ثبت رایگان کسب و کار

غذاخوری

شما اینجا هستید

ده دلیل برای اینکه عاشق صندلی های غذاخوری با رنگ قرمز شوید

رنگ قرمز جذاب بخوبی در انواع متعددی از میز ها بکار می رود. مدرن روستیک، داخل خانه و بیرون از آن، گران و ارزان. این میز قطعا مدرن و جذاب و چشم ربا هستند، چه در اتاق غذاخوری بکار روند چه در آشپزخانه یا بیرون از خانه، در اینجا 10 دلیل برای عاشق صندلی های قرمز شدن آمده است.

نویسنده: 
elahe
صندلی غذا خوری
صندلی قرمز
قرمز
میز های دم دستی آینه دار و ایده های شگفت انگیز برای دکوراسیون اتاق غذاخوری

کنسول های آینه دار چندین دهه در دکوراسیون اتاق های نشیمن بکار می رفته است. حتی در راهروی ورودی و اتاق غذاخوری هم کاربرد داشته است. منشا این مورد در انگلیس بوده و در ابتدا فقط یک قفسه یا طبقه بوده است که روی آن غذا می گذاشته اند.

نویسنده: 
zahra.gh
اتاق غذا خوری
دکوراسیون اتاق غذاخوری
میز
کنسول
کنسول آینه دار
دکوراسیون فضاهایی برای خوردن صبحانه، ده طرح برجسته برای زندگی خانوادگی

فضا و اتاق صبحانه مکانی عالی برای لذت بردن از یک صبحانه کامل در یک جمع زنده خانوادگی است. صبح ها زمانی را صرف یک تجربه لوکس در محیطی با دکوراسیون راحت کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق صبحانه
اتاق غذاخوری
دکوراسیون
صبحانه
فضای صبحانه
ایده های مینیمالیستی برای اتاق غذاخوری در خانه های شیک و مدرن

سبک مینیمالیستی یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون بوده که به تازگی توجه زیادی به آن می شود. با ظهور طرح ها و ایده های فضای باز برای کف، اتاق غذاخوری سنتی در اغلب خانه های مدرن پشت سر قرار گرفته اند. دیگر اتاقی جدا برای غذاخوری نداریم و اغلب این کار در اتاق نشیمن یا آشپزخانه انجام می شود تا جالب تر و راحت تر صورت پذیرد. با این تغییر در طراحی، ضرورت شکل دادن بخشی از اتاق نشیمن بعنوان فضای غذاخوری مطرح شد.

نویسنده: 
elahe
سبک مینیمالیستی
شیک و مدرن
غذاخوری
راهکارهای انتخاب بهترین صندلی غذاخوری

خیلی خوب است که هنگام خرید صندلی، علاوه بر اینکه زیبایی آن برای غذاخوری مدنظر ما باشد، با انواع و جنس فریم های این نوع صندلی ها آشنا باشیم. در مقاله "چطور نوع صندلی را برای اتاق غذاخوری انتخاب کنیم"، 9 مدل صندلی غذاخوری معرفی شدند. در این مطلب با انواع فریم ها آشنا خواهید شد.

نویسنده: 
elahe
انتخاب صندلی
انواع صندلی
غذاخوری
چطور نوع صندلی را برای اتاق غذاخوری انتخاب کنیم

در این قسمت به شما کمک می کنیم تا یاد بگیرید چطور صندلی مناسب برای اتاق غذاخوری خود را انتخاب کنید. توضیحات کافی را در دکوملک برای طرح ها، فریم ها و مواد متعدد و گزینه های موجود برای صندلی های مدرن غذاخوری دنبال کنید. جزئیات هر دسته را توضیح می دهیم و اطلاعات مورد نیاز شما برای بهترین خرید ممکن را ارائه می کنیم.

نویسنده: 
zahra.gh
انواع صندلی
صندلی
غذاخوری
سبک های دکوراسیون اتاق غذاخوری

اتاق های غذاخوری، سبک های دکوراسیون مختلف سنتی و رسمی تا معاصر و امروزی را می توانند در بر بگیرند. برای هر سلیقه ای می توان دکوراسیون با سبک خاصی یافت.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
اتاق غذاخوری
سبک های دکوراسیون
چیدمان میز
طراحی دکوراسیون یک آشپزخانه معاصر

ترکیبی از سبک های دکوراسیون سنتی و مدرن را در این مطلب مشاهده خواهید کرد. آشپزخانه های معاصر راحت و رو به مد و به روز هستند. با ایده ها و عکس های آمده در این مقاله، با طرح های مختلف آشنا شده و می توانید سبکی دلخواه را برای خود پیاده سازی کنید.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
آشپزخانه های مدرن
دکوراسیون آشپزخانه
سبک مدرن
انواع سبک های صندلی غذاخوری

صندلی مناسب برای فضای غذاخوری خود انتخاب کنید و از ایده های ما در این باره استفاده کنید. اگر به دنبال فضایی ملایم هستند و یا می خواهید نمایی متضاد شده داشته باشید، صندلی های غذاخوری می تواند به شما در برقراری شرایط دلخواه تان کمک کند. اگر به دنبال تعیین ارتفاع و اندازه ی مناسب برای آن هستید مطالب بیشتری با موضوع "چگونه صندلی غذاخوری با اندازه ی مناسب انتخاب کنیم؟" مطالعه کنید.

نویسنده: 
ida.abdoly
انواع صندلی
صندلی
غذاخوری
ایده های اتاق غذاخوری در سبک روستیک

در حقیقت، سبک روستیک، با استفاده از مواد و عناصر طبیعی، طبیعت را به داخل خانه دعوت کرده و به نوعی دوری انسان امروزی را از طبیعت جبران کند. سبک روستیک که طراحی خانه به روش قدیمی یا روستایی می باشد، سبکی از معماری و طراحی است که در آن از مواد‌ طبیعی استفاده شده تا در حد ممکن از نظر شکل و بافت، به طبیعت نزدیک باشد.

نویسنده: 
Negin.Fealegari
سبک روستایی
سبک روستیک
غذاخوری
ناهار خوری