ثبت رایگان کسب و کار

مبل و کاناپه

شما اینجا هستید

چطور با کوسن و بالش های رنگی دکوراسیون کنید؟

یکی از راه های آوردن رنگ به محیط استفاده از کوسن و بالش های رنگی در دکوراسیون است. در این مطلب می آموزید که چطور می شود این کار را انجام داد. بعبارتی 5 راه قطعی برای دکوراسیون خانه شما با بالش های رنگی ارائه شده اند.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
بالش
نشیمن
کوسن
دکوراسیون اتاق نشیمن با یک کاناپه قهوه ای دوست داشتنی

کاناپه و مبلمان تیره، یک مورد بسیار عالی برای دکوراسیون اتاق نشیمن می تواند باشد. بستگی دارد دید شما نسبت به آن چگونه باشد. در اینجا داستانی در مورد یک کاناپه قهوه ای رنگ بیان شده و عکس هایی برای گرفتن بهترین ایده در رابطه با دکوراسیون اتاق نشیمن با یک کاناپه قهوه ای دوست داشتنی در اختیار شما قرار داده ایم.

نویسنده: 
elahe
اتاق نشیمن
دکوراسیون اتاق نشیمن
قهوه ای
مبلمان
مبلمان قهوه ای
کاناپه
کاور کاناپه و مبلمان از آنها محافظت کرده و طرح دکوراسیون خانگی را احیا می کند

 کاور تنها برای محافظت از کاناپه و مبلمان در برابر کثیفی، گرد و خاک یا نوشیدنی و لکه ها بکار نمی رود، بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد. حداقل یک کاناپه در هر خانه ای وجود دارد و مردم نسبت به مبلمان خود نگرش های مختلفی دارند. برخی افراد از کاناپه برای خوابیدن استفاده می کنند، در حالی که دیگران آن را بعنوان المان مرکزی طراحی خود استفاده می کنند.

نویسنده: 
zahra.gh
مبل و کاناپه
کاور مبلمان
کاور کاناپه
چطور در یک اتاق نشیمن کوچک، مبلمان را بطور موثر مرتب کنیم؟

پس به خانه ای رفته اید که اتاق نشیمن کوچکی دارد. این پایان دنیا نیست. حالا چطور مبلمان را جابجا کنیم تا موثرترین استفاده از فضا را ببریم؟ در واقع از نگاه برخی، اتاق نشیمن کوچک، راحت تر و گیرا تر از اتاق های بزرگتر است. بنابراین شما خوش شانس هم بوده اید. ولی در هر حال با فضای کوچکی سر و کار داشته و باید همه مبلمان را در این فضای کوچک مرتب کنید.

نویسنده: 
elahe
اتاق نشیمن
مبل و کاناپه
چیدمان مبل
چگونه مبلمان را در یک اتاق نشیمن دراز و باریک بچینیم؟

اتاق نشیمن دراز و باریک می تواند با چالش های جدی در دکوراسیون مواجه شود. اگر با چنین فضای دشواری رو به رو باشیم، چگونه می توان تعادل مناسبی میان راحتی و سبک ساده یافت؟ راه های فراوانی وجود دارد که از طریق آن می توان از چنین فضایی بطور موثر و کارآمد استفاده کرد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق نشیمن
مبلمان
چیدمان مبل و کاناپه
چطور مبلمان را در یک فضای جدید یا خانه جدید بچینیم؟

موقع جابجایی به یک محیط جدید معمولا زمانی طول می کشد تا با آن ارتباط برقرار کنید. پس از آن باید بدانیم که چطور می شود مبلمانی که از خانه قبلی آورده و یا شاید نو خریده ایم، بچینیم. بنابراین ممکن است قادر نباشید به دکوراسیون ایده آل داخلی در بار اول دست پیدا کنید. باید عوامل متعدد را پیش از شروع آرایش مبلمان در یک محیط جدید مورد توجه قرار دهید.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون نشیمن
مبل و کاناپه
چیدمان
چگونه رنگ درست کاناپه را برای دکوراسیون اتاق نشیمن انتخاب کنیم؟

کاناپه مرکز هر اتاق نشیمن بوده و دور آن، تمام دکوراسیون ایجاد خواهد شد. به همین دلیل باید بخوبی با اتاق یکپارچه شود. رنگ خیلی مهم است ولی چگونه می توان رنگ درستی را برای کاناپه انتخاب کرد؟ رنگ کاناپه می تواند با بقیه دکوراسیون یا بخش های خاص هماهنگ باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق نشیمن
انتخاب رنگ
کاناپه
چگونه مبلمان را در یک اتاق نشیمن بزرگ بچینیم؟

اتاق نشیمن در هر خانه اتاقی است که در هر زمان توسط هر فردی مورد توجه قرار می گیرد. چگونه می توان مبلمان را در بهترین حالت خود بچینیم که مورد تحسین همه واقع شود؟ در این بخش به مهمانان خوشامدگویی شده و باید بهترین جای خانه باشد. دکوراسیون و آرایش مبلمان در این محیط مهم است و نمای آن را تقویت می کند.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق نشیمن
نشیمن بزرگ
چیدمان مبلمان
چگونه کاناپه بنفش را با دکوراسیون اتاق نشیمن هماهنگ کنیم؟

بنفش یک رنگ جادویی آمیخته با شکوه است. نوعی رنگ که تمایل خواهید داشت آن را به اتاق خود اضافه کنید. این مطلب به شما می گوید که چگونه این کار را انجام دهید. با انجام این کار متوجه می شوید که دکوراسیون اتاق نشیمن بهتر شده است. اگر می خواهید یک اثرگذاری در دکوراسیون اتاق داشته باشید، کاناپه بنفش بکار ببرید.  قطعا کانون توجه اتاق شما خواهد شد.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق نشیمن
بنفش
مبل و کاناپه
صندلی های خلاقانه برای داشتن حداکثر آسایش

یکی از لذت بخش ترین قسمت های دکوراسیون و خانه ای با آرامش، داشتن صندلی هایی خلاقانه است. اینگونه صندلی ها با طراحی های خاصی ساخته شده و دارای آرامشی خاص هستند. می توانید این مدل ها را سفارش دهید تا برایتان بسازند.

نویسنده: 
zahra.gh
ایده های خلاقانه
صندلی های خلاقانه
مبل و کاناپه