ثبت رایگان کسب و کار

فضاهای داخلی

شما اینجا هستید

میز ناهار خوری

همانطور که می دانید میز و صندلی نهار خوری نه تنها به شیک بودن منزل کمک می کنند بلکه از نظر سلامتی توسط پزشکان توصیه می شوند.

نویسنده: 
آربروسک
MDF
میز و صندلی
چوب
تجهیزات آشپزخانه صنعتی

برای راه اندازی رستوران یا آشپزخانه بزرگ نیاز است تا یک سری وسایل که به

نویسنده: 
آربروسک
آشپزخانه صنعتی
تجهیزات آشپزخانه
فولاد زد زنگ
میز غذا خوری آشپزخانه

یکی از لوازم پر کاربرد در آشپزخانه های امروزی میز غذا خوری است.

نویسنده: 
آربروسک
تجهیزات آشپزخانه
صندلی غذا خوری
میز غذا خوری
چگونه اجازه ندهیم دکوراسیون خنثی ما یکنواخت و کسل کننده شود؟

انگشت اشاره را از طراحی دکوراسیون داخلی ملایم خود دور کنید و با استفاده از این نکات، بیاموزید که چگونه زمینه رنگی خنثی آن را تقویت کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
دکوراسیون داخلی
رنگ های خنثی
صندلی های متنوع برای لب پنجره و گذراندن لحظاتی با آرامش

یک کتاب خوب بردارید و روی یکی از این صندلی های جالب کنار پنجره بنشینید. یک صندلی راحت همراه با یک نمای باورنکردنی، می تواند این صندلی لب پنجره را به مکانی دوست داشتنی تبدیل کند. در اینجا مجموعه ای از صندلی های جذاب و متنوعی ای آمده است که اکثر آنها با یک نمای هیجان انگیز همراه هستند. با دیدن تصاویر به ما بگویید کدام یک را دوست دارید و می خواهید بیشتر وقت روز خود را روی آن بگذرانید.

نویسنده: 
Mina.Vahedi
صندلی
صندلی متنوع
راهکار هایی برای کاهش سر و صدا در یک محیط نشیمن باز و بزرگ

 محیط های نشیمن بزرگ و دوست داشتنی عالی هستند ولی پر از سر و صدا. در اینجا چند شیوه برای کاهش سر و صدا در اتاق های بزرگ و باز آمده است. محیط های نشیمن با پلان باز مزایای زیادی برای زندگی خانوادگی و سرگرمی آنها دارد و فرصت ورود نور طبیعی فراوان به درون خانه را افزایش می دهد. ولی در نهایت بسیار پر سر و صدا خواهند بود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون نشیمن
نشیمن بزرگ
چه نوع وسایلی را در اتاق خواب کوچک خود جا داده اید؟

می توان از طرح های اتاق خواب کودک در فضاهای کوچک الگو گرفت. کارهای زیادی را می توان در هر کجای خانه با استفاده از رنگ ها انجام داد. در دکوراسیون اتاق کودک، معمولا حس خلاقیت وجود دارد و ما در اینجا آزادی مشابه بخش های دیگر خانه را نداریم. در این اتاق باید رنگ وجود داشته باشد و هدف استفاده از رنگ، برجسته کردن است نه سرکوب کردن. به همین دلیل است که دکوراسیون اتاق کودک جالب است.

نویسنده: 
elahe
اتاق کودک
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق کوچک
10 ایده دکوراسیون برای یک زیر زمین کسل کننده و بی مصرف

بگذارید تصورات شما قدرت بگیرد و بیشترین تاثیر را در دکوراسیون زیرزمین خود داشته باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که در خانه خود زیرزمین داشته باشید، اجازه ندهید این بخش ملک شما هدر برود.

نویسنده: 
elahe
انباری
دکوراسیون زیر زمین
زیر زمین
11 موضوع که فکر نکرده اید می توانید در یک اتاق خواب کوچک آنها را بکار ببرید

طراحان باهوش راه هایی برای متناسب کردن فضای ذخیره سازی و حتی لوسترها با این فضاهای کوچک خواب، پیدا کرده اند. اگرچه نگاهی به تصاویر اتاق خواب ها ی جادار و بزرگ با فضای نشیمن، شومینه، صندلی دسته دار بزرگ و غیره، جالب خواهد بود، حقیقت این است که اغلب مردم در اتاق های بسیار کوچکتر می خوابند. من شخصا اتاق خواب کوچک و دنج را دوست دارم، ولی گاهی اوقات می خواهم یک قطعه لوکس در اتاق خواب کوک خود داشته باشیم، حتی اگر تنها اتاق موجود برای خواب باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق خواب
اتاق خواب کوچک
فضای داخلی
ده دلیل برای اینکه عاشق صندلی های غذاخوری با رنگ قرمز شوید

رنگ قرمز جذاب بخوبی در انواع متعددی از میز ها بکار می رود. مدرن روستیک، داخل خانه و بیرون از آن، گران و ارزان. این میز قطعا مدرن و جذاب و چشم ربا هستند، چه در اتاق غذاخوری بکار روند چه در آشپزخانه یا بیرون از خانه، در اینجا 10 دلیل برای عاشق صندلی های قرمز شدن آمده است.

نویسنده: 
elahe
صندلی غذا خوری
صندلی قرمز
قرمز