ثبت رایگان کسب و کار

فضاهای کوچک

شما اینجا هستید

چه نوع وسایلی را در اتاق خواب کوچک خود جا داده اید؟

می توان از طرح های اتاق خواب کودک در فضاهای کوچک الگو گرفت. کارهای زیادی را می توان در هر کجای خانه با استفاده از رنگ ها انجام داد. در دکوراسیون اتاق کودک، معمولا حس خلاقیت وجود دارد و ما در اینجا آزادی مشابه بخش های دیگر خانه را نداریم. در این اتاق باید رنگ وجود داشته باشد و هدف استفاده از رنگ، برجسته کردن است نه سرکوب کردن. به همین دلیل است که دکوراسیون اتاق کودک جالب است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کودک
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق کوچک
11 موضوع که فکر نکرده اید می توانید در یک اتاق خواب کوچک آنها را بکار ببرید

طراحان باهوش راه هایی برای متناسب کردن فضای ذخیره سازی و حتی لوسترها با این فضاهای کوچک خواب، پیدا کرده اند. اگرچه نگاهی به تصاویر اتاق خواب ها ی جادار و بزرگ با فضای نشیمن، شومینه، صندلی دسته دار بزرگ و غیره، جالب خواهد بود، حقیقت این است که اغلب مردم در اتاق های بسیار کوچکتر می خوابند. من شخصا اتاق خواب کوچک و دنج را دوست دارم، ولی گاهی اوقات می خواهم یک قطعه لوکس در اتاق خواب کوک خود داشته باشیم، حتی اگر تنها اتاق موجود برای خواب باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب کوچک
فضای داخلی
ایده های دکوراسیون در آپارتمان ها و فضاهای کوچک

دکوراسیون یک آپارتمان یا محیط کوچک دیگر می تواند چالش بر انگیز باشد. خوش بختانه نکات متعدد، ترفند ها و ایده های زیادی برای کمک به مستاجران در فضاهای کوچک وجود دارد تا اینکه فضایی مطابق مد داشته باشند. گام اول منظم و مرتب بودن درون یک محیط کوچک است.

نویسنده: 
zahra.gh
ایده های دکوراسیون
طراحی داخلی آپارتمان
فضای داخلی
فضای کوچک
ایده های دکوراسیون که واقعا آپارتمان اجاره ای شما را بدون ایجاد خطری برای رهن تان، تغییر می دهند

خانه و یا آپارتمان اجاره ای مزایا و معایبی دارد که مهمترین آن نوع دکوراسیون و فضایی است که دوست دارید در آن زندگی کنید. اجاره کردن بجای مالکیت قطعا مزایای خودش را دارد. شما انعطاف تغییر موقعیت خود در پایان قرارداد را دارید. نیازی نیست نگران مالیات دارایی باشید و اغلب اوقات تعمیرات خانه هزینه ای برای کیف پول شما نخواهد داشت.

نویسنده: 
zahra.gh
ایده های خلاقانه
ایده های دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
فضای داخلی
8 شیوه ارزان و خلاقانه برای دکوراسیون آپارتمان

آویز های معلق، پرده برای پنجره ها و قاب آینه ها، این ها هیچکدام ترفند های جادویی نیستند، این ها ایده های خلاقانه برای دکوراسیون آپارتمان شما با یک بودجه مناسب هستند. برخی باعث صرفه جویی در فضا شده در حالیکه موارد دیگر فقط نمایی زیبا دارند. ولی همه آنها برای وقتی که شما بخواهید تغییری در خانه خود ایجاد کنید، الهام بخش خواهند بود.

نویسنده: 
elahe
ایده های خلاقانه
دکوراسیون اپارتمان
دکوراسیون داخلی
قفسه های کشویی در فضاهای کوچک چندین کارکرد را در یک جا انجام می دهند

همیشه در فضاهای کوچک مشکلات کمبود جا و ذخیره سازی وسایل وجود دارد. ایده های متفاوتی در این زمینه وجود دارند که در این مطلب یکی از واحدهای کوچک آپارتمانی در اسپانیا مورد بررسی قرار گرفته است.

نویسنده: 
elahe
آپارتمان کوچک
دکوراسیون فضای کوچک
فضای کوچک
22 ایده عالی دکوراسیون برای آپارتمان کوچک شما

مهم نیست آپارتمان شما چقدر کوچک باشد. هیچ چیز بهتر از این نیست که فضایی برای خودتان داشته باشید، در اینجا چند ایده عملی دکوراسیون آمده است که نیازی به تغییر مدل یا بازسازی کامل در خانه نداشته باشید.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون آپارتمان
دکوراسیون خانه کوچک
فضاهای آپارتمانی
فضاهای کوچک
8 مورد از بزرگترین اشتباهات در دکوراسیون فضاهای کوچک

همیشه اشتباهاتی در خصوص دکوراسیون، بخصوص در فضاهای کوچک ، رخ می دهند ولی مشکل اینجا است که این موارد، اشتباه در نظر گرفته نمی شوند. طراحان دکوراسیون توضیح می دهند که چرا شما نباید در یک اتاق کوچک (فضای کوچک) این کارها را انجام دهید.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون فضای کوچک
فضای کوچک
چطور در یک اتاق نشیمن کوچک، مبلمان را بطور موثر مرتب کنیم؟

پس به خانه ای رفته اید که اتاق نشیمن کوچکی دارد. این پایان دنیا نیست. حالا چطور مبلمان را جابجا کنیم تا موثرترین استفاده از فضا را ببریم؟ در واقع از نگاه برخی، اتاق نشیمن کوچک، راحت تر و گیرا تر از اتاق های بزرگتر است. بنابراین شما خوش شانس هم بوده اید. ولی در هر حال با فضای کوچکی سر و کار داشته و باید همه مبلمان را در این فضای کوچک مرتب کنید.

نویسنده: 
elahe
اتاق نشیمن
مبل و کاناپه
چیدمان مبل
چگونه یک اتاق خواب کوچک را دکوراسیون کنیم: نکات مفید در فضاهای کوچک

اتاق خواب های کوچک معمولا با مشکلاتی مواجه اند چرا که جا برای همه چیز وجود ندارد. اگر هم جا باشد، نتیجه نهایی بیشتر شبیه یک اتاق شلوغ و بهم ریخته خواهد بود. چگونه می توان با این مشکل مواجه شده و اتاق خوابی آرامبخش و دنج ساخت؟ دکوراسیون اتاق خواب در فضاهای کوچک نیاز به برنامه ریزی زیاد داشته و زرنگ بودن و کنار آمدن با راه حل های متدوال در آن مفید خواهد بود.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
اتاق خواب کوچک
فضاهای کوچک