ثبت رایگان کسب و کار

هتل و اقامتگاه

شما اینجا هستید

14 ایده ساده دکوراسیون برای ایجاد منظره و محوطه سازی در حیاط جلویی

حدود 75 درصد صاحبخانه ها در آمریکا زمان و یا پول و یا هر دو آنها را برای دکوراسیون و ایجاد منظره و محوطه سازی حیاط خود صرف می کنند. درگیر شدن با پروژه های دکوراسیون ساده است، از رویه های جدید اپن آشپزخانه گرفته تا پرده ها که گاهی اوقات با هزینه نمای بیرونی خانه برابر خواهد بود. ولی ایجاد منظره و سایر بروز رسانی های بیرون از خانه نباید دشوار باشد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون حیاط
فضای سبز
محوطه سازی
چمن
طرح های دکوراسیون شگفت انگیز و جالب برای سقف

داشتن طرح های جالب در سقف شگفت انگیز است. بنظر می رسد شما مکانی دارید که در آن احساس لذت می کنید و از آرامش آن لذت می برید. چرا که این محیط کامل و ایده آل است. اگر شما طرح های مهم سقف را بکار ببرید، جو خانه شما بسیار عالی خواهد شد. این اثرگذاری باعث می شود شما از ماندن در خانه لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
سقف های شگفت انگیز
طراحی سقف
طرح های دکوراسیون
چگونه مبل و کاناپه ای انتخاب کنیم که یک عمر دوام داشته باشد؟

در این مقاله خواهید آموخت چگونه در هنگام خرید بهترین انتخاب و کیفیت را برای مبل و کاناپه خود داشته باشید. هنگام خرید کاناپه ای راحت برای نشستن، این 5 مرحله را چک کنید:

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
انتخاب مبل
دکوراسیون مبلمان
مبل و کاناپه
نکات حیاتی برای دکوراسیون لابی هتل و جذب مهمانان

نکاتی که برای دکوراسیون لابی هتل در این مقاله می آموزید، می توانند میزان جذب مهمانان و کسب و کارتان را دو چندان کند. پس حتما این نکات را رعایت کنید و شاهد میزان رشد خود در هتلداری باشید. اگر اولین بار است که این مطلب را مطالعه می نمائید، ابتدا به بخش اول این مقاله، "نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل" مراجعه کرده و سپس به ادامه مطلب در این مقاله بپردازید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
لابی
هتل
نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

نکاتی که در مورد طراحی دکوراسیون لابی های هتل در این مقاله بیان شده اند، بسیار مفید بوده و در هتل های مطرح دنبا مورد توجه هستند. قدم زدن به داخل لابی هتل همانند دست تکان دادن برای کسی است که ناگهان او را دیده اید. همه چیز به اولین تماس بر می گردد. درست همانند انسان ها، لابی های هتل هم هرکدام شخصیتی متمایز دارند. یک لابی می تواند گرم و صمیمی یا بطور باور نکردنی سرد باشد. به عنوان یک هتلدار شما نمی توانید جلوی در بایستید و به همه ی مهمانانی که به ملک شما قدم می گذارند خوشامد بگویید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اقامتگاه
دکوراسیون
لابی
هتل
دکوراسیون اتاق نشیمن: انواع چیدمان کوسن روی مبل

با درک انواع چیدمان بالش ها و کوسن ها برای دکوراسیون اتاق نشیمن و همچنین انواع رنگ ها و طرح های آنها، می توانید بهترین دکوراسیون را برای نشیمن های خود داشته باشید. در مقاله "چیدمان کوسن های زیبا روی مبل" می توانید به این درک برسید. دکوملک به شما کمک می کند، چیدمان مناسب و دلخواه خود را بتوانید برای بالش ها و کوسن ها روی مبل، انتخاب کرده و نمایی جذاب به نشیمن خود بدهید. 

نویسنده: 
ida.abdoly
انواع کوسن
دکوراسیون مبل
چیدمان بالش
چیدمان کوسن
چیدمان کوسن های زیبا روی مبل: راهنمای دکوراسیون مبلمان

در این مطلب می آموزید که چگونه، با این راهنمای دقیق و با جزئیات دکوراسیون مبلمان، به درستی مبلمان خود را با کوسن و بالش های مخصوص مبل، تزئین کنید. چه تفاوت کلی ای بالش ها و کوسن ها می توانند برای یک مبل و اتاق نشیمن ایجاد کنند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون مبلمان
چیدمان بالش
چیدمان کوسن
چگونه یک لابی با دکوراسیون خوب داشته باشیم؟

این مطلب هم در مورد لابی های هتل ها است، و هم لابی اداره. آیا تا بحال به این مساله توجه داشته اید که چگونه برای لابی خود دکوراسیون بزنید؟ برای گرفتن ایده های الهام بخش، همراه دکوملک باشید. لابی یا کریدور مسئول ایجاد اولین تاثیر و برداشت مشتریان، هنگام ورود به یک خانه، اداره، هتل، و غیره است. همچنین آخرین فضایی است که شما قبل از خروج می بینید، بنابراین واقعا باید دلپذیر با طراحی عالی باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون لابی
لابی اداره
لابی هتل
دکوراسیون های شیک و دلچسب برای داشتن هتلی متفاوت

یکی از فاکتورهای داشتن هتلی متفاوت، داشتن دکوراسیون و امکاناتی متفاوت نسبت به اقامتگاه های دیگر است. اینکه تا چه اندازه یک هتل یا اقامتگاه بتواند نیاز مهمان خود را برطرف کرده و خاطره ای خوب در ذهن او بجا بگذارد از مواردی است که صاحبان هتل باید مد نظر خود داشته باشند. در واقع هتل فقط جایی برای یک شب ماندن نیست. بلکه باید جایی باشد تا مهمانان از امکانات و زیبایی آن لذت کافی را ببرند. در این مقاله به برخی از این موارد اشاره شده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون هتل
هتل و اقامتگاه
هتلداری
چگونه یک طراحی داخلی حرفه ای در هتل داشته باشیم

اینکه چگونه بتوانید یک لابی با دکوراسیون حرفه ای در هتل خود داشته باشید، نیاز به مهارت های خاص دارد. هتل های مدرن بصورت هوشمندانه ای با تغییرات سریع اجتماعی و با راه حل های خلاقانه منطبق می شوند. در این مقاله دکوملک، نکاتی راجع به طراحی داخلی هتل ها که بطور قابل توجهی حالت مهمان نوازی امروزی را پوشش می دهد، ارائه داده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون هتل
طراحی هتل
هتل