ثبت رایگان کسب و کار

فضاهای خارجی (بیرونی)

شما اینجا هستید

نمای بیرونی جذاب و هوشمندانه چند فروشگاه در سراسر دنیا

نما یا بعبارتی دکوراسیون بیرونی و ظاهری متحرک و دینامیک، شگفت انگیز است و ساختمان را زنده می کند. با توجه به خواسته ها و شرایط ویژه، به ساختمان ها امکان تغییر می دهد. همه نماهای متحرک به یک شکل برجسته نیستند. برخی طراح ها خود را به المان هایی کاملا دکوری و زیبا محدود می کنند در حالی که دیگر موارد با ساختار واقعی یا سطح واقعی ساختمان برهم کنش دارند.

نویسنده: 
zahra.gh
دکوراسیون بیرونی
نما
نمای خارجی
دکوراسیون بیرونی و نمای ساختمان های غیر متداولی که عاشق آنها خواهید شد

ر این مطلب 15 نمای ساختمان و مدل های غیر معمولی از دکوراسیون بیرونی ساختمان ها در سرتاسر دنیا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. می توانید با دقت در این نما ها، ایده های جالب و کاربردی برای طرح های خود بیابید. اگر هم طراح نیستید می توانید از تماشای آنها لذت برده و سلیقه و ابتکار این طراحان دکوراسیون را بستایید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
نما و طرحی جالب از دکوراسیون داخلی و بیرونی خانه ای در ملبورن استرالیا

انگیزه طراحی و دکوراسیون داخلی و بیرونی این خانه نیاز به ارتباط با فضای سبز در بیرون بود. در این پروژه نیازی نبود که طبقات افزایش یابد بلکه باید اصل مطبوع بودن تقویت می شد. هدف بزرگتر و کاربردی تر و پر نور تر و گسترده تر دیده شدن فضا بود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
دکوراسیون داخلی
طراحی بیرونی
طراحی خارجی
نمای بیرونی
11 ساختمان با نما های غیر معمولی و دکوراسیون بیرونی بسیار جذاب

نما، جلوی سطح خارجی و در حقیقت دکوراسیون بیرونی یک ساختمان است و نمایش انتزاعی معماری آن می باشد. نما بعنوان یک المان مبتکرانه طراحی شد تا هویت مجاور خود را تقویت کرده یا از بین ببرد. تعبیر اتوماتیک ساختمان ها، بویژه نمای آنها، اجتناب ناپذیر بوده و به همین دلیل است که این سطح بیرونی اهمیت زیادی برای معمار دارد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
نمای بیرونی خانه ای زیبا با قابلیت چرخشی در تهران

نمای بیرونی و داخلی خانه ای در تهران بصورت چرخشی بوده و این محفظه های نوسانی به مالک این خانه اجازه میدهد که در دماهای نوسانی در تابستان، اتاق باز شده و در طول زمستان به درون بسته شود.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون
طراحی بیرونی
طراحی خارجی
نمای بیرونی
نما و دکوراسیون داخلی بسیار جذاب و دلنشین چند کافی شاپ در دنیا

یکی از مهمترین عواملی که مشتریان را به داخل یک کافی شاپ می کشد، نما و دکوراسیون داخلی آن است. وقتی کسی داخل کافی شاپ شما می شود، انتظار دارد با فضایی دنج و خصوصی که احساس امنیت می کند روبرو شود. در این مقاله با نمونه هایی از این فضاهای دنج و خصوصی آشنا می شوید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون کافی شاپ
نمای داخلی کافی شاپ
کافی شاپ
کافی شاپ های جهان
14 ایده ساده دکوراسیون برای ایجاد منظره و محوطه سازی در حیاط جلویی

حدود 75 درصد صاحبخانه ها در آمریکا زمان و یا پول و یا هر دو آنها را برای دکوراسیون و ایجاد منظره و محوطه سازی حیاط خود صرف می کنند. درگیر شدن با پروژه های دکوراسیون ساده است، از رویه های جدید اپن آشپزخانه گرفته تا پرده ها که گاهی اوقات با هزینه نمای بیرونی خانه برابر خواهد بود. ولی ایجاد منظره و سایر بروز رسانی های بیرون از خانه نباید دشوار باشد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون حیاط
فضای سبز
محوطه سازی
چمن
با صرف زمانی کم یک محوطه سازی ایده آل با فضای سبز مطلوب ایجاد کنید

اگر خیلی سرتان شلوغ است یا حوصله زیادی برای رسیدگی به فضای سبز خود و محوطه سازی ندارید، می توانید توصیه ها و پیشنهادات این مقاله را مطالعه کرده و یک فضای مطلوب با محوطه ای زیبا را برای خود بسازید. ایده های بیشتر این مبحث در مقاله "ایده های دکوراسیون منظره و محوطه سازی با نیاز کم به مراقبت و نگهداری" مطرح گردیدند.

نویسنده: 
elahe
باغچه
باغچه داری
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
فضای سبز
ایده های دکوراسیون منظره و محوطه سازی با نیاز کم به مراقبت و نگهداری

داشتن یک منظره زیبا و فضای سبز در حیاط، با محوطه سازی اصولی و درست، یکی از آرزوهای بسیاری از ما است. این ایده های دکوراسیون که در این مطلب بیان شده اند، راهکارهایی عملی برای کسانی است که علاوه بر میل داشتن فضای سبزی زیبا، وقت زیادی برای رسیدگی به آن را ندارند.

نویسنده: 
elahe
باغچه
باغچه داری
خانه باغ
دکوراسیون باغ
طراحی محوطه
فضای سبز
کافی شاپ های سرتاسر دنیا و جزئیات دکوراسیون داخلی چشمگیر آنها

در خصوص یک فنجان قهوه یک چیز خیلی خاص است، بویژه زمانیکه در یک فضای عمومی و بیرون از خانه آن را صرف می کنید. کافی شاپ ها همه انواع طراحی های دکوراسیون داخلی جالب را دارند و اغلب تجربه شما را خاص و منحصر بفرد می سازند. برخی بر جزئیات مرتبط با قهوه تاکید دارند و برخی بر جزئیات معماری و طراحی. در این خصوص هیچ قانونی وجود ندارد، بنابراین بهتر است ببینیم چه چیزی هر یک از این مکان ها را خاص کرده است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون کافی شاپ
نمای داخلی کافی شاپ
کافی شاپ
کافی شاپ های جهان