ثبت رایگان کسب و کار

هتل و اقامتگاه

شما اینجا هستید

راهکار هایی برای کاهش سر و صدا در یک محیط نشیمن باز و بزرگ

 محیط های نشیمن بزرگ و دوست داشتنی عالی هستند ولی پر از سر و صدا. در اینجا چند شیوه برای کاهش سر و صدا در اتاق های بزرگ و باز آمده است. محیط های نشیمن با پلان باز مزایای زیادی برای زندگی خانوادگی و سرگرمی آنها دارد و فرصت ورود نور طبیعی فراوان به درون خانه را افزایش می دهد. ولی در نهایت بسیار پر سر و صدا خواهند بود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون نشیمن
نشیمن بزرگ
دکوراسیون بیرونی و نمای ساختمان های غیر متداولی که عاشق آنها خواهید شد

ر این مطلب 15 نمای ساختمان و مدل های غیر معمولی از دکوراسیون بیرونی ساختمان ها در سرتاسر دنیا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. می توانید با دقت در این نما ها، ایده های جالب و کاربردی برای طرح های خود بیابید. اگر هم طراح نیستید می توانید از تماشای آنها لذت برده و سلیقه و ابتکار این طراحان دکوراسیون را بستایید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
11 ساختمان با نما های غیر معمولی و دکوراسیون بیرونی بسیار جذاب

نما، جلوی سطح خارجی و در حقیقت دکوراسیون بیرونی یک ساختمان است و نمایش انتزاعی معماری آن می باشد. نما بعنوان یک المان مبتکرانه طراحی شد تا هویت مجاور خود را تقویت کرده یا از بین ببرد. تعبیر اتوماتیک ساختمان ها، بویژه نمای آنها، اجتناب ناپذیر بوده و به همین دلیل است که این سطح بیرونی اهمیت زیادی برای معمار دارد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
14 ایده ساده دکوراسیون برای ایجاد منظره و محوطه سازی در حیاط جلویی

حدود 75 درصد صاحبخانه ها در آمریکا زمان و یا پول و یا هر دو آنها را برای دکوراسیون و ایجاد منظره و محوطه سازی حیاط خود صرف می کنند. درگیر شدن با پروژه های دکوراسیون ساده است، از رویه های جدید اپن آشپزخانه گرفته تا پرده ها که گاهی اوقات با هزینه نمای بیرونی خانه برابر خواهد بود. ولی ایجاد منظره و سایر بروز رسانی های بیرون از خانه نباید دشوار باشد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون حیاط
فضای سبز
محوطه سازی
چمن
طرح های دکوراسیون شگفت انگیز و جالب برای سقف

داشتن طرح های جالب در سقف شگفت انگیز است. بنظر می رسد شما مکانی دارید که در آن احساس لذت می کنید و از آرامش آن لذت می برید. چرا که این محیط کامل و ایده آل است. اگر شما طرح های مهم سقف را بکار ببرید، جو خانه شما بسیار عالی خواهد شد. این اثرگذاری باعث می شود شما از ماندن در خانه لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
سقف های شگفت انگیز
طراحی سقف
طرح های دکوراسیون
چگونه مبل و کاناپه ای انتخاب کنیم که یک عمر دوام داشته باشد؟

در این مقاله خواهید آموخت چگونه در هنگام خرید بهترین انتخاب و کیفیت را برای مبل و کاناپه خود داشته باشید. هنگام خرید کاناپه ای راحت برای نشستن، این 5 مرحله را چک کنید:

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
انتخاب مبل
دکوراسیون مبلمان
مبل و کاناپه
نکات حیاتی برای دکوراسیون لابی هتل و جذب مهمانان

نکاتی که برای دکوراسیون لابی هتل در این مقاله می آموزید، می توانند میزان جذب مهمانان و کسب و کارتان را دو چندان کند. پس حتما این نکات را رعایت کنید و شاهد میزان رشد خود در هتلداری باشید. اگر اولین بار است که این مطلب را مطالعه می نمائید، ابتدا به بخش اول این مقاله، "نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل" مراجعه کرده و سپس به ادامه مطلب در این مقاله بپردازید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
لابی
هتل
نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

نکاتی که در مورد طراحی دکوراسیون لابی های هتل در این مقاله بیان شده اند، بسیار مفید بوده و در هتل های مطرح دنبا مورد توجه هستند. قدم زدن به داخل لابی هتل همانند دست تکان دادن برای کسی است که ناگهان او را دیده اید. همه چیز به اولین تماس بر می گردد. درست همانند انسان ها، لابی های هتل هم هرکدام شخصیتی متمایز دارند. یک لابی می تواند گرم و صمیمی یا بطور باور نکردنی سرد باشد. به عنوان یک هتلدار شما نمی توانید جلوی در بایستید و به همه ی مهمانانی که به ملک شما قدم می گذارند خوشامد بگویید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اقامتگاه
دکوراسیون
لابی
هتل
دکوراسیون اتاق نشیمن: انواع چیدمان کوسن روی مبل

با درک انواع چیدمان بالش ها و کوسن ها برای دکوراسیون اتاق نشیمن و همچنین انواع رنگ ها و طرح های آنها، می توانید بهترین دکوراسیون را برای نشیمن های خود داشته باشید. در مقاله "چیدمان کوسن های زیبا روی مبل" می توانید به این درک برسید. دکوملک به شما کمک می کند، چیدمان مناسب و دلخواه خود را بتوانید برای بالش ها و کوسن ها روی مبل، انتخاب کرده و نمایی جذاب به نشیمن خود بدهید. 

نویسنده: 
ida.abdoly
انواع کوسن
دکوراسیون مبل
چیدمان بالش
چیدمان کوسن
چیدمان کوسن های زیبا روی مبل: راهنمای دکوراسیون مبلمان

در این مطلب می آموزید که چگونه، با این راهنمای دقیق و با جزئیات دکوراسیون مبلمان، به درستی مبلمان خود را با کوسن و بالش های مخصوص مبل، تزئین کنید. چه تفاوت کلی ای بالش ها و کوسن ها می توانند برای یک مبل و اتاق نشیمن ایجاد کنند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون مبلمان
چیدمان بالش
چیدمان کوسن