ثبت رایگان کسب و کار

نماهای خارجی

شما اینجا هستید

نمای بیرونی جذاب و هوشمندانه چند فروشگاه در سراسر دنیا

نما یا بعبارتی دکوراسیون بیرونی و ظاهری متحرک و دینامیک، شگفت انگیز است و ساختمان را زنده می کند. با توجه به خواسته ها و شرایط ویژه، به ساختمان ها امکان تغییر می دهد. همه نماهای متحرک به یک شکل برجسته نیستند. برخی طراح ها خود را به المان هایی کاملا دکوری و زیبا محدود می کنند در حالی که دیگر موارد با ساختار واقعی یا سطح واقعی ساختمان برهم کنش دارند.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون بیرونی
نما
نمای خارجی
دکوراسیون بیرونی و نمای ساختمان های غیر متداولی که عاشق آنها خواهید شد

ر این مطلب 15 نمای ساختمان و مدل های غیر معمولی از دکوراسیون بیرونی ساختمان ها در سرتاسر دنیا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. می توانید با دقت در این نما ها، ایده های جالب و کاربردی برای طرح های خود بیابید. اگر هم طراح نیستید می توانید از تماشای آنها لذت برده و سلیقه و ابتکار این طراحان دکوراسیون را بستایید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
نما و طرحی جالب از دکوراسیون داخلی و بیرونی خانه ای در ملبورن استرالیا

انگیزه طراحی و دکوراسیون داخلی و بیرونی این خانه نیاز به ارتباط با فضای سبز در بیرون بود. در این پروژه نیازی نبود که طبقات افزایش یابد بلکه باید اصل مطبوع بودن تقویت می شد. هدف بزرگتر و کاربردی تر و پر نور تر و گسترده تر دیده شدن فضا بود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
طراحی بیرونی
طراحی خارجی
نمای بیرونی
11 ساختمان با نما های غیر معمولی و دکوراسیون بیرونی بسیار جذاب

نما، جلوی سطح خارجی و در حقیقت دکوراسیون بیرونی یک ساختمان است و نمایش انتزاعی معماری آن می باشد. نما بعنوان یک المان مبتکرانه طراحی شد تا هویت مجاور خود را تقویت کرده یا از بین ببرد. تعبیر اتوماتیک ساختمان ها، بویژه نمای آنها، اجتناب ناپذیر بوده و به همین دلیل است که این سطح بیرونی اهمیت زیادی برای معمار دارد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
نمای بیرونی خانه ای زیبا با قابلیت چرخشی در تهران

نمای بیرونی و داخلی خانه ای در تهران بصورت چرخشی بوده و این محفظه های نوسانی به مالک این خانه اجازه میدهد که در دماهای نوسانی در تابستان، اتاق باز شده و در طول زمستان به درون بسته شود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
طراحی بیرونی
طراحی خارجی
نمای بیرونی
نما و دکوراسیون داخلی بسیار جذاب و دلنشین چند کافی شاپ در دنیا

یکی از مهمترین عواملی که مشتریان را به داخل یک کافی شاپ می کشد، نما و دکوراسیون داخلی آن است. وقتی کسی داخل کافی شاپ شما می شود، انتظار دارد با فضایی دنج و خصوصی که احساس امنیت می کند روبرو شود. در این مقاله با نمونه هایی از این فضاهای دنج و خصوصی آشنا می شوید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون کافی شاپ
نمای داخلی کافی شاپ
کافی شاپ
کافی شاپ های جهان
کافی شاپ های سرتاسر دنیا و جزئیات دکوراسیون داخلی چشمگیر آنها

در خصوص یک فنجان قهوه یک چیز خیلی خاص است، بویژه زمانیکه در یک فضای عمومی و بیرون از خانه آن را صرف می کنید. کافی شاپ ها همه انواع طراحی های دکوراسیون داخلی جالب را دارند و اغلب تجربه شما را خاص و منحصر بفرد می سازند. برخی بر جزئیات مرتبط با قهوه تاکید دارند و برخی بر جزئیات معماری و طراحی. در این خصوص هیچ قانونی وجود ندارد، بنابراین بهتر است ببینیم چه چیزی هر یک از این مکان ها را خاص کرده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون کافی شاپ
نمای داخلی کافی شاپ
کافی شاپ
کافی شاپ های جهان
12 طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ در سرتاسر دنیا

کافی شاپ ها بدون توجه به اینکه در کجای دنیا هستند همیشه موارد مشترکی در طراحی دکوراسیون داخلی خود دارند، دنج بودن و گرمایی که با مفهوم آنها همراه است. کافی شاپ ها شبیه یک محیط کوچک و صمیمی می باشند و بویی شبیه قهوه دارند و مزه شکلات. البته هر کافی شاپی ویژگی های خاص خودش را از نظر طراحی دارد. بهتر است به چند مورد نگاهی بیندازیم:

نویسنده: 
zahra.gh
طراحی داخلی کافی شاپ
طراحی دکوراسیون داخلی
کافی شاپ
5 نکته برای دکوراسیون کردن مغازه و فروشگاه

دکوراسیون مغازه و فروشگاه یکی از مهمترین عوامل کشاندن مشتریان به داخل آن است. گاهی اوقات فراموش کردن اینکه سریع ترین راه برای تبلیغ مغازه از همان پیاده رو است، کار راحتی خواهد بود. مشتری ها با نگاه اول به نمای ویترین جلویی مغازه شما به داخل مغازه جذب می شوند و مغازه شما را با ورودی شیک به ذهن خواهند سپرد. با یک ذهن خلاق، می توانید کاری کنید مغازه شما هرچه زیباتر به نظر برسد، برای این کار چند نکته ساده وجود دارد. سایت ایده های طراحی دکوراسیون دکوملک، 5 نکته عالی در مورد نحوه جذاب کردن مغازه برای مشتریان را با شما به اشتراک می گذارد.

نویسنده: 
elahe
طراحی فروشگاه
فروشگاه
نمای خارجی فروشگاه ، نمای بیرونی
نماهای جالب ساختمان با راهکارهای طراحی غیر متداول

نمای یک ساختمان اولین چیزی است که به ما نشان می دهد این ساختمان چیز خاصی برای ارائه به ما دارد یا نه. یک نمای جالب، نمایشی از دیدگاه خلاق معمار و تمایل به اثر گذاری با چیزی منحصر بفرد و خارج از معمول است. با انواع متعددی که می تواند بدرخشد، شما همیشه می توانید منتظر سورپرایز های غیر منتظره باشید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
طراحی دکوراسیون خارجی
فضای خارجی
نماهای جالب
نمای بیرونی