ثبت رایگان کسب و کار

آیا دوست دارید یک سبک دکوراسیون همیشگی داشته باشید؟

شما اینجا هستید

نویسنده: 
elahe

آیا سبک دکوراسیون خانه، می تواند همیشگی و پایدار باشد؟ شما می دانید در نگاه اول چه چیزهای طرح خانه را می سازد؟ آیا تا به حال مجله های قدیمی را ورق زده اید و با خود فکر کرده اید که می توانید در گذشته دنبال چیزی ازعصرامروزی باشید؟ چرا برخی خانه ها قدیمی و خسته کننده به نظر می رسند در حالیکه بعضی خانه های دیگر همیشه جدید و امروزی اند؟

از همه مهم تر اینکه چگونه می توانید طوری خانه خود را بسازید که دو سال دیگر قدیمی به نظر نرسد؟ در دکوملک ایده هایی را در این مورد مطالعه کنید.

طرحی ماندگار ایجاد کنید

آیا دوست دارید یک سبک دکوراسیون همیشگی داشته باشید؟

طرح ها و سبک های فوری، یا هرچیز دیگری که برای کار، انتخاب می کنید باید ماندگاری داشته باشد. دقت کنید که درانتخاب طرح هرگز مد یا گرایش در نظر گرفته نشود. اگر می خواهید خانه شما همیشه سبکی امروزی داشته و نمایی که همان تازگی دیروز را امروز و فردا هم داشته باشد، باید به دنبال طرح ها، سبک ها و رنگ هایی باشید که تن کلاسیک در آنها به کار رفته و طراحی شده اند. به طوری که حتی مواد، معنای ماندن داشته باشند.

بیشتر بدانید: سبک های دکوراسیون اتاق غذاخوری

اسرار و معجزه یک سبک دکوراسیون ماندگار و همیشگی

 مطلب پيشنهادی: چگونه با رنگ های خنثی یک دکوراسیون زیبا داشته باشیم؟

خانه ای با سبک کلاسیک بسازید

آیا دوست دارید یک سبک دکوراسیون همیشگی داشته باشید؟

سبک کلاسیک سبکی ماندنی است. برای ایجاد یک سبک کلاسیک، مثلا می توانید از مجسمه های بزرگ استفاده کنید. بخش داخلی خانه را طوری طراحی کنید که همه چیز کلاسیک به نظر برسد. خانه خود را مثل یک مانکن در نظر بگیرید. البته می توان گفت خانه واقعا مانکن است و جزئیات داخلی مانند لباس هایی است که تن آن می شود. بنابراین طراحی دکوراسیون داخلی شماست که این جزئیات را کامل خواهد کرد. خانه ای ماندگار است که از فیبرها و منابع  طبیعی در آن استفاده شود مثل چوب، سنگ آجر و فیبرهای طبیعی مانند کتان.

بیشتر بدانید: راهنمای شناسایی سبک دکوراسیون خانه خود

اطمینان پیدا کنید که خانه شما شبیه به یک مد زودگذر نیست

طراحی ماندگار برگرفته از گرایشات نیست. شلوغ، پر زرق و برق یا مجلل نیست در واقع این نوع دکوراسیون با این گرایشات مقاومت می کند و کاملا قابل درک، ساده و در عین حال پیچیده است. این سبک طراحی شده است برای اینکه کاربردی باشد ولی به هیچ وجه کسل کننده نیست. این طرح ظریف، سازگار و ماندنی است و به فضا و محیط تعلق دارد.

آیا دوست دارید یک سبک دکوراسیون همیشگی داشته باشید؟

شما می توانید عناصر دیگر طراحی را به کار برده و آیتم هایی قدیمی، جدید و معاصر را کنار هم قرار دهید تا نمایی همیشه زیبا بسازید. می توانید یک قطعه آنتیک را مقابل یک دیوار خنثی قرار دهید و یک قطعه هنری بزرگ و معاصر را بالای این قطعه آنتیک قرار دهید. همه چیز به مهارت شما در ایجاد حس تعادل و نظم بر می گردد.

حتما بخوانید: چند ایده مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه شما

در این مقاله، با چند راهکار برای داشتن سبکی ماندگار و همیشگی آشنا شدید. پیشنهاد می کنیم حتما مطلب "اسرار و معجزه یک سبک دکوراسیون ماندگار و همیشگی" را مطالعه نموده تا اطلاعات تکمیلی این بخش را کسب کنید. در قسمت دیدگاه ها منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

منبع: freshome | گروه تحریریه دکوملک

ابزار و طراحی دکوراسیونسبک های دکوراسیونسبک سنتی (کلاسیک)
فضاهای داخلیفضای کلی منزل
برچسب ها: 
سبک سنتی
سبک ماندگار
سبک های دکوراسیون
سبک کلاسیک

درباره نویسنده

نويسنده:elahe
نویسنده و عضو گروه تحریریه دکوملک

افزودن دیدگاه جدید