ثبت رایگان کسب و کار

آیا دکوراسیون روستیک مدرن، سبکی جدید است؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
zahra.gh

در اين مقاله ترکیب عناصر دنیای قدیم با طرح های معاصر برای ایجاد دکوراسیون روستیک مدرن در منزل مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند. دکوراسیون روستیک مدرن به فضا های تک رنگ گرما می بخشد و به طرح های معاصر، ماهیتی بدون زمان می بخشد و به صاحبان خانه اجازه می دهد فضاهایی ایجاد کنند که بیانگر شخصیت آنها باشد.

 این دکوراسیون اگر با هوشمندی انتخاب شده و بطور مناسب قرار گیرد، فضاهای روشنی ایجاد می کند که سبک زندگی امروزی را تقویت کرده و نماهایی شاد برای سال های پیش رو به همراه دارد. در اینجا به نحوه استفاده از مبلمان اصلاح شده و لوازم تغییر یافته نگاهی داریم و به ایجاد فضاهای روستایی يا روستیک مدرن می پردازیم.

آیا دکوراسیون روستیک مدرن، سبکی جدید است؟

بیشتر بخوانید: سبک روستیک را در محيط خانه خود ايجاد كنيد

موضوع مواد

آیا دکوراسیون روستیک مدرن، سبکی جدید است؟

 در انتخاب موارد متناسب برای ایجاد اتاقی که هم مدرن باشد و هم روستیک، احساس گیجی و سر در گمی خواهید کرد. اين حمام آبگرم، نمایی کلاسیک دارد. یک سینک مجسمه وار از سنگ ماربل صاف بالای یک پایه ی چوبی، و همان نوع ماربل در کاشی ها به کار رفته است. دوش از جنس مس است و شکل آن امروزی به نظر می رسد در حالیکه کف چوبی، پرداختي طبیعی به حمام می دهد که نشانگر الگويی خام و ناقص است.

بيشتر بخوانيد: ایده های بزرگ برای حمام های کوچک

نقاشی های زیبا

آیا دکوراسیون روستیک مدرن، سبکی جدید است؟

 دکوراسیون روستیک مدرن زمانی بهترین حالت خود را دارد که آرایش حداقلی داشته باشد تا اینکه امکان مشاهده عناصر فردی و تقدیر کردن از آنها فراهم شود. در این محیط سقف چوبی، نمایی روستیک دارد که یک میز شیک روی کف چوبی در آن قرار گرفته است. نورپردازی مد روز در کنار صندلی های سفید و یک نقاشی انتزاعی که به این مخلوط رنگ و الگو می بخشد.

مطلب پيشنهادي: نکاتی کاردبری برای نورپردازی آشپزخانه

طرح های هوشمندانه

آیا دکوراسیون روستیک مدرن، سبکی جدید است؟

 هیچ چیز بهتر از اتاق هایی با فرم های آشنا به شکل هایی غیر منتظره، نمی تواند مدرن بودن را بیان کند. در این فضای غذاخوری، سقف چوبی و کف روشن تر آهکی با یک میز و صندلی های چوبی به رنگ خاکستری همخوانی دارد. گرمای موجود برای هر کس که سر این میز است لذت بخش مي باشد. نورپردازی سفید به شکلی مدرن در مقابل این نمای روستیک ایستاده است.

بازی با زاویه ها

آیا دکوراسیون روستیک مدرن، سبکی جدید است؟

 انواع شکل های هندسی و جزئیات معماری، اتاقی می سازد که در هر سطحی مطلوب است. سقف طاقدار با شاخه های چوبی مرتفع، راه را برای پنجره های بلند مدرن باز می کند. آیینه های گرد و یک لوستر دایره ای، سطوح چوبی سخت اتاق را نرم تر می کند. طاقچه چوبی گره خورده با سقف نیز پنجره ها را نمایان تر نشان مي دهد. لوازم نارنجی و قطعه های هنری روی طاقچه، رنگ متغیري را وارد فضا می کند.

براي كسب اطلاعات تكميلي در اين رابطه لطفا به مقاله " چگونه ترکیبی از دکوراسیون روستیک و مدرن داشته باشيم؟" مراجعه كنيد. خواهشمنديم پشنهادات و نظرات خود را در قسمت ديدگاه ها بيان نمائيد.

 

منبع: bhg | گروه تحریریه دكوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک روستیک
ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک مدرن
فضاها برحسب کاربردمسکونی
برچسب ها: 
دکوراسون
دکوراسیون مدرن
روستیک

درباره نویسنده

نويسنده:zahra.gh
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید