ثبت رایگان کسب و کار

فنگ شویی

شما اینجا هستید

چطور از آینه برای ایجاد فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

آینه آسپرین فنگ شویی نامیده می شوند، عاقلانه از آنها استفاده کنید! حالا ببینیم چطور می شود از آنها بصورت عاقلانه و هدفمند استفاده کرد. آینه ها یکی از محبوب ترین (و قدرتمند ترین!) درمان های فنگ شویی هستند. آنها بعنوان بیانی برای عنصر آب بکار می روند.

نویسنده: 
zahra.gh
آیینه
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
فنگ شویی ناحیه باگوآ
استفاده از انرژی نور برای فنگ شویی خوب

نور خوب یکی از اصول فنگ شویی خوب است. فنگ شویی با انرژی سر و کار دارد و نور قوی ترین نمایش انرژی است. در واقع، نور در خانه شما، طبیعی و مصنوعی، اثر شدیدی بر کیفیت انرژی (فنگ شویی) خانه دارد. نورپردازی هوشمند و هوای با کیفیت خوب، اصول اولیه فنگ شویی خوب هستند و باید همواره در بالای لیست اولویت های فنگ شویی هر محیطی قرار بگیرند، چه محیط خانگی باشد چه تجاری.

نویسنده: 
zahra.gh
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
نور
نورپردازی
نکات فنگ شویی برای تمام نواحی باگوآ خانه شما

تنها زمانی فنگ شویی می تواند تغییرات مطلوب در زندگی شما ایجاد کند که شما باگوآ را بشناسید، یعنی نقشه انرژی فنگ شوئی خانه خود را بدانید. زمانی که  باگوآ خانه خود را بشناسید خواهید دانست که کدام بخش های خانه شما نیاز به توجه بیشتری دارند. در نتیجه بخش های خاصی از زندگی خود را تقویت خواهید کرد، از جمله عشق و ازدواج، شغل یا سلامت.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون و فنگ شویی
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
ناحیه باگوآ
مراحل فنگ شویی برای داشتن یک دکوراسیون پر انرژی در خانه

می توان از فنگ شویی در دکوراسیون خانه با هدف ایجاد خانه ای دوست داشتنی، جالب، حمایت کننده و شاد و پر انرژی استفاده کرد. نکات دکوراسیون بکار رفته در فنگ شویی با دکوراسیون سنتی کمی تفاوت دارد، ولی با شروع استفاده از فنگ شویی، یک خانه هارمونیک دکوراسیون شده خواهید داشت تا از آن لذت ببرید!

نویسنده: 
zahra.gh
اشکال فنگ شویی
دکوراسیون
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
چطور از رنگ برای فنگ شویی خوب استفاده کنیم؟

رنگ یکی از ساده ترین شیوه ها برای تغییر انرژی خانه یا اتاق کار است تا اینکه فنگ شویی خوبی ایجاد شود. اما چطور می توان آن را بکار برد؟ کار با رنگ می تواند کمی فریب دهنده باشد (همانطور که طراحان داخلی و دوستداران فنگ شویی این کار را تصدیق می کنند). ضمن یافتن رنگ های فنگ شویی مناسب برای محیط خود، طبق لیست بهترین رنگ ها در زیر، متعادل سازی آنها در فضا ممکن است کمی کار ببرد.

نویسنده: 
zahra.gh
اثرات رنگ
عناصر فنگ شویی
فنگ شویی
فنگ شویی ناحیه باگوآ
نحوه استفاده از عنصر فنگ شویی آب در دکوراسیون

نکات ساده در مورد دکوراسیون با عنصر فنگ شویی آب در این مقاله بیان شده اند. چطور در زمانی که به عنصر آب نیاز دارید از آن استفاده خواهید کرد؟ مطابق معمول همیشه، بهتر است عناصر فنگ شویی را به شکلی ماهرانه بیان کنیم. با وسایل زیبا و مطلوب که مناسب دکوراسیون خانه یا اتاق کار شما باشند. در اینجا چند پیشنهاد از میان محصولات فنگ شویی و وسایل تزئینی آمده است که به بهترین شکل انرژی عنصر آب را بیان می کنند. بعنوان یک قانون، عنصر آب در بهترین موقعیت در باگوآ شمال، شرق و جنوب شرقی قرار می گیرد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
عناصر فنگ شویی
عنصرفنگ شویی آب
فنگ شویی
رنگ بعنوان بیان و ابراز 5 عنصر فنگ شویی

عناصر فنگ شویی برای ایجاد یک فنگ شویی خوب چگونه کار می کنند؟ ساده ترین راه برای ایجاد حرکت در زندگی از طریق استفاده از فنگ شویی، آوردن انرژی رنگ های ویژه فنگ شویی به داخل خانه است تا اینکه به نتایج مورد نظر دست پیدا کنید.

نویسنده: 
elahe
اثرات رنگ
عنصرفنگ شویی
فنگ شویی
ناحیه باگوآ
ناحیه خلاقیت
10 شیوه فنگ شویی برای دکوراسیون با عنصر چوب

وقتی که برای دکوراسیون نیاز به عنصر فنگ شویی چوب دارید چطور حضوری قوی برای آن فراهم می کنید؟ طبق معمول همیشه، بهترین کار این است که المان های فنگ شویی را به شیوه ای ماهرانه قرار دهید. با آیتم های مناسب و زیبا با نمایی مطلوب که با دکوراسیون خانه یا محل کار شما هماهنگی داشته باشد. در ادامه پیشنهاد هایی برای محصولات فنگ شویی و آیتم های محبوب تزئینی آمده که به بهترین شکل انرژی عنصر چوب را بیان می کنند. بعنوان یک قانون، چوب در حیطه های فنگ شویی در شرق، جنوب شرق و جنوب، بیشترین خوشایندی را دارد.

نویسنده: 
elahe
عنصر فنگ شویی چوب
عنصر چوب
فنگ شویی
ناحیه باگوآ
ناحیه باگوآ خلاقیت و کودکان خانه خود را فنگ شویی کنید

نکات و درمان هایی برای انرژی فنگ شویی خوب در بخش غربی خانه شما در این مطلب جذاب ارائه شده است. در فنگ شویی، هر منطقه از فضای خانه شما به یک منطقه خاص از زندگی شما متصل است. این رابطه ی پر انرژی توسط باگوآ یا نقشه انرژی فنگ شویی نشان داده شده که بسیار آسان قابل تعریف و پیدا کردن است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون
فنگ شویی
ناحیه باگوآ
ناحیه خلاقیت
نکات باگوآ فنگ شویی برای منطقه بخشش و افراد کمک رسان خانه شما

نکات و درمان هایی برای فنگ شویی خوب در منطقه باگوآ افراد کمک رسان در خانه شما در این مقاله ارائه شده اند. عنصر فنگ شویی منطقه باگوآ مردم کمک رسان، فلز است. بنابراین درمان هایی که ارائه می شوند باید از عنصر فلز باشد یا از عنصری که آن را تغذیه می کند (عنصر زمین، فلز را تغذیه می کند).

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
باگوآ
فنگ شویی
منطقه بخشش فنگ شویی