ثبت رایگان کسب و کار

پرده

شما اینجا هستید

تزیین پنجره های بلند

خانه هایی که سقف های بلندی دارند احتمالا پنجره های بلندی هم دارند که

نویسنده: 
آربروسک
تزیین پنجره
دکوراسیون داخلی
پرده
انواع نیم پرده برای پنجره و طراحی دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون و رسیدن به ظاهر پرده پنجره یک بخش مهم در طراحی داخلی است. پرده ها می توانند یک حس مدرن یا درخشش سلطنتی، زیبایی، سبک و درام به خانه شما بدهند.نیم پرده در واقع یک پرده کوتاه و دکوری است که فقط بخشی از آن را می پوشاند. عملکرد اصلی نیم پرده، پوشاندن تمام تجهیزات نصب می باشد.

نویسنده: 
zahra.gh
انتخاب پرده
دکوراسیون پرده
دکوراسیون پنجره
نیم پرده
انتخاب یک زمینه رنگی برای طرح های پرده در اتاق نشیمن

پرده های تیره کلاسیک با پارچه متراکم در اتاق نشیمن مرسوم هستند. در سبک معاصر، مدرن و نئوکلاسیک پرده های منظم سنتی با رنگ تیره بکار می روند. بویژه اگر این زمینه رنگی در اتاق و در سایر المان های دکوراسیون موجود باشد.

نویسنده: 
elahe
اتاق نشیمن
انتخاب پرده
جنس پرده
رنگ پرده
طراحی پرده
پرده
ایده های طراحی دکوراسیون با پرده های اتاق نشیمن در سال 2017

هر صاحبخانه ای می خواهد اتاق نشیمن دنج و راحت و نیز مدرن و رو به مدی داشته باشد. طراحان، راه های متعددی برای ایجاد یک فضای گرم و دوستانه در فضای اتاق نشیمن دارند که یکی از آنها طراحی دکوراسیون با پنجره ها است. بنابراین قرار است که ما موثرترین آنها را در این بخش بررسی و ارائه کنیم.

نویسنده: 
elahe
اتاق نشیمن
انتخاب پرده
جنس پرده
دکوراسیون پرده
رنگ پرده
طراحی پرده
چگونه پرده مناسبی را برای پنجره انتخاب کنیم؟

موقع دکوراسیون، در اتاق معمولا یک مورد فراموش می شود: ملزومات پنجره. تا به به این موضوع اندیشیده اید که چگونه باید پرده ای مناسب برای پنجره خود انتخاب کرد؟ اغلب مردم بدون فکر پرده می خرند، فقط بعنوان چیزی که باید نصب شود و بقیه چیزها مهم نیست.

نویسنده: 
elahe
انتخاب پرده
جنس پرده
رنگ پرده
طراحی پرده
پرده
پنجره
چگونه پرده ای مناسب برای پنجره آشپزخانه خود داشته باشیم؟

پرده های آشپزخانه می توانند اثر شدیدی بر فضای آن داشته باشد. در این مقاله ایده هایی برای اینکه بدانیم چگونه می توان مناسب ترین پرده را برای پنجره آشپزخانه خود انتخاب کرد، مطرح می گردند. برای ایجاد شخصی ترین اثرگذاری، منابعی انتخاب کنید که سبک زندگی شما را منعکس کند؛ بافت، رنگ و سبک.

نویسنده: 
zahra.gh
آشپزخانه
پرده
پنجره
دکوراسیون پنجره با سبک ها و پارچه های رنگارنگ پرده

متخصصان سایت دکوملک نظراتی در مورد دکوراسیون و پوشاندن پنجره با پرده های رنگارنگ و سبک و پارچه های مختلف به اشتراک گذاشته اند. خواه به دنبال یک راه حل ساده باشید یا راه حلی که تمام رنگ ها و سبک ها را داشته باشد، می توانید از این مقاله ایده های فراوان بیابید.

نویسنده: 
zahra.gh
سبک
پرده
پنجره
پرده هایی گیرا و چشم نواز برای پنجره آشپزخانه

 پرده های پنجره آشپزخانه می توانند اثر عجیبی بر فضای آشپزخانه شما داشته باشند. برای یک اثر گذاری کاملا فردی، مواردی انتخاب کنید که سبک زندگی خود را بیان کنند. پرده های آشپزخانه می تواند فرم های مختلفی داشته باشد و یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک اثر دیداری در این مکان است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
آشپزخانه
پرده
پنجره
آیا به دنبال ایده های جدید برای تغییر پرده منزل خود هستید؟

شما به راحتی می توانید با بکارگیری قوه ی تخیل و ترفند های ساده پرده خود را زیبا کنید. حتی با استفاده از یک سری از وسایل دور و بر خودتان می توانید تغییرات چشم گیری در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
پرده
پنجره