ثبت رایگان کسب و کار

میز تلویزیون

شما اینجا هستید

میز تلویزیون

از زمانی که تلویزیون های صفحه تخت بزرگ راهشان به خانه ها باز شد. تغییرات بزرگی در دکوراسیون منزل ایجاد کردند.

نویسنده: 
آربروسک
دکوراسیون داخلی
میز ال سی دی
میز تلویزیون
5 نکته برای دکوراسیون اطراف تلویزیون در اتاق رسانه

حال زمان آن رسیده که به دکوراسیون یکی از مهمترین قسمت های اتاق رسانه یا هر جایی که تلویزیون قرار دارد، بپردازیم. شما این وسیله بد نما که آفت اکثر اتاق های خانواده شده است را می شناسید. این مستطیل سیاه بزرگ براق که اکثر ما در طرح های دکوراسیون با آن سر و کار داشته ایم. دکوراسیون اطراف تلویزیون می تواند کار پر فریبی باشد. خوشبختانه با طرح های مسطح تر و نارک تر تلویزیون های LED، وظیفه ما بسیار ساده تر می شود.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق رسانه
دکوراسیون اتاق رسانه
میز تلویزیون
راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون برای اتاق رسانه

اتاق رسانه همان جایی است که تلویزیون و میز آن همراه با چند مبل یا کاناپه راحت در آن قرار گرفته و فقط جهت دیدن تلویزیون بکار می رود. اشتباهی که در اتاق نشیمن صورت می گیرد ادغام کردن آن با اتاق رسانه است. این مکان حتما نیاز نیست یک اتاق باشد. بلکه گوشه ای از خانه نیز می تواند نقش اتاق رسانه را بازی کند. در مقاله " چگونه یک میز تلویزیون مناسب برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟" با انواع طرح های میز تلویزیون آشنا شدید. در این مقاله جنس ها و سبک های این نوع میز مورد بررسی قرار می گیرند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق رسانه
انواع سبک ها
میز تلویزیون
چگونه یک میز تلویزیون مناسب برای اتاق رسانه خود انتخاب کنیم؟

میزهای تلویزیون همه یکسان نیستند. پس چگونه می توان مناسب ترین میز را در اتاق رسانه خود برای تلویزیون، فراهم کنیم؟ این مقاله راهنمای خوبی برای این امر می باشد. ما در اینجا برای شما یک مرور جامع از طرح های متنوع، جنس ها و سبک های گوناگون که انتخاب لوازم تلویزیون شما را شامل می شود، فراهم کرده ایم.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق رسانه
انواع میز تلویزیون
میز تلویزیون
طراحی و ساخت میز تلویزیون مدرن

تلویزیون می تواند در هر نقظه ای از خانه در کانون توجه قرار داشته باشد و این موضوع باعث شده است ، جایگاه قرار گیری تلویزیون و طراحی و ابعاد میز تلویزیون دارای اهمیت زیادی باشد. تنوع در طراحی مدل میز ال سی دی بسیار زیاد است. انتخاب مناسب مدل میز ال سی دی می تواند نقش  زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه داشته باشد. 

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون
میز تلویزیون