ثبت رایگان کسب و کار

استانداردهای صندلی آمفی تئاتر تاشو

شما اینجا هستید

نویسنده: 
آربروسک

خرید صندلی آمفی تئاتر ارزان آنقدر هم به نظر می رسد اقتصادی و به صرفه نیست. هیچ ارزانی بی دلیل نیست کافیست که در ساخت این نوع صندلی ها استاندارد های لازم رعایت نشده باشند، پس از مدتی نارضایتی مشتری و خرابی صندلی ها ضرری بر جای خواهد گذاشت که همه برنامه ریزی های اقتصادی را به هم  می ریزد.

صندلی های تاشو و غیر تاشو هر کدام برای تولید استاندارد هایی دارند که در صورت عدم رعایت کاربران با مشکل مواجه می شوند.

 

صندلی آمفی تئاتر تاشو

صندلی های تاشو معمولا پس از برخاستن افراد کفی آن از حالت افقی به حالت عمودی در می آید و فضای بین ردیف های صندلی برای تردد آسانتر باز می گردد. اینگونه صندلی ها را در سالن هایی با فضای کم استفاده می کنند تا در بهینه سازی فضا صرفه جویی شود.

ــ تخته لایه مورد مصرف در صندلی های آمفی تئاتر باید مطابق با استاندارد ملی 3492 باشند و رطوب آن بین 8 تا 12 باشد.

ــ همچنین رنگ مورد مصرف روی قطعات فلزی باید از نوع  الکترو استاتیک پودری و یا رنگ کوره ای مصارف عام باشد. این رنگ با استاندارد 4872 شناخته می شود.

ــ پارچه و فوم پوشش کفی و پشتی: برای پوشش بیرونی کفی و پشتی انواع پارچه های باکیفیت و حتی چرم مصنوعی یا طبیعی کاربرد دارند. پارچه به کار رفته در پوشش صندلی می بایست مطابق با استاندارد ملی 892 باشد.

ــ فوم کفی و پشتی: فوم از جمله موادی است که در کفی و پشتی صندلی برای راحتی به کار می رود. در واقع حالت ارتجاعی صندلی به همین فوم برمی گردد. وزن مخصوص فوم مورد استفاده باید حداقل 30 کیلوگرم بر مترمکعب باشد.

ــ کفی و پشتی تاشو: کفی صندلی تاشو باید کاملا قابل انعطاف بوده و توسط پایه های نگهدارنده در وضعیت افقی یا عمودی در حالتی ثابت نگه داشته شود.

ــ دسته صندلی: دسته صندلی آمفی تئاتر باید در برابر نیروی استاتیک وارده مقاوم بوده و توسط پیچ و مهره یا سایر نگهدارنده ها طوری ثابت شود که پس از مدتی استفاده لرزش و شل شدگی نداشته باشد.

برچسب ها: 
صندلی آمفی تئاتر
صندلی سینما
صندلی همایش

درباره نویسنده

نويسنده:آربروسک

افزودن دیدگاه جدید