ثبت رایگان کسب و کار

فروشگاه

شما اینجا هستید

دکوراسیون بیرونی و نمای ساختمان های غیر متداولی که عاشق آنها خواهید شد

ر این مطلب 15 نمای ساختمان و مدل های غیر معمولی از دکوراسیون بیرونی ساختمان ها در سرتاسر دنیا مورد بررسی قرار خواهند گرفت. می توانید با دقت در این نما ها، ایده های جالب و کاربردی برای طرح های خود بیابید. اگر هم طراح نیستید می توانید از تماشای آنها لذت برده و سلیقه و ابتکار این طراحان دکوراسیون را بستایید.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
11 ساختمان با نما های غیر معمولی و دکوراسیون بیرونی بسیار جذاب

نما، جلوی سطح خارجی و در حقیقت دکوراسیون بیرونی یک ساختمان است و نمایش انتزاعی معماری آن می باشد. نما بعنوان یک المان مبتکرانه طراحی شد تا هویت مجاور خود را تقویت کرده یا از بین ببرد. تعبیر اتوماتیک ساختمان ها، بویژه نمای آنها، اجتناب ناپذیر بوده و به همین دلیل است که این سطح بیرونی اهمیت زیادی برای معمار دارد.

نویسنده: 
elahe
دکوراسیون بیرونی
طراحی بیرونی ، طراحی خارجی ، نمای بیرونی
نمای خارجی
5 نکته برای دکوراسیون کردن مغازه و فروشگاه

دکوراسیون مغازه و فروشگاه یکی از مهمترین عوامل کشاندن مشتریان به داخل آن است. گاهی اوقات فراموش کردن اینکه سریع ترین راه برای تبلیغ مغازه از همان پیاده رو است، کار راحتی خواهد بود. مشتری ها با نگاه اول به نمای ویترین جلویی مغازه شما به داخل مغازه جذب می شوند و مغازه شما را با ورودی شیک به ذهن خواهند سپرد. با یک ذهن خلاق، می توانید کاری کنید مغازه شما هرچه زیباتر به نظر برسد، برای این کار چند نکته ساده وجود دارد. سایت ایده های طراحی دکوراسیون دکوملک، 5 نکته عالی در مورد نحوه جذاب کردن مغازه برای مشتریان را با شما به اشتراک می گذارد.

نویسنده: 
elahe
طراحی فروشگاه
فروشگاه
نمای خارجی فروشگاه ، نمای بیرونی
طرح های دکوراسیون شگفت انگیز و جالب برای سقف

داشتن طرح های جالب در سقف شگفت انگیز است. بنظر می رسد شما مکانی دارید که در آن احساس لذت می کنید و از آرامش آن لذت می برید. چرا که این محیط کامل و ایده آل است. اگر شما طرح های مهم سقف را بکار ببرید، جو خانه شما بسیار عالی خواهد شد. این اثرگذاری باعث می شود شما از ماندن در خانه لذت ببرید.

نویسنده: 
elahe
سقف های شگفت انگیز
طراحی سقف
طرح های دکوراسیون
زیباترین قنادی های جهان

در این مقاله چند قنادی برتر جان در سال 2016 مورد بررسی قرار گرفته و ویژگی های طراحی داخلی آنها به نمایش گذاشته شده اند. می توان از این عکس ها و توضیحات داده شده، ایده های خوبی برای دکوراسیون فروشگاه ها و قنادی ها بدست آورد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دکوراسیون قنادی
قنادی های زیبا
با استارون فراتر از آسمان بروید، پروژه های اداری-تجاری و هتل ها

در مقالاتی که در بحث سنگ های مصنوعی استارون طی شد، بیان شد که استارون از 100% ماده اکریلیک بادوام ساخته شده و دارای طرح های بسیار متنوعی است. به علاوه به علت کیفیت های بهداشتی آن می توان ببینید که چرا استارون ساخته شده توسط شرکت سامسونگ، اغلب انتخاب اول برای فضاهای تجاری، کاربردهای پزشکی و خدمات مواد غذایی است.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
استارون
سطوح حجمی استارون
سنگ مصنوعی استارون
ساختن سبک فردی خود با سطوح جامد سامسونگ استارون

همانطور که در مقاله " سامسونگ فقط تلویزیون نمی سازد! (سنگ های استارون) " بیان شد، سطوح جامد (حجمی) استارون توسط شرکت سامسونگ، پیشرو در تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و دارای معتبرترین و بالاترین استانداردها می باشد. این محصول برای کلیه پروژه های مسکونی و تجاری مناسب بوده و در بیش از 80 رنگ در دسترس است.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
استارون
سطوح حجمی استارون
سنگ استارون
کاغذهای دیواری و استیکرهای برچسبی سه بعدی دیوار

روند طراحی داخلی، در سال های اخیر، به سمت راحتی بیشتر و حس واقعی بودن می رود. کاغذ دیواری های سه بعدی، پنل ها و طرح های هنری سه بعدی از روندهای دکوراسیون دیوار فضای داخلی خانه هستند. تنوع بسیاری در ساختار، سطح، الگو و مواد دکوراسیون هنرهای دیواری سه بعدی و پنل های دیواری تزئینی سه بعدی وجود دارند که اجازه می دهد یک دکوراسیون دیوار خلاق و منحصر به فرد بوجود آمده و بلافاصله به اتاق جان و روح می بخشد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
دیوارپوش
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری سه بعدی
سامسونگ فقط تلویزیون نمی سازد! (سنگ های استارون)

برند جهانی لوازم الکترونیکی سامسونگ نه تنها تلویزیون و تجهیزات صوتی درست می کند بلکه علاوه بر آنها ماده ای بنام صفحات و سطوح جامد اکریلیک (استارون) نیز می سازد. سطوح حجمی استارون متشکل از مواد معدنی طبیعی توسط یک رزین اکریلیک به یکدیگر بطور تضمینی متصل شده اند. استارون به اندازه سنگ های دکوراسیون طبیعی و با مزایای بیشتر از یک سطح جامد معمولی، دارای قابلیت تزئینی می باشد.

نویسنده: 
M0hAmAd aLi
ابزارهای دکوراسیون
استارون
سنگ استارون