ثبت رایگان کسب و کار

ورودی خانه

شما اینجا هستید

دکوراسیون راهروهای ورودی کلاسیک برای ایجاد نمایی سنتی

راهروی ورودی در خانه شما مکانی عالی برای انتخاب زمینه یک دکوراسیون الهام گرفته از سبک کلاسیک یا همان سنتی است، بویژه اگر به اندازه کافی خوش شانس بوده که فضای زیادی در اتاق خود داشته باشید. طرح راه پله و راهروی ورودی بزرگ می تواند عامل تعجب شود و اولین اثر گذاری را بر مهمانان شما داشته باشد.

نویسنده: 
zahra.gh
درب ورودی
راهرو
راهروی سنتی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
ورودی کلاسیک
20 طرح و دکوراسیون برجسته ورودی و درب جلویی

با این طرح های دکوراسیون الهام بخش و برجسته برای درب جلویی، به ورودی خانه خود هیجان اضافه کنید. ورودی اولین مکانی است که هر مهمان و یا مراجعه کننده در اولین نگاه، آن را بعنوان بخشی از مکان و خانه شما می بیند. پس تا می توانید این بخش را جذاب و برجسته طراحی کنید. در این مطلب نمونه هایی از این درب های ورودی مشاهده خواهید کرد.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
درب
درب منزل
درب ورودی
دکوراسیون درب
ورودی خانه
4 ایده دکوراسیون چشمگیر برای آویزان کردن پوشاک نزدیک به ورودی خانه

ورودی خانه یک فضای مجزا مانند اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما است. این فضا می تواند گاهی بسیار کوچک یا خیلی بزرگ باشد. اما تغییر دکوراسیون آن به یک فضای ذخیره سازی برای آویزان کردن و قرار دادن پوشاک، کار دشواری است. بر اساس سلیقه ای که دارید، می توانید محیطی کاملا کاربردی ایجاد کنید تا از دکوراسیون حقیقی با رنگ ها، طرح ها و وسایل متعدد با سبک مدرن، لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
اویزان کردن پوشاک
جا لباسی
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
ایده های طراحی دکوراسیون راهروی ورودی که چشم هر مهمانی را می گیرد

دکوراسیون راهروی ورودی یکی از جذاب ترین و مهمترین بخش های هر خانه ای است. اگرچه هر خانه ای با خانه دیگر تفاوت دارد، کاملا مشخص است که در کدام بخش های خانه بیشتر تمایل به دکوراسیون کردن را در ابتدا دارید. انجام دکوراسیون اتاق ها بطور کامل طبیعی است. ولی محیط های عبور در خانه که راه به همه اتاق های دوست داشتنی شما دارند چطور؟ دیدن بخش هایی که بطور منظم از آنجا عبور می کنید ساده است و این محیط بیشترین عبور و مرور را دارد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
آیا می خواهید با راهروی ورودی خود مهمانان خود را به وجد آورید؟

شکی نیست که اولین نقطه که مهمان ها و بازدیدکنندگان از خانه شما را می بینند، راهروی ورودی خانه است. نباید این قسمت از خانه را نادیده بگیرید چون بیشترین اثر را، هنگامیکه وارد خانه می شوید، برای خود شما دارد. در این مطلب ایده های بسیاری مورد بررسی قرار گرفته اند که می توانید طرح های خود را از این ایده ها برداشت کنید. در مقاله "چطور اولین اثرگذاری فراموش نشدنی را در راهروی ورودی ایجاد کنیم؟" نیز به چند مورد از طرح ها اشاره شد که پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی به آنها بیندازید.

نویسنده: 
elahe
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
چطور اولین اثرگذاری فراموش نشدنی را در راهروی ورودی ایجاد کنیم؟

راهروی ورودی شما اولین اثرگذاری برای افرادی که وارد خانه شما می شوند را دارد. چطور می توان این فضا را جذاب و خوشامدگو طراحی کرد؟ ایجاد فضایی متنوع و خوشایند که شخصیت شما را منعکس کند و سبک خانه تان را نشان دهد، ارزش وقت گذاشتن دارد. حتی کوچکترین محیط ها را می توان با یک رنگ شفاف به یک بخش، با اثرگذاری بالا تبدیل کرد یا با یک فرش رنگی این کار را انجام داد. بنابراین نگاهی به ایده های ما در سایت طراحی دکوراسیون دکوملک در مورد نحوه ایجاد اولین اثرگذاری فراموش نشدنی داشته باشید.

نویسنده: 
elahe
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
دکوراسیون ورودی ها و راهرو های شگفت انگیز

چگونه می توان با دکوراسیون ورودی و راهروی خانه، به مهمانان خوشامدگویی گفت؟ می دانید که در مورد اولین برداشت چه چیزهایی می گویند. وسایل، رنگ و مبلمانی که انتخاب می کنید باید پیام مناسبی ارسال کنند (مانند: "وااای، شما اینجا زندگی می کنید؟")

نویسنده: 
Mina.Vahedi
درب ورودی
راهروی ورودی
ورودی
ورودی خانه
با این رنگ های برجسته درب های ورودی چشم نوازی را ایجاد کنید

سری رنگ هایی که در این مطلب به نمایش گذاشته شده اند، ایده هایی به شما می دهد تا بتوانید درب ورودی خود را بصورت برجسته نمایش دهید. این نماهای بیرونی خانه که با نقطه کانونی درب ورودی ایجاد می شوند، دارای طرفداران بسیاری هستند. در مقاله "رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی" چند ایده مورد بررسی قرار گرفتند. در این مطلب می توانید الهام های بیشتری دریافت کنید.

نویسنده: 
zahra.gh
ترکیب رنگ
درب
درب منزل
درب ورودی
دکوراسیون با رنگ
رنگ های جسورانه و برجسته برای درب ورودی

با استفاده از سبز نئونی یا صورتی پر رنگ، برجسته تر از همسایه های خود باشید. شما می توانید درب ورودی خانه خود را با هر رنگی که دوست دارید رنگ کرده و کاری کنید که این رنگ مناسب به نظر بیاید.

نویسنده: 
zahra.gh
ترکیب رنگ
درب
درب منزل
درب ورودی
دکوراسیون با رنگ
رنگ بندی
رنگ خنثی
دکوراسیون درب های ورودی خانه و محیط های اداری

 اولین چیزی که هر بیننده و ناظری از زیبایی یک ساختمان درک می کند، درب ورودی آن است. دکوراسیون این فضا، یکی از مهمترین  نکاتی است که برای محیط های خانگی و مخصوصا اداری باید بخاطر سپرد. در این مقاله دکوملک چند نمونه از این درب های ورودی را برای گرفتن بهترین ایده، در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

نویسنده: 
ida.abdoly
درب تجاری
درب ورودی
درب ورودی منزل