شما می دهیم.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

بیشتر بخوانید: اسرار و روانشناسی رنگ سبز

افسانه ها و حقایق در مورد سبز

برای پادگان ها سبز نماد باروری بوده است. چراغ راهنما در همه دنیا سبز است. در چین پوشیدن کلاه به این رنگ به مردم نشان می دهد که همسر شما بی دین است. همچنین یک رنگ شانس در بسیاری از فرهنگ ها است. تعداد زیادی از انواع این رنگ وجود دارند، بیشتر از هر رنگ دیگر. با توجه به اصول فنگ شویی، سبز باعث بهبود حافظه، عصبانیت و بداخلاقی می شود. ثابت شده است که این رنگ آرامش بخش بوده و باعث کاهش استرس و الهام بخشی است. سبز رنگ قلب چاکرا است. پرچم سبز لیبی تنها پرچمی است که فقط یک رنگ دارد ... و این یادآور محیط زیست است.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

انواع رنگ سبز

همانطور که در مطالب بالا گفته شد این رنگ در واقع دارای متفاوت ترین انواع سایه رنگ در رنگین کمان است. انتخاب اینکه کدامیک رنگ مورد علاقه شماست کار دشواری خواهد بود. متخصصان شدیدا بر این هستند که در انتخاب رنگ سبز اشتباه نخواهید کرد. بخش زیادی از این رنگ به زندگی ربط دارد، مانند میوه ها، سبزیجات و حیوانات. هیچ چیز مصنوعی در مورد سبز وجود ندارد.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

بیشتر بدانید: آیا رنگ سبز برای کسب و کار خوب است؟

محبوب ترین رنگ سبز برای دکوراسیون

محبوب ترین رنگ سبز برای دکوراسیون نوع نعنایی است. انتخابی که با محیط های زنانه، سبک انگلیسی و دکوراسیون های شیک همخوانی دارد.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

سبز لیمویی که بویژه در محیط های معاصر و گلچین شده، خوب عمل می کند.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

 سبز کلی (Kelly)، یک رنگ زیبا و پر رنگ و انفجاری است. اگر شما بدنبال یک رنگ برجسته برای نقاشی مجدد دیوار یا کمد هستید، این رنگ برای خانه های مدرن عالی خواهد بود.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

بخوانید: چگونه یک کمد لباس رویایی و مورد تحسین داشته باشیم؟

سبز زیتونی یک رنگ سنتی است و بعنوان یک رنگ خنثی، خوب کار می کند. این رنگ تیره تر و صامت در مقادیر بزرگتر بهتر عمل خواهد کرد.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

رنگ هایی که با سبز جور می شوند

از آنجا که سبز تنوع زیادی دارد، رنگ های زیادی را می توان با آن جفت کرد که بسیار زیبا هستند. در اینجا مثال هایی برای سبز نعنایی و سبز کلی داریم. ما با هدف و از روی قصد، یک سبز روشن و ملایم و یک سبز کمرنگ و پررنگ تر را انتخاب کرده ایم.

رنگ هایی که با سبز نعنایی ترکیب می شوند

طلایی

یک رنگ بسیار جذاب و جالب که با سبز نعنایی جفت و جور می شود، طلایی است. این ترکیب گرم متالیک سردی سبز نعنایی را به طور کامل از بین برده و نمایی ساده ایجاد می کند. سیسمونی زیر که از سبز و طلایی با یک مثلث دوباره رنگ شده روی دیوار دارد بسیار جذاب بنظر می رسد. اگرچه طلایی بسیار کم بکار می رود، رنگ بسیار تاثیر گذاری است.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

صورتی

از سوی دیگر، اگر می خواهید یک حس زنانه و تازه با سبز نعنایی خود ایجاد کنید، می توانید آن را با صورتی براق ترکیب کنید. این دو با هم شفاف، شاد و بسیار زیبا هستند. کیک زیر بسیار زیبا و با کلاس است چرا که از ترکیب سبز نعنایی و صورتی استفاده کرده است.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

مطالعه کنید: ایده های طراحی دکوراسیون با رنگ صورتی برای اتاق نشیمن

خاکستری

رنگ مورد علاقه من برای ترکیب کردن با سبز نعنایی، خاکستری است. هر دو رنگ سرد، ملایم و صامت بوده و یک حس ساده ایجاد می کنند. اتاق نشیمن زیر بسیار زیبا و شفاف است.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

حتما بخوانید: نکات دکوراسیون های فوق العاده و زیبا با رنگ خاکستری

رنگ هایی که با سبز کلی ترکیب می شوند

آبی کبالت

سبز کلی انتخابی پر رنگ تر است، ترکیبات آن مدرن و برجسته اند. ترکیب سبز کلی با آبی کبالت یا دریایی ترکیب الهی است. این رنگ ها همانطور که در زیر ملاحظه می کنید، یک کیفیت برجسته مشابه دارند و با یکدیگر چیزی مدرن و هیجانی ایجاد می کنند.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

بدانید: اسرار و روانشناسی رنگ آبی

قهوه ای/چوب

اگر می خواهید سبز کلی خود را کم رنگ تر کنید و آن را زنده تر از چیزی که هست نشان دهید، یک راه عالی ترکیب کردن آن با قهوه ای است. همانطور که در آشپزخانه زیبای زیر می بینید سبز کلی در محیط، وقتیکه با یک رنگ مکمل همراه شده است، بسیار قابل مدیریت تر است.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

مطلب پیشنهادی: 5 ترفند جذاب و حرفه ای برای دکوراسیون با رنگ قهوه ای

سیاه و سفید

می توانید به برجستگی و زیبایی برگردید و سبز کلی را با سیاه و سفید همراه کنید. این جفت مدرن و التقاطی و زیبایی تعجب برانگیزی دارد.

 ایده های برتر در دکوراسیون با رنگ سبز

پیشنهاد ویژه: دکوراسیون ماهرانه اتاق نشیمن سفید در سبک مینیمالیستی

در این مقاله انواع رنگ سبز و نحوه ترکیب آن با رنگ های دیگر مورد بررسی قرار گرفتند. این رنگ باعث ایجاد تنوع و سرزندگی در محیط زندگی شما خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این رنگ به مقاله "چگونه رنگ سبز را در دکوراسیون خود بکار بریم؟" مراجعه نمائید. لطفا در قسمت دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود را عنوان نمائید.

 

منبع: rugknots | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونرنگ بندیرنگ سبز
برچسب ها: 
دکوراسیون
دکوراسیون سبز
رنگ سبز

درباره نویسنده

نويسنده:Mina.Vahedi
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید