ثبت رایگان کسب و کار

مسکونی

شما اینجا هستید

راهکار هایی برای کاهش سر و صدا در یک محیط نشیمن باز و بزرگ

 محیط های نشیمن بزرگ و دوست داشتنی عالی هستند ولی پر از سر و صدا. در اینجا چند شیوه برای کاهش سر و صدا در اتاق های بزرگ و باز آمده است. محیط های نشیمن با پلان باز مزایای زیادی برای زندگی خانوادگی و سرگرمی آنها دارد و فرصت ورود نور طبیعی فراوان به درون خانه را افزایش می دهد. ولی در نهایت بسیار پر سر و صدا خواهند بود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون نشیمن
نشیمن بزرگ
چه نوع وسایلی را در اتاق خواب کوچک خود جا داده اید؟

می توان از طرح های اتاق خواب کودک در فضاهای کوچک الگو گرفت. کارهای زیادی را می توان در هر کجای خانه با استفاده از رنگ ها انجام داد. در دکوراسیون اتاق کودک، معمولا حس خلاقیت وجود دارد و ما در اینجا آزادی مشابه بخش های دیگر خانه را نداریم. در این اتاق باید رنگ وجود داشته باشد و هدف استفاده از رنگ، برجسته کردن است نه سرکوب کردن. به همین دلیل است که دکوراسیون اتاق کودک جالب است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کودک
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق کوچک
10 ایده دکوراسیون برای یک زیر زمین کسل کننده و بی مصرف

بگذارید تصورات شما قدرت بگیرد و بیشترین تاثیر را در دکوراسیون زیرزمین خود داشته باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که در خانه خود زیرزمین داشته باشید، اجازه ندهید این بخش ملک شما هدر برود.

نویسنده: 
elahe
انباری
دکوراسیون زیر زمین
زیر زمین
11 موضوع که فکر نکرده اید می توانید در یک اتاق خواب کوچک آنها را بکار ببرید

طراحان باهوش راه هایی برای متناسب کردن فضای ذخیره سازی و حتی لوسترها با این فضاهای کوچک خواب، پیدا کرده اند. اگرچه نگاهی به تصاویر اتاق خواب ها ی جادار و بزرگ با فضای نشیمن، شومینه، صندلی دسته دار بزرگ و غیره، جالب خواهد بود، حقیقت این است که اغلب مردم در اتاق های بسیار کوچکتر می خوابند. من شخصا اتاق خواب کوچک و دنج را دوست دارم، ولی گاهی اوقات می خواهم یک قطعه لوکس در اتاق خواب کوک خود داشته باشیم، حتی اگر تنها اتاق موجود برای خواب باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب کوچک
فضای داخلی
ده دلیل برای اینکه عاشق صندلی های غذاخوری با رنگ قرمز شوید

رنگ قرمز جذاب بخوبی در انواع متعددی از میز ها بکار می رود. مدرن روستیک، داخل خانه و بیرون از آن، گران و ارزان. این میز قطعا مدرن و جذاب و چشم ربا هستند، چه در اتاق غذاخوری بکار روند چه در آشپزخانه یا بیرون از خانه، در اینجا 10 دلیل برای عاشق صندلی های قرمز شدن آمده است.

نویسنده: 
elahe
صندلی غذا خوری
صندلی قرمز
قرمز
13 راه برای بازآرایی و بازسازی فضای زندگی با هزینه ای مقرون به صرفه

این تصور کاملا نادرست است که بازسازی خانه می تواند بسیار دردسر ساز باشد. بعنوان مثال رفت و آمد های بسیار برای فروشگاه لوازم، ابزار فروشی ها و همچنین گل فروشی ها و گیاهان خانگی. اما طراوت و بازآرایی خانه نباید یک جریان پیچیده باشد. ما در سایت طراحی دکوراسیون دکوملک، سیزده راه ارزان و مقرون به صرفه برای کمک به شما در جهت ارتقاء، افزایش کیفیت و تحول مکان زندگی شما ارائه داده است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
بازسازی
دکوراسیون
طراحی مقرون به صرفه
فضای کوچک
مقرون به صرفه
کم هزینه
آیا میدانید سبک معاصر و امروزی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

دانستن انواع و وبژگی های سبک های دکوراسیون جزو واجبات شروع یک کار دکوراسیون است. سبک معاصر یا امروزی از سبک های جذاب و به روزی است که عده بسیاری از آن بهره می برند. در مقاله "بنابراین سبک شما معاصر یا امروزی است!"، تعدادی از اسرار و ویژگی های این سبک مورد بررسی قرار گرفتند. در این مقاله ادامه مطلب فوق را مطالعه می کنید.

نویسنده: 
elahe
سبک دکوراسیون
سبک معاصر
معاصر
ایده های بازسازی مدل و سبک دکوراسیون حمام توسط کاشی های تزئینی

کاشی های برجسته تزئینی به شما کمک می کند ایده های بازسازی حمام خود را از نظر سبک و طراحی دکوراسیون یک گام بالاتر ببرید. از کاشی درخشان شیشه ای استفاده کنید یا کاشی متالیک یا درخشش رنگی کاشی موزائیکی را بکار گیرید. این کاشی ها یک المان مدرن طراحی هستند که قطعا باید مورد توجه قرار گیرند. در اینجا چند شیوه برای استفاده از کاشی ها آمده است تا بوسیله آن حمام معمولی خود را جذاب و حیرت انگیز نمائید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
بازسازی حمام
دکوراسیون حمام
کاشی
ایده های طراحی کفپوش کاشی سرامیک برای تمام اتاق های خانه

ایده های زیبای کفپوش با کاشی سرامیک می توانند راهکاری بزرگ برای تغییر حال و هوای فضای زندگی شما باشند. طراحی خانه و تبدیل آن به یک محیط زیبا که با ظاهر منحصر بفرد خود هر کس را شاد می کند، می تواند یک کار بی پروا باشد. هر کس که در اطراف شماست ایده های خودش را دارد ولی از همه مهمتر، دیدگاه رویایی است که شما برای خانه خود دارید. رسیدن به ظاهر کامل و ایده آل، به انواع عوامل بستگی دارد و در حالی که طرح ها، رنگ ها و دکوراسیون هایی که انتخاب می کنید هم بسیار مهم هستند، چیزی که همه مردم از یاد می برند، کفپوش است.

نویسنده: 
elahe
سرامیک
کاشی
کف
کفپوش
انتخاب منحصر بفرد کاشی و سرامیک در آشپزخانه و حمام

در آشپزخانه و حمام خود ظاهری مجزا با کاشی و سرامیک های جذاب و دارای شکل یا الگوی برجسته ایجاد کنید. این مطلب راهنمای خوبی برای انتخاب اینگونه کاشی ها و سرامیک ها است.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون حمام
سرامیک
سرویس بهداشتی
سنگ های دکوراسیون
کاشی