ثبت رایگان کسب و کار

اتاق نشیمن خود را با این مبلمان های مخملی رنگارنگ شاد و جذاب کنید

شما اینجا هستید

نویسنده: 
M0hAmAd aLi

ایده های دکوراسیون همیشه به دنبال بهترین ایده برای اتاق هستند، بنابراین شما می توانید یک طرح اتاق کامل در خانه خود دریافت کنید. ایده های دکوراسیون اتاق مبنی بر این هستند که بهترین راه برای گرفتن طرحی مناسب و عالی برای تان، الهامی است که به شخص شما توسط بهترین ایده های اتاق داده می شود. یعنی یک شخص ممکن است با یک عکس یا متن، ایده ها و الهامات خوب و کاملی برای خانه و اتاق های خود بگیرد، در حالی که شخص دیگری از عکس ها و متون دیگر.

همانطور که می دانید، ایده های دکوراسیون اتاق بر این تفکر واقف هستند که اتاق نشیمن یکی از مهم ترین اتاق ها در یک خانه است. در حقیقت، اتاق نشیمن جایی است که شما بیشترین زمان خود را در ان صرف کرده و در آن می توانید در حال تماشای تلویزیون و یا خواندن یک کتاب، استراحت کنید.
همچنین، در یک اتاق نشیمن، مبل و کاناپه یکی از مهم ترین اسباب و لوازم خانه است. مبلمان در اتاق نشیمن ضروری است و می تواند قطعه محوری طرح و دکوراسیون اتاق باشد.
در ایده های اتاق نشیمن زیر که دکوملک به شما ارائه می دهد، کامل ترین و عالی ترین مبل ها را نشان می دهد، بنابراین می توانید یک ترکیب رنگ مناسب به اتاق نشیمن خود اضافه کرده و طرح و دکوراسیون کلی اتاق را با تنها یک دست مبلمان تغییر دهید. پس بهترین ایده های ارائه شده در زیر برای اتاق نشیمن و مبلمان مخملی را که می توانند نشیمن تان را در مسیر مد روز جذاب و زیبا کنند، بررسی کنید.

این یک مثال عالی برای یک اتاق نشیمن شاد است. مبل های خردلی با طراحی منحصر به فرد، درست مثل این نمونه ها، مناسب برای ایجاد یک اتاق نشیمن مد روز و شیک است.

مبل های تخت خواب شوی مخملی، همچنین می توانند اتاق نشیمن کلاسیک ایجاد کنند، درست مثل این نمونه که می بینید. اما شما می توانید یک اتاق نشیمن کلاسیک نیز همراه با استفاده کمی از رنگ های شاد داشته باشید.

ترکیبی از دو مبل مخملی با رنگ های مختلف نیز جالب به نظر می رسد. ایده هایی باور نکردنی برای اتاق نشیمن با مبل های مخملی با دو رنگ متفاوت وجود دارند که دارای طرحی  شگفت انگیز هستند.

سیاه رنگ غم نیست، به خصوص اگر شما  بدانید چگونه آن را با رنگ های شاد ترکیب کنید. نمونه بالا یک مثال عالی از ایده های اتاق نشیمن با یک طراحی اتاق عالی است.

رنگ سبز زیتونی یک رنگ عالی برای اتاق نشیمن با مبل مخملی است. شما می توانید یک طرح اتاق الهام گرفته در این ایده از اتاق نشیمن برداشت کرده و نشیمنی خلق کنید که با دو صندلی زرد ترکیب شده و از آن، نشیمنی مدرن بسازید.

همچنین می توانید یک طرح شگفت انگیز برای اتاق نشیمن بدون استفاده از یک مبل مخملی با رنگ قوی ایجاد کنید. رنگ های خنثی همچنین می توانند اتاق های نشیمن شگفت انگیزی ایجاد کنند، درست مثل نمونه فوق که مشاهده می کنید. فوت و فن به دست آوردن یک طراحی اتاق شاد در یک نشیمن با مبل های مخملی و رنگ خنثی، ترکیب آنها با جزئیات رنگارنگ می باشد.

البته که می توانید یک طرح اتاق شاد برای اتاق نشیمن با ترکیب رنگ های مختلف ایجاد کنید. حتی در یک اتاق نشیمن پر از رنگ، مبل مخملی همیشه باید یک وسیله محوری باشد.

همانطور که در بالا اشاره شد، می توان یک طرح اتاق شاد و رنگارنگ برای یک اتاق نشیمن با یک مبل مخمل سیاه نیز ایجاد کنید. عکس بالا نمونه ای کامل از این طرح است. شما می توانید این کار را با یک کاغذ دیواری زیبا انجام داده تا مجموعه ای از رنگ ها را داشته و بهبود طراحی اتاق نشیمن خود را همراه سازید.

رنگ خردلی، مرسوم و مد روز بوده و مناسب برای استفاده در ایده های اتاق نشیمن می باشد. مبل مخملی خردلی می تواند مجموعه ای از رنگ ها، همانطور که در مثال بالا مشاهده می کنید، به اتاق نشیمن هدیه دهد.

ترکیب دو مبل مخملی با رنگ های مختلف می تواند طرحی کامل برای یک اتاق نشیمن باشد. این طرح، یک راه عالی برای اضافه کردن کمی شادی به اتاق نشیمن تان است. مبل مخملی می تواند ایده های اتاق نشیمن شگفت انگیزی ایجاد کند. دکوملک، چند نمونه از بهترین ها را که می توانند الهام بخش شما برای تغییر طرح و دکوراسیون اتاق نشیمن تان باشند را در اینجا ارائه کرده است. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب فرش و قالیچه ای شیک برای نشیمن خود، نگاهی "مدل قالیچه های شیک برای اتاق نشیمن" بیندازید.

 

منبع: roomdecorideas

 

 

ابزار و طراحی دکوراسیونمبل و کاناپه
فضاها برحسب کاربردمسکونی
فضاهای داخلینشیمن
برچسب ها: 
دکوراسیون
مبل و کاناپه
نشیمن

درباره نویسنده

نويسنده:M0hAmAd aLi
مدیر گروه تحریریه سایت دکوملک

افزودن دیدگاه جدید