ثبت رایگان کسب و کار

فضاهای کوچک

شما اینجا هستید

8 شیوه ارزان و خلاقانه برای دکوراسیون آپارتمان

آویز های معلق، پرده برای پنجره ها و قاب آینه ها، این ها هیچکدام ترفند های جادویی نیستند، این ها ایده های خلاقانه برای دکوراسیون آپارتمان شما با یک بودجه مناسب هستند. برخی باعث صرفه جویی در فضا شده در حالیکه موارد دیگر فقط نمایی زیبا دارند. ولی همه آنها برای وقتی که شما بخواهید تغییری در خانه خود ایجاد کنید، الهام بخش خواهند بود.

نویسنده: 
elahe
ایده های خلاقانه
دکوراسیون اپارتمان
دکوراسیون داخلی
قفسه های کشویی در فضاهای کوچک چندین کارکرد را در یک جا انجام می دهند

همیشه در فضاهای کوچک مشکلات کمبود جا و ذخیره سازی وسایل وجود دارد. ایده های متفاوتی در این زمینه وجود دارند که در این مطلب یکی از واحدهای کوچک آپارتمانی در اسپانیا مورد بررسی قرار گرفته است.

نویسنده: 
elahe
آپارتمان کوچک
دکوراسیون فضای کوچک
فضای کوچک
22 ایده عالی دکوراسیون برای آپارتمان کوچک شما

مهم نیست آپارتمان شما چقدر کوچک باشد. هیچ چیز بهتر از این نیست که فضایی برای خودتان داشته باشید، در اینجا چند ایده عملی دکوراسیون آمده است که نیازی به تغییر مدل یا بازسازی کامل در خانه نداشته باشید.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون آپارتمان
دکوراسیون خانه کوچک
فضاهای آپارتمانی
فضاهای کوچک
8 مورد از بزرگترین اشتباهات در دکوراسیون فضاهای کوچک

همیشه اشتباهاتی در خصوص دکوراسیون، بخصوص در فضاهای کوچک ، رخ می دهند ولی مشکل اینجا است که این موارد، اشتباه در نظر گرفته نمی شوند. طراحان دکوراسیون توضیح می دهند که چرا شما نباید در یک اتاق کوچک (فضای کوچک) این کارها را انجام دهید.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون فضای کوچک
فضای کوچک
چطور در یک اتاق نشیمن کوچک، مبلمان را بطور موثر مرتب کنیم؟

پس به خانه ای رفته اید که اتاق نشیمن کوچکی دارد. این پایان دنیا نیست. حالا چطور مبلمان را جابجا کنیم تا موثرترین استفاده از فضا را ببریم؟ در واقع از نگاه برخی، اتاق نشیمن کوچک، راحت تر و گیرا تر از اتاق های بزرگتر است. بنابراین شما خوش شانس هم بوده اید. ولی در هر حال با فضای کوچکی سر و کار داشته و باید همه مبلمان را در این فضای کوچک مرتب کنید.

نویسنده: 
elahe
اتاق نشیمن
مبل و کاناپه
چیدمان مبل
چگونه یک اتاق خواب کوچک را دکوراسیون کنیم: نکات مفید در فضاهای کوچک

اتاق خواب های کوچک معمولا با مشکلاتی مواجه اند چرا که جا برای همه چیز وجود ندارد. اگر هم جا باشد، نتیجه نهایی بیشتر شبیه یک اتاق شلوغ و بهم ریخته خواهد بود. چگونه می توان با این مشکل مواجه شده و اتاق خوابی آرامبخش و دنج ساخت؟ دکوراسیون اتاق خواب در فضاهای کوچک نیاز به برنامه ریزی زیاد داشته و زرنگ بودن و کنار آمدن با راه حل های متدوال در آن مفید خواهد بود.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق خواب
اتاق خواب کوچک
فضاهای کوچک
ایده های طراحی دکوراسیون استفاده از آینه برای بزرگتر نشان دادن فضا

اگرچه اغلب ما برای طراحی دکوراسیون و نصب آینه در خانه یک ایده خوب داریم، برخی اوقات موضوع، متنوع تر و پیچیده تر از چیزی است که ما در ابتدا فکر می کردیم. آینه در فضاهای کوچک یکی از بهترین ابزارها بوده و عقیده شخصی ما این است که شما هرگز نمی توانید تعداد زیادی از این ابزارها داشته باشید.

نویسنده: 
elahe
آیینه
طراحی دکوراسیون
فضاهای کوچک
ترفند های کاربردی مؤثر و هوشمندانه استفاده از آینه در فضاهای کوچک

در فضاهای کوچک بجز سقف بلند و پنجره های بزرگ، می توان از آینه در جایی مناسب و هوشمندانه هم استفاده کرد. آینه باعث بزرگ دیده شدن دیوارها، تشدید نور و از بین بردن شلوغی تصویری می شود. همچنین می توان از آنها برای حل همه مشکلات طراحی دکوراسیون استفاده کرد. به همین دلیل است که ما اغلب به شگفت انگیزی آن اشاره می کنیم.

نویسنده: 
elahe
آینه
ترفندهای دکوراسیون
فضاهای کوچک
دکوراسیون سرویس بهداشتی: خداحافظ حمام کسل کننده و کوچک

دکوراسیون سرویس و حمام بهداشتی یکی از مهمترین پروژه ها در ساختن خانه ای با آرامش بوده که متاسفانه از همه بیشتر نادیده گرفته می شود. هیچکس تا به حال چنین حرفی نزده است: "من عاشق حمام کوچک و کسل کننده خودم هستم." اگر نمی توانید حمام رویاهای خود را ساخته و در یک خانه اجاره ای زندگی می کنید یا اینکه از عهده هزینه آن برنمی آیید، این منصفانه به نظر نمی رسد. در هر حال این خانه شما است. شما باید بتوانید هر یک اینچ مربع آن را بهترین کنید. این ایده های عملی به شما کمک کرده تا بدون تغییر مدل هر چه نازیبایی در خانه وجود دارد را از بین ببرید.

نویسنده: 
zahra.gh
حمام
حمام و سرویس بهداشتی
دکوراسیون حمام

طراحی دکوراسیون اتاق خواب های کوچک تا بزرگتر به نظر برسند

به دنبال ایده های الهام بخش برای طراحی دکوراسیون یک اتاق خواب کوچک هستید؟ خود را برای ایده های کمیاب و شاید بتوان گفت نایاب دکوملک آماده کنید. هم اکنون چند ایده طراحی دکوراسیون مدرن اتاق خواب، طرح سوئدی و نمای عجیب اقیانوسی برای شما ارائه می کنیم. حال زمان آن رسیده که نگاهی به راه حل های کاربردی برای خانه های کوچک داشته باشید.