ثبت رایگان کسب و کار

لابی

شما اینجا هستید

راهکار هایی برای کاهش سر و صدا در یک محیط نشیمن باز و بزرگ

 محیط های نشیمن بزرگ و دوست داشتنی عالی هستند ولی پر از سر و صدا. در اینجا چند شیوه برای کاهش سر و صدا در اتاق های بزرگ و باز آمده است. محیط های نشیمن با پلان باز مزایای زیادی برای زندگی خانوادگی و سرگرمی آنها دارد و فرصت ورود نور طبیعی فراوان به درون خانه را افزایش می دهد. ولی در نهایت بسیار پر سر و صدا خواهند بود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون نشیمن
نشیمن بزرگ
نکات حیاتی برای دکوراسیون لابی هتل و جذب مهمانان

نکاتی که برای دکوراسیون لابی هتل در این مقاله می آموزید، می توانند میزان جذب مهمانان و کسب و کارتان را دو چندان کند. پس حتما این نکات را رعایت کنید و شاهد میزان رشد خود در هتلداری باشید. اگر اولین بار است که این مطلب را مطالعه می نمائید، ابتدا به بخش اول این مقاله، "نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل" مراجعه کرده و سپس به ادامه مطلب در این مقاله بپردازید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
لابی
هتل
نکته های ضروری در مورد دکوراسیون و طراحی لابی هتل

نکاتی که در مورد طراحی دکوراسیون لابی های هتل در این مقاله بیان شده اند، بسیار مفید بوده و در هتل های مطرح دنبا مورد توجه هستند. قدم زدن به داخل لابی هتل همانند دست تکان دادن برای کسی است که ناگهان او را دیده اید. همه چیز به اولین تماس بر می گردد. درست همانند انسان ها، لابی های هتل هم هرکدام شخصیتی متمایز دارند. یک لابی می تواند گرم و صمیمی یا بطور باور نکردنی سرد باشد. به عنوان یک هتلدار شما نمی توانید جلوی در بایستید و به همه ی مهمانانی که به ملک شما قدم می گذارند خوشامد بگویید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
اقامتگاه
دکوراسیون
لابی
هتل
دكوراسيون و ترفند های اداری برای داشتن محیطی اثر گذار در پذیرش

همانطور که در عنوان مشخص است، فقط یک شانس دارید برای این که اثر گذاری ابتدایی خوبی در محيط اداري خود داشته باشید. طراحي و دكوراسيون قسمت پذیرش چیزی است که باید با دقت صورت پذيرد. محل مبلمان، دكوراسيون و توجه به فضاها همه باید بخشی از طراحی باشند تا بر بازدیدکنندگان تاثیر ابتدایی خوبی داشته باشد.

نویسنده: 
elahe
اداری
دکوراسیون تجاری
لابی
پذیرش
نکاتی برای دکوراسیون لابی محیط های اداری و تجاری

دکوراسیون لابی امری بسیار ضروری و مهم در هر اداره یا دفتر کار است. در اینجا دلائل اهمیت این دکوراسیون و همچنین ایده هایی کاربردی بیان شده که کمک بزرگی در جهت ارتقاء کسب و کار و آرامش تان در محیط کار خواهد بود. هنگامی که مشتریان و یا ارباب رجوع به اداره و دفتر کار شما می رسند، لابی اولین برخورد آنها با کسب و کار شما است.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
دکوراسیون لابی
لابی اداره
لابی محیط اداری
چگونه یک لابی با دکوراسیون خوب داشته باشیم؟

این مطلب هم در مورد لابی های هتل ها است، و هم لابی اداره. آیا تا بحال به این مساله توجه داشته اید که چگونه برای لابی خود دکوراسیون بزنید؟ برای گرفتن ایده های الهام بخش، همراه دکوملک باشید. لابی یا کریدور مسئول ایجاد اولین تاثیر و برداشت مشتریان، هنگام ورود به یک خانه، اداره، هتل، و غیره است. همچنین آخرین فضایی است که شما قبل از خروج می بینید، بنابراین واقعا باید دلپذیر با طراحی عالی باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون لابی
لابی اداره
لابی هتل
چگونه یک طراحی داخلی حرفه ای در هتل داشته باشیم

اینکه چگونه بتوانید یک لابی با دکوراسیون حرفه ای در هتل خود داشته باشید، نیاز به مهارت های خاص دارد. هتل های مدرن بصورت هوشمندانه ای با تغییرات سریع اجتماعی و با راه حل های خلاقانه منطبق می شوند. در این مقاله دکوملک، نکاتی راجع به طراحی داخلی هتل ها که بطور قابل توجهی حالت مهمان نوازی امروزی را پوشش می دهد، ارائه داده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون هتل
طراحی هتل
هتل