ثبت رایگان کسب و کار

افزایش فروش کافی شاپ با کمک فناوری

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

موسا مارکتینگ واژه ای برگرفته از موبایل مارکتینگ، وب مارکتینگ، سوشال مدیا مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ است. اجرای تمام این روش های بازاریابی برای کسب و کار هایی مثل کافی شاپ ها و رستوان ها پیشنهاد می شود. مشاوره راه اندازی کافی شاپ اگر قبل از هر اقدامی صورت گیرد بدون شک بازاریابی در مراحل بعدی آسان تر خواهد شد.

دیجیتال مارکتینگ

شبکه های اجتماعی را جدی بگیرید

اینستاگرام جایی برای بهتر دیده شدن است. از آنجایی که تصاویر بهترین دید را نسبت به هر چیزی به انسان می دهد، فعالیت مستمر و فعال در اینستاگرام که به جای کلمات تصاویر سخن می گویند بسیار مهم است.

در اینستاگرام پیام های تبلیغاتی شما به سرعت و با دقت بسیار زیاد توسط کاربران دریافت می شوند به شرط اینکه تصاویری جذاب و با کیفیت عالی بر روی اینستاگرامتان قرار دهید.

زمان ساخت اکانت اینستاگرام برای کافی شاپتان، در انتخاب نام، نوشتن توضیحات و انتخاب عکس پروفایل اینستاگرام دقت کنید تا مخاطبان بیشتر جذب صفحه شما شوند. بلافاصله بعد از ساختن اکانت اینستاگرامتان، عکس های جذابی از محیط کافی شاپتان، محصولات خوشمزه و جذابتان و حال و هوای کافی شاپتان در اوقات مختلف تهیه کنید و به اشتراک بگذارید.

اگر کافی شاپ شما ویژگی منحصر به فردی دارد حتما آن ویژگی را در زمان های مختلف به شکل های مختلف بر روی اینستاگرام قرار دهید.

کسب و کارتان را روی نقشه گوگل ثبت کنید!

بسیاری از کسب و کار های محلی که در یک محدوده خاص فعالیت می کنند کسب و کارشان در هیچ یک از دایرکتوری های اینترنتی ثبت نشده است و این موضوع باعث می شود صد ها نفر که در نزدیکی آنان به دنبال یک مکان خاص هستند نتوانند کسب و کار آنها را پیدا کنند.

گوگل یک دایرکتوری به نام گوگل مای بیزنس راه اندازی کرده است که کسب و کار ها می توانند در آن ثبت نام کنند و اطلاعاتی مانند نام، عکس محیط کسب و کار، آدرس روی نقشه، تلفن و ساعت کاری خود را در آن ثبت کنند.

ویژگی این دایرکتوری کسب و کار این است که وقتی فردی در گوگل نام کسب و کارتان را جستجو کند یا وقتی فردی در نزدیکی شما به دنبال کسب و کار شما بگردد گوگل مشخصات بیزنس شما را در کنار نتایج جستجو به او نشان می دهد.

برچسب ها: 
بازاریابی
دیجیتال مارکتینگ
سوشال مارکتینگ

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید