ثبت رایگان کسب و کار

کمد لباس

شما اینجا هستید

4 نوع از محبوب ترین درب های کمد

موقع برنامه ریزی برای دکوراسیون اتاق خواب، توصیه می شود که از درب های کمد خود استفاده ای داشته باشید. این یک ایده عالی است که به روش های جدید و جایگزین سبک های جدید برای درب های کمد بیندیشید. می توانید طرح های کمد را برجسته تر کرده و یا آنها را مخفی کنید. درب های کمد در جنس های مختلف، سبک ها و انواع گوناگون موجود هستند. بعنوان مثال درب های جیبی، پرده ای، تصویر پارچه ای، تصویر آسیایی، درب های سبک بارن و سطوح آینه ای یا انعکاسی.

نویسنده: 
elahe
درب کمد
دکوراسیون،کمد لباس
15 ایده دکوراسیون مدرن و متفاوت برای درب کمد

با سبک کشویی، پاکت و دو لایه انتخاب ها برای دکوراسیون مدرن درب های کمد ، متنوع تر از همیشه شده است. کدام یک برای محیط شما انتخاب درستی خواهد بود؟

نویسنده: 
Mina.Vahedi
درب کمد
دکوراسیون،کمد لباس
4 ایده دکوراسیون چشمگیر برای آویزان کردن پوشاک نزدیک به ورودی خانه

ورودی خانه یک فضای مجزا مانند اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما است. این فضا می تواند گاهی بسیار کوچک یا خیلی بزرگ باشد. اما تغییر دکوراسیون آن به یک فضای ذخیره سازی برای آویزان کردن و قرار دادن پوشاک، کار دشواری است. بر اساس سلیقه ای که دارید، می توانید محیطی کاملا کاربردی ایجاد کنید تا از دکوراسیون حقیقی با رنگ ها، طرح ها و وسایل متعدد با سبک مدرن، لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
اویزان کردن پوشاک
جا لباسی
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
چگونه یک کمد لباس رویایی و مورد تحسین داشته باشیم؟

چه کسی داشتن یک کمد لباس مرتب تر را دوست ندارد؟ چگونه می توانیم کمد هایی رویایی داشته باشیم؟ خرید لباس می تواند خود به اندازه کافی سرمان را شلوغ کند. مرتب و در دسترس نگهداشتن لباس ها یک چالش دیگر است. ولی مالکان و طراحان این 15 کمد، محبوب ترین کمدهای آپلود شده در سایت Houzz از ماه جولای تا سپتامبر 2016 در هنر کمد های زیبا، پیشرو هستند.

نویسنده: 
zahra.gh
مرتب سازی کمد لباس
چیدمان
کمد لباس
کمد لباس تان کوچک است؟ 10 نکته برای یافتن فضای بیشتر

با کمی برنامه ریزی، می توانید کمد لباس کوچک خود را از شلوغی به فضای کارآمد و مبتکرانه تبدیل کنید. آپارتمان های شهری، خانه های ییلاقی، کلبه ها و کابین ها و تقریبا هر خانه ای که قبل از دهه 1340 ساخته شده اند یک نقطه اشتراک دارند: فضای بسیار کم و جارختی در اتاق خواب  یک کمد کوچک می تواند برای شما مفید باشد ولی نیاز به برنامه ریزی بیشتر از قبل دارد.

نویسنده: 
mrshirdel
اتاق خواب
فضاهای کوچک
کمد لباس
سبک زندگی و تمیزکاری: ایده هایی برای مرتب سازی اتاق خواب

سبک زندگی و تمیزکاری در این مقاله به 3 نکته اساسی برای تمیز کردن اتاق خواب پرداخته است. مرتب کردن اتاق خواب کار دشواری نیست. حتی اگر وارد اتاق شده و از شلوغی بیش از حد این اتاق کوچک شگفت زده شده باشید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
اتاق خواب
ترفندهای تمیزکاری
تمیزکاری اتاق خواب
اصول چیدمان کمد لباس و کمد دیواری

کمد دیواری در اتاق خواب یکی از محل های اصلی نگهداری وسایل شخصی و لباس هستند. از کمد دیواری می توان به عنوان جای نگهداری لباس ها، کیف، کفش و همچنین رختخواب استفاده کرد. کمد دیواری دارای بخش هایی است از قبیل: طبقه بندی با اندازه های مختلف، رگال بندی لباس، کشوها در ابعاد مختلف است. کشوها برای قرار دادن حوله، جوراب، زیور آلات و...است. استفاده از رنگ ها یی که برای در کمد ها استفاده می شود بهتر است متناسب با رنگ دکوراسیون اتاق باشد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون
چبدمان
کمد لباس