ثبت رایگان کسب و کار

ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

در این نمونه کتابخانه های خانگی کلاسیک یا سنتی که در این مقاله بیان شده اند، می توانید انگیزه کافی برای مطالعه پیدا کنید. نیازی نیست حتما فضای بزرگی مانند عکس های این مطلب داشته باشید. فقط کافی است همین ایده ها را در مقیاسی کوچکتر اجرا کنید. در مقاله " ایده های دکوراسیون کتابخانه کلاسیک خانگی و نشان دادن ابهت سبک آن" چند ایده از نمونه کتابخانه های کلاسیک را مطالعه کردید. در این مطلب به ادامه این مبحث می پردازیم.

ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

در کنار انتظار برای حفظ احساس سرخوش دیدن یک نامه باز نشده، میز کتابخانه تقریبا برای هر طرحی در کتابخانه مناسب بنظر می رسد. کتاب ها در کنار شعله های گرم، گل های تازه و صندلی های دسته دار دنج، دیگر چه می خواهید تا کتابخانه رویایی خودتان را بسازید؟ این کتابخانه ها چشم نواز هستند. خوانندگان از واقعیت آزاد شده و در این فضای زیبا لنگر انداخته اند.

حتما بخوانید: دکوراسیون اتاق کار یا اداره با گل های شاد و انرژی بخش

ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

کتاب ها و خاطرات زندگی نامه خانوادگی بخوبی با اتاق کلاسیک کتابخانه هماهنگی دارند و به ما یادآوری می کنند که هر خاطره چطور با یک شیء یا موضوع رابطه داشته است. این تضاد کاملا خصوصی و شخصی این کتابخانه عمومی با منظره ای صنعتی است. چیزی که بطور مشترک همه دارند، تمایل پیوستن به دانستن بیشتر و درک دیدگاه های مختلف در دنیا است. در یک کتابخانه عمومی شما تمایل پیدا می کنید تعداد زیادی کتاب قرار دهید.

مطالعه نمائید: هرگز این اشتباهات را در طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس مرتکب نشوید

ظاهرا کل فضا در آن وجود دارد. در ذهن داشته باشید که سادگی باید در این قلمرو حاکم باشد. این کتابخانه، نگاهی است به هر دنیایی که شما انتخاب می کنید. وارد آن شوید. از آنجایی که کتابخانه مدرن طراحی معاصر را می پسندد، طرح کلاسیک کتابخانه اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

کتابخانه هایی با جو مردانه در طول تاریخ وجود داشته است. این طراحی ویکتوریایی کتابخانه نشان می دهد که در آن زمان دانش تا چه حد جدی و مهم بوده است، برخلاف تجربه ما از سرگرمی و مطالعات هیجان انگیز. این فضا با دیوارهای پنل شده و آتش روشن زیر یک شعار بزرگ، حریم خصوصی شما را تا زمانی که بخواهید دوباره به دنیای مادی بازگردید تضمین می کند.

بیشتربخوانید: بهترین ایده های طراحی دکوراسیون اتاق کار خانگی با رنگ زرد

طرح کتابخانه چوبی ممکن است برای برخی نامطلوب بنظر برسد ولی برای بعضی ها بهترین شرایط برای لذت بردن از جنگ میان خوبی و بدی و یا بعد از ظهر با دوستان ضمن بحث در مورد آخرین مطالعه شما، فراهم می کند.

ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

حتما مطالعه کنید: چگونه گوشه ای را برای بالا بردن کیفیت مطالعه فرزندان خود دکوراسیون کنیم؟

طراحی کتابخانه همراه با یک بخش اداری تنها کارکرد نمی باشد. بلکه کمکی بزرگ به کسانی است که در خانه کار و مطالعه می کنند. تصور کنید چشمان خود را از روی کاغذ برداشته تا این منظره الهام بخش داخلی را ببینید.

ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

یک کتابخانه خانگی در املاک مدیترانه ای مشابه چیزی که در بالا بود. بخشی از محیط بازسازی شده و آرام با چشم اندازهای تکرار نشدنی. این خانه کتابخانه ای دارد که در آن دانش، هنر و خانواده به بالاترین سطح خود رشد می کنند. یک میز با حسن مردانه، صندلی دسته دار و نردبان کتابخانه، لوازم ضروری را برای این فضا اختصاص یافته به خواندن و نوشتن فراهم کرده است.

بیشتربخوانید: چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

یک کتابخانه کلاسیک تندیس با فضای اداری هر روز لبخند را روی صورت می آورد. با میز تندیسی زیر یک سقف چشم نواز، این کتابخانه شکوه خاصی داشته و در محیطی با مردمی قابل تحسین قرار گرفته است. کاهش حس ایجاد شده توسط یک کتابخانه کلاسیک در این کتابخانه آپارتمانی مختص مطالعه برای رسیدن به سلطنت قابل مشاهده است. تصور کنید در رختخواب شیک دراز کشیده اید. بالش گرد گذاشته اید و مطالعه می کنید. این اتاق روشن و شاداب بنظر می رسد.

ایجاد انگیزه مطالعه در کتابخانه های خانگی کلاسیک شیک و آرام

پیشنهاد ویژه: کسب و کار خود را با این ایده های دکوراسیون اتاق کار، پرواز دهید

اگر شما در این کتابخانه ها قرار بگیرید، کدام کتاب را اول شروع به خواندن می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه بیان نمائید.

 

منبع: freshome | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک سنتی (کلاسیک)
فضاهای داخلیاتاق مطالعه و کار
برچسب ها: 
سبک کلاسیک
کتابخانه
کتابخانه سنتی

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید