ثبت رایگان کسب و کار

نمای مسکونی

شما اینجا هستید

نما و طرحی جالب از دکوراسیون داخلی و بیرونی خانه ای در ملبورن استرالیا

انگیزه طراحی و دکوراسیون داخلی و بیرونی این خانه نیاز به ارتباط با فضای سبز در بیرون بود. در این پروژه نیازی نبود که طبقات افزایش یابد بلکه باید اصل مطبوع بودن تقویت می شد. هدف بزرگتر و کاربردی تر و پر نور تر و گسترده تر دیده شدن فضا بود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
طراحی بیرونی
طراحی خارجی
نمای بیرونی
نمای بیرونی خانه ای زیبا با قابلیت چرخشی در تهران

نمای بیرونی و داخلی خانه ای در تهران بصورت چرخشی بوده و این محفظه های نوسانی به مالک این خانه اجازه میدهد که در دماهای نوسانی در تابستان، اتاق باز شده و در طول زمستان به درون بسته شود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
طراحی بیرونی
طراحی خارجی
نمای بیرونی
نماهای جالب ساختمان با راهکارهای طراحی غیر متداول

نمای یک ساختمان اولین چیزی است که به ما نشان می دهد این ساختمان چیز خاصی برای ارائه به ما دارد یا نه. یک نمای جالب، نمایشی از دیدگاه خلاق معمار و تمایل به اثر گذاری با چیزی منحصر بفرد و خارج از معمول است. با انواع متعددی که می تواند بدرخشد، شما همیشه می توانید منتظر سورپرایز های غیر منتظره باشید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
طراحی دکوراسیون خارجی
فضای خارجی
نماهای جالب
نمای بیرونی
 بازسازی آپارتمان مدرن با نمای کاشی در پورتو پرتقال

پشت نمای سنتی سرامیک - کاشی این ساختمان قرن نوزدهمی، گروه طراحی دکوراسیون پرتغالی، یک بازسازی مدرن انجام داده تا 14 طبقه ساختمان بسازد. این ساختمان در پورتو به سال 1895 بر می گردد و در ابتدا بعنوان یک خانه مسکونی طراحی شده بود.

نویسنده: 
zahra.gh
بازسازی
مدرن
نمای بیرونی
نمای خارجی
کاشی
10 نکته طراحی بیرونی یک خانه که ضروری است همه بدانند (قسمت دوم)
در بخش اول مقاله "10 نکته طراحی بیرونی یک خانه که ضروری است همه بدانند (قسمت اول)"، به پنج نکته اساسی در مورد دکوراسیون بیرونی خانه اشاره شد. در این مقاله قصد داریم 5 مورد دیگر را مورد بررسی قرار داده تا خوانندگان عزیز بتوانند بهترین ایده ها و راهنمایی ها را گرفته و محیطی دنج و گرم برای خود و خانوادشان بیافرینند.
نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
مسکونی
نمای بیرونی
10 نکته طراحی بیرونی یک خانه که ضروری است همه بدانند (قسمت اول)

در حالی که همه ما یک خانه تماشایی و جذاب که در میان بقیه خانه ها برجسته باشد، داشته باشیم، یک خانه نیز می خواهیم که با محیط اطراف، محله و همسایه های خود همرنگ و همسان باشد. طراحی خارجی یک خانه می تواند یک فرایند پیچیده ای از انتخاب رنگ ها، مواد، متعادل بودن اشکال و خطها باشد و کاری برای طراحان تازه کار نیست.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
طراحی بیرونی
طراحی خارجی
نمای بیرونی