ثبت رایگان کسب و کار

مصالح مدرن ساختمانی

شما اینجا هستید

دکوراسیون بام خانه و کاشی های گرمایشی خورشیدی مطابق مد روز

کاشی های شیشه ای مبتکرانه در روی سقف و بام خانه های با بهره وری انرژی بهتر در این مقاله مورد بحث هستند. در جستجوی یک جایگزین زیبا برای سیستم های گرمایشی خانگی هستید؟ کاشی های شیشه ای بام با سیستم تکنولوژی خورشیدی، یک انقلاب و یک شیوه شگرف در این تجمع خورشیدی در هر ساختمانی است.

نویسنده: 
elahe
سنگ های دکوراسیون
صرفه جویی
کاشی
 ایجاد امکانات در طراحی دکوراسیون جدید: بتن نیمه شفاف لوناکریت (Lunacrete)

شرکت سطوح معماری سولی (SOLI Architectural Surfaces)، ارائه دهنده بتن نیمه شفاف لوناکریت در اجرای طرح های دکوراسیون بود. محصولی جدید با لبه برش خورده که بتن با بستر نوری روشن بود. لوناکریت (ترکیب لغایت لونا و کانکریت، به معانی الهه ماه و بتن) محصولی دست ساز است که در آن فیبر های نوری، بصورت لایه به لایه جاسازی شده اند.

نویسنده: 
elahe
بتن
بتن نیمه شفاف
مصالح ساختمانی
بلکا چیست و چه کاربردهایی در دکوراسیون دارد؟

اولین تاثیر گذاری ها، دراز مدت ترین تاثیرات خواهند بود و ما بر این باوریم که دیوار ها نقش برجسته ای در دکوراسیون یک اتاق، ساختمان یا خانه دارند. در تغییر دکوراسیون اتاق، دیوار، خانه یا ساختمان، بلکا یک ترکیب عملکردی منحصر بفرد ارائه می دهد، سبکی متنوع که به شما کمک می کند یک طرح برجسته داشته باشید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
ایده های خلاقانه
بلکا
دکوراسیون دیوار
دیوارپوش
 این رنگ نیست، کاغذ دیواری هم نیست، بلکا است!

در این مطلب تفاوت و جذابیت های بلکا بجای استفاده از کاغذ دیواری برای پوش دیوار مورد بررسی قرار گرفته اند. دیوار ها در خانه و در دفتر کار مهم هستند. رنگ ها، طرح ها و بافت های گوناگون دیوار ها، انواع مختلفی از محیط ها و اثرگذاری های طولانی مدت را فراهم می کنند.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
ایده های خلاقانه
بلکا
دکوراسیون دیوار
دیوارپوش