ثبت رایگان کسب و کار

استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

نور خوب یکی از اصول فنگ شویی خوب است. فنگ شویی با انرژی سر و کار دارد و نور قوی ترین نمایش انرژی است. در واقع، نور در خانه شما، طبیعی و مصنوعی، اثر شدیدی بر کیفیت انرژی (فنگ شویی) خانه دارد. نورپردازی هوشمند و هوای با کیفیت خوب، اصول اولیه فنگ شویی خوب هستند و باید همواره در بالای لیست اولویت های فنگ شویی هر محیطی قرار بگیرند، چه محیط خانگی باشد چه تجاری.

استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

بیشتر بخوانید: نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

نور و نحوه اثرگذاری آن بر بدن

بدن شما به هر چیزی که اطراف شما است واکنش نشان می دهد. شما با انرژی ای که شما را احاطه کرده، تقویت یا تخلیه خواهید شد. شدیدا توصیه می شود از کیفیت نور خانه یا محل کار خود و اثر آن بر سلامت و رفاه مطلع شوید.نور اولین منبع تغذیه ما بوده و داروی آینده نامیده می شود. بصورت یک عادت، به کیفیت نوری که در سرتاسر روز از آن لذت می برید توجه داشته باشید. همچنین به کیفیت و تعداد منابع نوری داخل خانه یا اتاق کار توجه کنید.

استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

بیشتر بدانید: عدد کوآ فنگ شویی خود را پیدا کنید

مالیلومیناسیون (Malillumination) اصطلاحی است که توسط دکتر جان اوت (John ott) محقق پیشگام در زمینه نور ابداع شد. وی از این اصطلاح برای توصیف کمبود نور خورشید و اثرات مضر نور فلورسنت بر رفتار، توانایی های یادگیری و سلامتی کلی انسان استفاده کرد.

جالب است بدانید استفاده از نور سفید و خنک فلورسنت در آلمان در سطح فدرال بطور قانونی ممنوع می باشد. مطالعات متعددی بر روی اثرات منفی نور فلورسنت و مزایای نور طیف کامل انجام شده است. تنها کاری که باید انجام دهید، صرف زمانی برای بررسی این موضوع است.

استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

با دانستن اینکه هر رنگ، نوعی نور است، در محیط اطراف خود از چند رنگ لذت می برید؟ بله، ممکن است شما نخواهید یک رنگین کمان کامل از رنگ ها در خانه خود بسازید، ولی حقیقت این است که بسیاری از خانه ها از نبود رنگ های خاص و زیبا و انرژی نور رنج می برند.

به شادترین افراد بیرون از محیط خود فکر کنید، کودکان کوچک؛ انرژی آنها بطور پیوسته با وفور رنگ ها کامل می شود. اغلب کودکان خلاق و شاد هستند، چرا که به خود اجازه داده اند فرکانس های مختلف نوری را جذب کنند. می توانید تصور کنید یک کودک فقط از دکوراسیون رنگ بژ استفاده کند؟ چنین اتفاقی رخ نخواهد داد، چرا که کودکان به سمت انرژی خوب کشیده می شوند.

حتما بخوانید: نقشه فنگ شویی خانه خود را بشناسید

استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

برای وارد کردن نور بیشتر چه می توان کرد؟ از منبعی با انرژی بهتر استفاده کنید. زیبایی را وارد خانه خود کنید. رنگ بیشتر و نور خوب وارد خانه خود کنید. در مورد روشن کردن خانه مطالبی یاد بگیرید. برای هر اتاق حداقل سه منبع نوری داشته باشید. پنجره را باز کرده و اجازه بدهید نور خورشید وارد اتاق شود. به زیبایی و انرژی خوب خوشامد بگویید. همه اینها اطراف شما قرار داد، شما فقط باید گیرنده آن باشید.

مطلب پیشنهادی: منطقه پول و ثروت از دست رفته محیط خود را فنگ شویی کنید

استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

از نورهای طیف کامل چیزی شندیده اید؟ برخی دانشمندان آن را سوپر منبع تغذیه می نامند. اگر در مورد آن اطلاعی ندارید، شدیدا توصیه می کنیم در این موضوع تحقیق کرده و سپس در مورد داشتن مقداری از آن در خانه خود و در محیط کاری تان، برنامه ریزی کنید. بدنبال زیبایی و انرژی خوب باشید، چیزی برای از دست دادن وجود ندارد (بجز خاطره های بد) و همه چیز را باید بدست آورد.

پیشنهاد ویژه: باگوآ فنگ شویی خانه برای منطقه شمالی یا شغلی شما

استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

شما از چه منابع نوری استفاده می کنید؟ آیا نور کافی در خانه شما وجود دارد؟ در قسمت دیدگاه ها منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

برای گرفتن وقت مشاوره فنگ شویی و داشتن یک دکوراسیون منظم طبق قواعد اصلی فنگ شویی می توانید با شماره زیر تماس گرفته یا در تلگرام پیام ارسال کنید. نام دکوملک را بخاطر بسپارید. 

شماره تماس: 09357803915

 

منبع: thespruce | تحریریه گروه طراحی دکوراسیون دکوملک

سبک زندگیفنگ شویی
برچسب ها: 
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
نور
نورپردازی

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید