ثبت رایگان کسب و کار

ایده هایی واقعا جذاب برای اینکه خودتان گلهای باغچه ای ارزان بسازید

شما اینجا هستید

نویسنده: 
Negin.Fealegari
در دکوملک سعی شده است بعضی ایده های خلاقانه در اختیار خوانندگان محترم قرار گرفته تا بتوانند با هزینه ای ناچیز یا گاهی بصورت رایگان و با استفاده از مواد بازیافتی، وسایل تزیینی جذابی را بسازند که می تواند سهم درخوری در زیبایی محل زندگی ایشان داشته باشد. در این مقاله می توانید گل های باغچه ای مصنوعی زیبایی را با ایده گرفتن از عکس های موجود، بسازید.
برای زیبایی بیشتر باغ یا حیاط خود می توانید از ایده های نورپردازی و یا "ایده های چشمگیر چراغانی گذرگاه ها در حیاط خانه" خود کمک بگیرید. حیاط و باغچه عناصر بسیار مهمی در خارج از خانه هستند. تزیین کردن آنها  نه تنها می تواند قطعه زمین هایی آباد و طبیعتی زیبا برای استراحت خلق کند بلکه می تواند مکانی دلپذیر برای معاشرت و سرگرمی نیز بوجود آورد. یکی از زیباترین احساس ها، حس راحتی و آرامش در محل زندگی است که خود ما درست کرده ایم. بنابراین باغ خود را تبدیل به محلی عالی برای استراحت، سرگرمی و ورزش، مدیتیشن کنید و یا حتی خانه باغ متعلق به خودتان را با گیاهان یا باغچه سبزیجات خودتان بسازید. 

ایده های بیشماری برای طراحی باغ وجود دارند. می توانید سنگ، شن، مسیرهای چوبی یا بتنی که یک قسمت از باغ را به دیگر قسمت آن وصل می کند، اضافه کنید. دسته ای از جزییات جالب دیگر، مثل سگ و پرنده خانگی، آب نما و فواره، استخر و دریاچه و غیره جمع آوری کنید. این گزینه ها همه می توانند قسمتی از باغ شما باشند.

 اگر شما می خواهید بدون صرف مقدار زیادی پول، باغ خود را زیبا کنید، خوب است که برخی ایده های الهام بخش وسایلی که خودتان می توانید با کمترین هزینه در خانه بسازید، را جست و جو کرده تا به شما کمک کند باغچه خود را بطور مجانی تزیین کنید. سایت دکوملک به شما چند نمونه واقعا جذاب ارئه می دهد که چگونه باغ گل خود را با بازیافت کردن برخی از مواد و تکه های قدیمی درست کنید. همه این پیشنهادات برای ساخت ساده و آسان هستند، اما جذابیت ویژه ای به هر باغ می دهند. نمونه های ما را مشاهده کنید و با کمی سعی و تلاش و کمی تخیل، سعی کنید به همان شکل در باغ خود، این نوع تزیینات را انجام دهید.

 

منبع :architectureartdesigns | گروه تحریریه دکوملک

سبک زندگیایده های خلاقانه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای خارجی (بیرونی)طراحی محوطه و باغچه داری
برچسب ها: 
ایده های خلاقانه
باغچه و گلکاری
دکوراسیون

درباره نویسنده

نويسنده:Negin.Fealegari
عضو و نویسنده گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید