ثبت رایگان کسب و کار

میز و صندلی

شما اینجا هستید

صندلی رستورانی

راه اندازی رستوران، فست فود و کافی شاپ یا هر شغل دیگری  که مشاتری ها برای خوردن چیزی به آنجا مراجعه می کنند نیازمند میزو صندلی مناسب آن کار است.

نویسنده: 
آربروسک
صندلی
صندلی ارزان
صندلی رستوران
صندلی بار

میتوان با استفاده از صندلی اپن بار در آشپزخانه تا حد زیادی از اشغال فضا توسط میز و صندلی نهار خوری جلوگیری کرد.

نویسنده: 
آربروسک
صندلی اپن
صندلی بار
صندلی کانتر
صندلی های متنوع برای لب پنجره و گذراندن لحظاتی با آرامش

یک کتاب خوب بردارید و روی یکی از این صندلی های جالب کنار پنجره بنشینید. یک صندلی راحت همراه با یک نمای باورنکردنی، می تواند این صندلی لب پنجره را به مکانی دوست داشتنی تبدیل کند. در اینجا مجموعه ای از صندلی های جذاب و متنوعی ای آمده است که اکثر آنها با یک نمای هیجان انگیز همراه هستند. با دیدن تصاویر به ما بگویید کدام یک را دوست دارید و می خواهید بیشتر وقت روز خود را روی آن بگذرانید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
صندلی
صندلی متنوع
ده دلیل برای اینکه عاشق صندلی های غذاخوری با رنگ قرمز شوید

رنگ قرمز جذاب بخوبی در انواع متعددی از میز ها بکار می رود. مدرن روستیک، داخل خانه و بیرون از آن، گران و ارزان. این میز قطعا مدرن و جذاب و چشم ربا هستند، چه در اتاق غذاخوری بکار روند چه در آشپزخانه یا بیرون از خانه، در اینجا 10 دلیل برای عاشق صندلی های قرمز شدن آمده است.

نویسنده: 
elahe
صندلی غذا خوری
صندلی قرمز
قرمز
میز های دم دستی آینه دار و ایده های شگفت انگیز برای دکوراسیون اتاق غذاخوری

کنسول های آینه دار چندین دهه در دکوراسیون اتاق های نشیمن بکار می رفته است. حتی در راهروی ورودی و اتاق غذاخوری هم کاربرد داشته است. منشا این مورد در انگلیس بوده و در ابتدا فقط یک قفسه یا طبقه بوده است که روی آن غذا می گذاشته اند.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق غذا خوری
دکوراسیون اتاق غذاخوری
میز
کنسول
کنسول آینه دار
صندلی های خلاقانه برای داشتن حداکثر آسایش

یکی از لذت بخش ترین قسمت های دکوراسیون و خانه ای با آرامش، داشتن صندلی هایی خلاقانه است. اینگونه صندلی ها با طراحی های خاصی ساخته شده و دارای آرامشی خاص هستند. می توانید این مدل ها را سفارش دهید تا برایتان بسازند.

نویسنده: 
zahra.gh
ایده های خلاقانه
صندلی های خلاقانه
مبل و کاناپه
انواع جنس و پرداخت کاری میز مطالعه و کار

در یک اتاق کار یا مطالعه، اولین قسمتی که در جلوی چشم قرار می گیرد، میز مطالعه و یا میز کار می باشد. یک میز عالی که به فعالیتی خاص اختصاص یافته می تواند کانون توجه هر محیطی باشد. در ادامه مقاله "چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟" می توانید با انواع جنس و پرداخت کاری میزهای چوبی آشنا شوید.

نویسنده: 
zahra.gh
انواع میز مطالعه
میز
میز اداری
چگونه یک میز مطالعه و کار مناسب انتخاب کنیم؟

میز مطالعه بهترین وسیله برای کار و سرگرمی در خانه و اداره است. چگونه این نوع میزها را انتخاب کنیم؟ آیا معیار خاصی برای آنها موجود می باشد؟ یک میز عالی که به فعالیتی خاص اختصاص یافته می تواند کانون توجه هر محیطی باشد. این فعالیت می تواند یک سرگرمی، کار مدرسه، یک شغل یا فقط انحام یک کار جالب باشد. میز یکی از قطعات مبلمان است که به تنهایی قابل تغییر می باشد. موقع خرید آن با نمونه های متنوعی مواجه می شوید.

نویسنده: 
zahra.gh
انواع میز مطالعه
میز اداری
میز کار
راهکارهای انتخاب بهترین صندلی غذاخوری

خیلی خوب است که هنگام خرید صندلی، علاوه بر اینکه زیبایی آن برای غذاخوری مدنظر ما باشد، با انواع و جنس فریم های این نوع صندلی ها آشنا باشیم. در مقاله "چطور نوع صندلی را برای اتاق غذاخوری انتخاب کنیم"، 9 مدل صندلی غذاخوری معرفی شدند. در این مطلب با انواع فریم ها آشنا خواهید شد.

نویسنده: 
elahe
انتخاب صندلی
انواع صندلی
غذاخوری
چطور نوع صندلی را برای اتاق غذاخوری انتخاب کنیم

در این قسمت به شما کمک می کنیم تا یاد بگیرید چطور صندلی مناسب برای اتاق غذاخوری خود را انتخاب کنید. توضیحات کافی را در دکوملک برای طرح ها، فریم ها و مواد متعدد و گزینه های موجود برای صندلی های مدرن غذاخوری دنبال کنید. جزئیات هر دسته را توضیح می دهیم و اطلاعات مورد نیاز شما برای بهترین خرید ممکن را ارائه می کنیم.

نویسنده: 
zahra.gh
انواع صندلی
صندلی
غذاخوری